Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Kabel

Znalazły dom

W lutym 2017 trafiło do nas kilka dorosłych kotów z zakładu pracy na ulicy Elektrycznej. Koty mieszkały tam już od dłuższego czasu i niewątpliwie traktowały to miejsce jak swój dom. Ponieważ jednak rozmnażały się w niekontrolowany sposób, z uwagi na bezpieczeństwo własne jak i pracowników, musiały opuścić to miejsce.

Na początku koty bardzo źle znosiły pobyt w schronisku, ale wraz z upływem czasu daje się zauważyć, że powoli przyzwyczajają się do nowych warunków, w jakich teraz przyszło im żyć. Wszystkie są niestety bardzo płochliwe i stronią od ludzi.

Na zdjęciu Kabel, nr karty: 30/2017

 

Cziko

Znalazły dom

Cziko trafił do schroniska 15.05.2017. Przyniósł go mężczyzna, który powiedział nam, że z powodu choroby nie może się nim zajmować.

Cziko to śliczny szczeniak, który ma około 6-7 tygodni. Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie niedużym psem.

nr karty: 181/2017

 

Dropia

Znalazły dom

Dropię przywieziono do schroniska 11.05.2017. Powiedziano nam, że została znaleziona na ulicy Kraszewskiego.

Dropia to mała suczka, która ma prawdopodobnie niespełna 1 rok. Jest uległa, bardzo łagodna i niestety również bardzo przestraszona.

nr karty: 180/2017

 

 

 

Browarka

Znalazły dom

Browarka przebywa w schronisku od 20.09.2016. Trafiła do schroniska jako dorosła kotka.

Początkowo Browarka była nieufnym i płochliwym stworzeniem, jednak z czasem bardzo się zmieniła. Pokochała zwłaszcza swoją schroniskową opiekunkę Justynę, której zawsze towarzyszy podczas pracy, przymilając się i domagając pieszczot.

Browarka to piękna kotka, która z pewnością odwdzięczy się miłością osobie, która otworzy dla niej swoje serce i dom.

nr karty: 285/2016

 

Janeczka

Znalazły dom

Janeczka trafiła do naszego schroniska 12 września 2016 w opłakanym stanie - zaniedbana, wychudzona, z zaropiałymi oczami i chorobą skóry. Łzy same cisnęły się do oczu na widok tego biedactwa. Natychmiast roztoczyliśmy nad nią opiekę, wdrożyliśmy leczenie, ale w warunkach schroniskowych trwało ono bardzo długo. Nareszcie (maj 2017) jednak widać jego efekty - Janeczka przybrała na wadze, a jej sierść jest dużo ładniejsza. Jest też w zdecydowanie lepszym nastroju.

Janeczka to suczka średniej wielkości, która urodziła się mniej więcej w styczniu 2012 roku. Jest bardzo grzecznym i spokojnym psem, do tego rozczulająco łagodnym. Uwielbia domową atmosferę - jak tylko opuści swój boks, przychodzi do biura, gdzie kładzie się w legowisku i spokojnie w nim śpi. Lubi spacery ze swoją schroniskową opiekunką Asią, jak również z wolontariuszami. Podczas spaceru pilnuje się opiekuna. Nie niszczy, nie szczeka, jest łagodna w stosunku do innych psów i kotów - po prostu idealna.

nr karty: 364/2016

 

 

Sędzia

Znalazły dom

Sędzia trafił do schroniska 03.05.2017 z ulicy Diaczenki.

Sędzia to młody kocurek, który jest oswojony i bardzo przymilny. Odważny i ciekawski chętnie podchodzi i łasi się do każdego, kto odwiedza koci wybieg. Czy komuś zaginął? Czy ktoś go szuka?

nr karty: 61/2017

 

Bubek

Znalazły dom

Bubek trafił do schroniska 08.05.2017 z ulicy Beniowskiego.

Bubek to mały, zadbany psiak w średnim wieku. Bubek czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 179/2017

 

Szurek

Znalazły dom

Szurek przebywa w schronisku od 06.05.2017. Trafił tutaj z ulicy Panieńskiej.

Szurek to nieduży psiak, który ma około 3 lat. Jest przyjazny i ufny. Czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 178/2017

 

Kiba

Znalazły dom

Kiba został oddany do schroniska 06.05.2017 przez swoją opiekunkę z powodu wyjazdu zagranicę.

Kiba to 4-letni pies średniej wielkości. Jest ufnym, wesołym i przyjaznym stworzeniem.

nr karty: 177/2017

 

Bruno

Znalazły dom

Bruno po raz pierwszy trafił do schroniska w sierpniu 2014 roku jako mniej więcej 1-roczny psiak. Długo czekał na adopcję aż w końcu w marcu 2016 udało mu się opuścić schronisko. Niestety jego opiekunka zmarła, a jej mąż, ze względu na problemy z psem, 21.11.2016 oddał go z powrotem do schroniska.

W styczniu 2017 Bruno zamieszkał w tzw. domu tymczasowym, jednak z powodu swojego silnego charakteru, w maju 2017 wrócił do schroniska.

Bruno to obecnie (maj 2017) około 4-letni pies średniej wielkości. Szukamy dla niego odpowiedzialnego i doświadczonego w wychowywaniu psów trudnych opiekuna, gdyż według relacji osoby, która opiekowała się psem przez ostatnich kilka miesięcy, Bruno przejawia czasem zachowania agresywne.

nr karty: 175/2017

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy