Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Wypadek

Znalazły dom

Wypadek..kot którego nie da się nie lubić.  Trafił do schroniska bardzo poturbowany z dużym urazem gałki ocznej, prawdopodobnie wpadł pod samochód. 

W wyniku urazu Wypadek nie wiedzi na jedno oko ale w niczym mu to nie przeszkadza. Jest bardzo miłym, kontaktowym kocurem, który domaga się głaskania i kontaktu z człowiekiem.

 

Zula

Znalazły dom
Zula...2 letnia spokojna kotka oddana do schroniska po śmierci swojej pani. Zula jest nauczona czystości i wszystkiego tego co musi znać kot domowy.
 

Justyna

Znalazły dom
Justyna.. 2 letnia  kotka z  charakterkiem. Lubi dominować w kociarni, ustawiać wszystko po swojemu. Za to do ludzi bardzo przyjazna.
 

Brzechwa

Znalazły dom

Brzechwa trafił do schroniska kilka dni temu. Jest młodym kocurem zupełnie nie akceptującym schroniskowej klatki. Mamy nadzieję, że ktoś szuka swojego pupila. Brzechwa trafił do nas wykastrowany.

Nr karty: 109/2011

 

Gadułek

Znalazły dom

Gadułek to kot gadający. Opowiada dużo i chętnie ocierając się przy tym do ludzkich nóg. Jest niezmiernie przyjaznym kotem.

Gadułek ma ok. 3 lat.

 

Gaga

Znalazły dom

Gaga jest niezwykle dużą kocią panią. Pełna gracji i spokoju. Cierpliwie czeka na nowy dom.

Nr karty 83/2011

 

Wessna

Znalazły dom

Piękna Wessna przebywa w schronisku od 28.05.2011. Jest to młoda sunia w typie owczarka niemieckiego. Wessna ma bardzo łagodny charakter, lgnie do ludzi, rozdaje buziaki. Dobrze dogaduje się z innymi psami. Niestety nie jest jeszcze nauczona chodzenia na smyczy.

nr karty: 278/2011

 

Ramzes

Znalazły dom

Ramzes miał dom i był kochany. Była gromadka dzieci, które on uwielbiał i które go kochały. Jednak los bywa okrutny  i pies trafił do schroniska.

Jest dużym psem, bardzo przypominajacym owczarka niemieckiego i byłby nim gdyby tylko  jego uszy zechciały stanąć.

Ramzes jest pogodnym, młodym psem. Ma ogromne pokłady wierności.

nr. kart.322/11

 

Lucek

Znalazły dom

Lucek to młody piesek trochę przypominający jamnika, łagodny, ugodowy. Całymi dniami siedzi na murku przy kracie i wypatruje swojego człowieka. Jego oczy mówią wszystko !!!

 

     

 

 

Nr. kart.

 

Norka

Znalazły dom
Norka to starsza niezwykle uśmiechnięta suczka. Doskonale chodzi na smyczy, idealnie leży na kanapie i pięknie komponuję się z kocykiem - tylko w schronisku tego wszystkiego nie ma - czeka...
 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy