Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Kopia

Znalazły dom

Kopia po raz pierwszy trafiła do schroniska we wrześniu 2009 roku jako rozkoszny, maleńki szczeniak. Byliśmy przekonani, że szybko znajdzie dom, niestety jednak na adopcję czekała aż do kwietnia 2015 roku. Została adoptowana razem z Pafnucym i zamieszkała na terenie firmy. Niestety dwa lata później okazało się, że opiekun psów nie zapewnia im wystarczająco dobrej opieki i oba 18.07.2017 psy wróciły do naszego schroniska.

W sierpniu 2018 roku Kopia skończy już 9 lat. Serce kraje się nam na myśl, że znowu jest w schronisku, że nigdy nie zaznała życia w prawdziwym domu. Pragniemy, by wreszcie jej los się odmienił!

nr karty: 274/2017

 

Pafnucy

Znalazły dom

Pafnucy po raz pierwszy trafił do schroniska w lipcu 2012 roku jako około 1-roczny pies. Na adopcję przyszło mu czekać aż do kwietnia 2015 roku, kiedy to został adoptowany razem z Kopią i zamieszkał na terenie pewnej firmy. Niestety dwa lata później okazało się, że opiekun psów nie zapewnia im wystarczająco dobrej opieki i 18.07.2017 oba psy wróciły do naszego schroniska.

Pafnucy do dosyć duży, szorstkowłosy pies. Jest spokojnym, łagodnym i grzecznym stworzeniem, które uwielbia kontakt z człowiekiem. Jest bardzo zżyty z suczką Kopią, z którą dzieli boks.

nr karty: 273/2017

 

Fiesta

Znalazły dom

Fiesta trafiła do schroniska razem ze swoją siostrą Astrą 25.02.2018 z miejscowości Przezmark.

Fiesta to mniej więcej 2-miesięczny szczeniak. Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie dużym psem.

nr karty: 11/EL/2018

 

Astra

Znalazły dom

Astra trafiła do schroniska razem ze swoją siostrą Fiestą 25.02.2018 z miejscowości Przezmark.

Astra to mniej więcej 2-miesięczny szczeniak. Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie dużym psem.

nr karty: 10/EL/2018

 

Brutus

Znalazły dom

Brutus - maleńki jak okruszek, porzucony na klatce schodowej...

W środę (21.02.2018) późnym popołudniem otrzymaliśmy telefoniczne zgłoszenie mówiące, iż na klatce schodowej w bloku na ulicy Robotniczej ktoś zostawił maleńkiego szczeniaka. Na miejscu zastaliśmy taką oto kruszynę...
Nazwaliśmy go Brutus. Brutus ma około 6 tygodni i oczywiście powinien być jeszcze przy matce. Gdy zostaje sam, piszczy, bo brakuje mu bliskości i ciepła drugiej istoty. Uspakaja się na rękach, lub na kolanach, gdy ta potrzeba zostaje zaspokojona. Na szczęście jest już na tyle samodzielny, by jeść stały pokarm.
Gdy dorośnie, Brutus będzie prawdopodobnie mały psem.
Nie chcemy, by maluch dorastał w schronisku, jeśli więc marzysz o posiadaniu psa, przyjdź do schroniska! Tu znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Zanim jednak podejmiesz decyzję o przygarnięciu zwierzęcia, dobrze się zastanów. Pamiętaj, że posiadanie zwierzęcia wiąże się z codziennymi obowiązkami a także kosztami (np. coroczne szczepienie przeciwko wściekliźnie, odrobaczanie).

Szczenięta adoptowane ze schroniska są zaszczepione przeciwko chorobom wirusowym, odrobaczone i zaczipowane. Po osiągnięciu odpowiedniego wieku OBOWIĄZKOWO zostaną poddane sterylizacji na koszt schroniska.

nr karty: 57/2018

 

Fatma

Znalazły dom

Fatma trafiła do schroniska 18.02.2018. Powiedziano nam, że została znaleziona w rowie w miejscowości Raczki Elbląskie.

Fatma to mniej więcej 2-miesięczny szczeniak. Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie średniej wielkości lub duża.

nr karty: 9/EL/2018

 

Merfi

Znalazły dom

Merfi trafił do schroniska 16.02.2018 z miejscowości Kazimierzowo.

Merfi to dosyć duży psiak, który ma około 1-2 lata. Jest bardzo łagodny i przyjaźnie nastawiony do otoczenia, chętny do zabawy.

nr karty: 8/EL/2018

 

Gwiazdka

Znalazły dom

Gwiazdka przebywa w schronisku od 13.08.2017.

W warunkach schroniskowych Gwiazdka jest niestety płochliwą kotką.

nr karty: 233/2017

 

Gracjan

Znalazły dom

Gracjan i Gucio to kocięta, które urodziły się mniej więcej 01.10.2017. Znalazła je i zaopiekowała się nimi osoba, u której kocięta nadal przebywają.

Oba kocurki są oswojonymi i łagodnymi podrostkami. Mieszkają w mieszkaniu, wychowują się razem z małymi dziećmi. Kociaki już nauczyły się, jak korzystać z drapaka i kuwety. Są towarzyskie, lubią bawić się i przebywać blisko człowieka.

na zdjęciach Gracjan, nr karty: 402/2017

 

Gucio

Znalazły dom

Gucio i Gracjan to kocięta, które urodziły się mniej więcej 01.10.2017. Znalazła je i zaopiekowała się nimi osoba, u której kocięta nadal przebywają.

Oba kocurki są oswojonymi i łagodnymi podrostkami. Mieszkają w mieszkaniu, wychowują się razem z małymi dziećmi. Kociaki już nauczyły się, jak korzystać z drapaka i kuwety. Są towarzyskie, lubią bawić się i przebywać blisko człowieka.

na zdjęciach zrobionych w lutym, Gucio, nr karty: 401/2017

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy