Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Szafir

Znalazły dom

Szafir trafił do schroniska 05.02.2018 z ulicy Andersa.

Szafir to nieduży psiak, który ma około 2 lat. W schronisku jest bardzo wystraszony, ale łagodny zarówno w stosunku do ludzi jak i innych zwierząt.

nr karty: 40/2018

 

Mija

Znalazły dom

Mija trafiła do schroniska 31.12.2017 z miejscowości Tropy. Jak widać na zdjęciach, była zaniedbana, co może wskazywać na to, że błąkała się już od jakiegoś czasu.

Mija to suczka średniej wielkości. Jest łagodnym i przyjaznym zwierzęciem.

nr karty: 505/2017

 

Erni

Znalazły dom

Erni trafił do schroniska 23.12.2017.

Erni to dosyć duży pies- waży obecnie 19,3 kg, który ma około 3 lat. Jest łagodny i przyjazny w stosunku do ludzi.

nr karty: 486/2017

 

Plastuś

Znalazły dom

Plastuś przebywa w schronisku od 23.12.2017.

Plastuś to mały psiak, który ma około 10 lat. Jest bardzo przyjaznym w stosunku do ludzi zwierzęciem. Nie wchodzi w konflikty z innymi psami.

nr karty: 485/2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Misza

Znalazły dom

Misza po raz pierwszy trafiła do schroniska w grudniu 2011 jako około 1-roczna suczka. Ponad rok czekała na adopcję, aż w końcu w marcu 2013 opuściła schronisko. Niestety 16.12.2017 oddano ją z powrotem do schroniska z powodu zmiany sytuacji życiowej jej opiekunów.

Misza to nieduża i drobna suczka, która jest pełna energii, zwinna i szybka. W stosunku do obcych ludzi bywa początkowo nieufna, ale gdy kogoś bliżej pozna, nie odstępuje go na krok. Wykazuje cechy psa dominującego, w związku z czym wymaga konsekwentnego opiekuna, który pokaże jej jej miejsce w stadzie. Przez pięć lat mieszkała w mieszkaniu, miała troskliwych opiekunów, była traktowana jak członek rodziny... Ciężko jest jej znowu odnaleźć się w schronisku...

nr karty: 477/2017

 

Batli

Znalazły dom

Batli po raz pierwszy została oddana do schroniska przez swoich opiekunów w lipcu 2016, ponieważ nagle okazało się, że nie ma dla niej w domu odpowiednich warunków. Jakiś czas później został adoptowana przez przyjaciela rodziny, niestety 09.12.2017 roku oddano ją z powrotem do schroniska.

Batli to obecnie 13-letnia sunia w typie amstaffa (grudzień 2017). Jest bardzo spokojna, cierpliwa, łagodna, typowo domowa - swoje potrzeby fizjologiczne załatwia wyłącznie na zewnątrz. Suczka jest cicha, nie wyje, nie niszczy. Na smyczy chodzi przy nodze. Dogaduje się z innymi psami. Uwielbia bliskość człowieka, rozdaje całusy, tuli się do wyciągniętej dłoni.

nr karty: 469/2017

 

Soda

Znalazły dom

Soda trafiła do schroniska 20.11.2017. Suczka biegała po terenie Szpitala Wojewódzkiego, jakby kogoś szukając. Niestety jej w schronisku nie szukał nikt...

Soda to nieduża suczka, która urodziła się prawdopodobnie około 01.05.2017. Jest ufna i przyjazna w stosunku do ludzi. W stosunku do innych psów bywa zadziorna.

nr karty: 443/2017

 

Remik

Znalazły dom

Remik trafił do schroniska 15.11.2017 z Dębicy po wypadku komunikacyjnym, w wyniku którego doznał tak skomplikowanego złamania przedniej łapy, że nie udało się jej uratować.

Remik to nieduży psiak, który ma około 1-2 lata. Jest wesołym, przyjaznym i ufnym psem, który uwielbia być blisko człowieka. Brak przedniej łapy w niczym mu nie przeszkadza - Remik bawi się i biega, jak w pełni zdrowy pies. Jedyny brak, który rzeczywiście mu doskwiera, to brak ciepłego domu i kochającego opiekuna...

 

Minka (Sara)

Znalazły dom

Minka po raz pierwszy trafiła do schroniska w marcu 2017, w wieku okolu 5 tygodni, razem z siedmiorgiem swojego rodzeństwa (ostatnie zdjęcie). Szybko została adoptowana, niestety, pomimo naszego apelu, by do adopcji podejść odpowiedzialnie, 02.11.2017 roku, czyli po 8 miesiącach, oddano ją z powrotem do schroniska. Powodem była, jak nam powiedziano, "agresja" suczki.

Teraz Minka jest już dużym, dorodnym psem. Pomimo młodego wieku jej szanse na adopcję są dużo mniejsze, niż wcześniej. W dodatku przypięta łatka psa agresywnego, o której czujemy się w obowiązku wspomnieć... Minka przebywa w schronisku już od kilku miesięcy i nigdy nie wykazała zachowań agresywnych w stosunku do żadnego z pracowników, czy wolontariuszy. Wręcz przeciwnie, jest pierwszą w kolejce po pieszczoty! Jest jednak psem dominującym w stosunku do innych psów.

Dla Minki szukamy opiekuna, dla którego będzie przyjacielem i członkiem rodziny. Szukamy osoby, która już jej nie zostawi i zapewni bezpieczną przystań do końca jej psich dni.

nr karty: 106/2017

 

Dżeki

Znalazły dom

Dżeki został oddany do schroniska 14.10.2017 przez swojego opiekuna z powodu agresji.

Dżeki to mały psiak, który urodził się w 2015 roku. W stosunku do nowo poznanych osób jest początkowo nieufny. Jednak biorąc pod uwagę jego młody wiek i małe gabaryty, jesteśmy przekonani, że konsekwentny i doświadczony opiekun będzie w stanie zaskarbić sobie jego zaufanie i przyjaźń.

nr karty: 400/2017

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy