Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Gordon

Znalazły dom

Gordon trafił do schroniska 05.04.2017 z ulicy Szarych Szeregów.

Gordon to mniej więcej 7-letni pies średniej wielkości. Jest zadbany, ufny i spokojny. Czy ktoś go szuka?

nr karty: 131/2017

 

Gaja

Znalazły dom
Gaja po raz pierwszy została oddana do schroniska 13.06.2015 przez swojego właściciela. Właściciel zapewniał nas, że jedynym powodem oddania psa było to, że Gaja boi się burzy i, gdy tylko wyczuwała, że burza się zbliża, uciekała z posesji. Po kilku miesiącach została adoptowana, niestety 25.01.2017 znowu znalazła się w schronisku. Była bardzo zaniedbana - wychudzona i zapchlona.

Gaja to prawie 9-letnia suka w typie rasy owczarek niemiecki (kwiecień 2017). Jest ufnym i bardzo łagodnym psem. Przez większość swojego życia mieszkała na podwórku, na posesji przed domem, gdzie swoją budę dzieliła z kotem. Jest przyzwyczajona do towarzystwa małych dzieci, z którymi chętnie się bawiła. Następnie mieszkała w mieszkaniu, gdzie nie sprawiała żadnych problemów.

nr karty: 28/2017

 

Wisienka

Znalazły dom

Wisienka trafiła do schroniska 06.04.2017.

Wisienka ma około 2 miesięcy i jest cudownym, wesołym szczeniakiem, który lgnie do ludzi. Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie dużym psem.

nr karty: 132/2017

 

Adela

Znalazły dom

Adela przebywa w schronisku od 05.04.2017. Trafiła do nas z ulicy Ogrodowej.

Adela to około 3-letnia suczka średniej wielkości. Jest zadbanym i bardzo przyjaznym w stosunku do ludzi psem.

nr karty: 130/2017

 

Waszka

Znalazły dom

Waszka trafiła do schroniska 04.04.2017 z ulicy Warszawskiej w wieku około 10 miesięcy. Była bardzo wychudzona (dwa zdjęcia na samym dole). Na szczęście szybko zamieszkała w tzw. domu tymczasowym u pracownika schroniska, gdzie nadal czeka na adopcję.

Obecnie (29 czerwca 2017) Waszka to dosyć duża, szczupła suczka. Pozostawiona sama w domu nie niszczy i utrzymuje czystość. Uwielbia towarzystwo innych psów a także kotów. Lubi ludzi, ale nie jest typem, który lgnie do każdego - najpierw musi się przekonać, że ma się względem niej dobre zamiary. Jak większość młodych psów jest pełna energii i chętna do zabawy.

nr karty: 129/2017

 

Syka

Znalazły dom
Syka trafiła do schroniska z ulicy Bocianiej.

Syka to duża, zadbana suczka. Czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 128/2017

 

Melon

Znalazły dom

Melon przebywa w schronisku od 02.04.2017. Trafił do nas z ulicy Żeglarskiej.

Melon to mały, zadbany psiak. Czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 127/2017

 

Zeus

Znalazły dom

Zeus trafił od schroniska 01.04.2017 w wyniku interwencji.

Zeus to niemłody już pies w typie rasy owczarek niemiecki. Gdy znalazł się w schronisku był bardzo zaniedbany - wychudzony, zapchlony, miał przerośnięte pazury i poważne zmiany skórne. Teraz czeka go szereg badań, mających na celu zdiagnozowanie choroby oraz wdrożenie odpowiedniego leczenia.

nr karty: 126/2017

 

Maniek

Znalazły dom

Maniek został przywieziony do schroniska 31.03.2017 z ulicy Brzozowej. Jak widać na zdjęciach na samym dole, był bardzo zaniedbany - jego długa sierść była skołtuniona i posklejana w dredy, skóra odparzona, oczy zaropiałe.

Maniek to nieduży psiak, który ma około 5-7 lat. W stosunku do ludzi jest początkowo nieufny, ale trudno mu się dziwić - widać, że ludzie nie dbali o niego. Mamy nadzieję, że Maniek szybko wróci do formy i zaskarbi sobie serce odpowiedzialnej osoby, która da mu prawdziwy dom.

nr karty: 123/2017

 

Cypka

Znalazły dom
24.03.2017 trafiło do nas 8 uroczych szczeniąt. Maluchy mają około 5 tygodni i tak naprawdę powinny być jeszcze przy mamie, ale w związku z tym, że nie wiemy, gdzie ich mama jest, szukamy dla nich nowych opiekunów, którzy im mamę zastąpią. Jak zwykle jednak apelujemy - nie kieruj się tym, że teraz szczenię jest maleńkie, słodkie i bezbronne! Za kilkanaście miesięcy będzie ono dużym psem, a na Twoją opiekę będzie zdane całe swoje kilkunastoletnie życie. Będziesz musiała/musiał zapewnić mu nie tylko bezpieczne miejsce w swoim domu, pożywienie, opiekę weterynaryjną, spacery i zabawę, ale również wychowanie i szkolenie. Nie działaj pochopnie, zastanów się dobrze. Pies to żywa, czująca istota, a Twoja decyzja będzie miała wpływ na całe jego życie!

nr karty: 113/2017

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy