Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Brutus

Znalazły dom

Brutus - maleńki jak okruszek, porzucony na klatce schodowej...

W środę (21.02.2018) późnym popołudniem otrzymaliśmy telefoniczne zgłoszenie mówiące, iż na klatce schodowej w bloku na ulicy Robotniczej ktoś zostawił maleńkiego szczeniaka. Na miejscu zastaliśmy taką oto kruszynę...
Nazwaliśmy go Brutus. Brutus ma około 6 tygodni i oczywiście powinien być jeszcze przy matce. Gdy zostaje sam, piszczy, bo brakuje mu bliskości i ciepła drugiej istoty. Uspakaja się na rękach, lub na kolanach, gdy ta potrzeba zostaje zaspokojona. Na szczęście jest już na tyle samodzielny, by jeść stały pokarm.
Gdy dorośnie, Brutus będzie prawdopodobnie mały psem.
Nie chcemy, by maluch dorastał w schronisku, jeśli więc marzysz o posiadaniu psa, przyjdź do schroniska! Tu znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Zanim jednak podejmiesz decyzję o przygarnięciu zwierzęcia, dobrze się zastanów. Pamiętaj, że posiadanie zwierzęcia wiąże się z codziennymi obowiązkami a także kosztami (np. coroczne szczepienie przeciwko wściekliźnie, odrobaczanie).

Szczenięta adoptowane ze schroniska są zaszczepione przeciwko chorobom wirusowym, odrobaczone i zaczipowane. Po osiągnięciu odpowiedniego wieku OBOWIĄZKOWO zostaną poddane sterylizacji na koszt schroniska.

nr karty: 57/2018

 

Fatma

Znalazły dom

Fatma trafiła do schroniska 18.02.2018. Powiedziano nam, że została znaleziona w rowie w miejscowości Raczki Elbląskie.

Fatma to mniej więcej 2-miesięczny szczeniak. Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie średniej wielkości lub duża.

nr karty: 9/EL/2018

 

Gracjan

Znalazły dom

Gracjan i Gucio to kocięta, które urodziły się mniej więcej 01.10.2017. Znalazła je i zaopiekowała się nimi osoba, u której kocięta nadal przebywają.

Oba kocurki są oswojonymi i łagodnymi podrostkami. Mieszkają w mieszkaniu, wychowują się razem z małymi dziećmi. Kociaki już nauczyły się, jak korzystać z drapaka i kuwety. Są towarzyskie, lubią bawić się i przebywać blisko człowieka.

na zdjęciach Gracjan, nr karty: 402/2017

 

Aniela

Znalazły dom

Aniela błąkała się na ulicy Wiślickiej i stamtąd 09.02.2018 trafiła do schroniska.

Aniela to śliczna, nieduża suczka, która prawdopodobnie nie skończyła jeszcze 1 roku. Aniela czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 43/2018

 

Muńka

Znalazły dom

Muńka trafiła do schroniska 07.02.2018 z ulicy Okulickiego.

Muńka to suczka w średnim wieku w typie rasy sznaucer miniaturowy. Muńka czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 41/2018

 

 

Ptysiek

Znalazły dom

Ten błękitnooki kocurek trafił do schroniska 05.02.2018 z ulicy Mickiewicza. Nazwaliśmy go Ptysiek.
Ptysiek ma około 5 miesięcy i jest przyjaznym, oswojonym kociakiem. Jak widać na zdjęciach ma niewykształconą małżowinę uszną i nie słyszy, ale jest wesołym i ciekawym świata stworzeniem.

Czy ktoś go szuka?

nr karty: 20/2018

 

Laurek

Znalazły dom

Laurek trafił do schroniska 29.01.2018 z ulicy Malborskiej.

Laurek to kocurek, który urodził się mniej więcej 01.09.2017. Jest oswojony i przyjazny, ale, przynajmniej na razie, w schronisku czuje się bardzo zagubiony.

nr karty: 17/2018

 

Nepsiek

Znalazły dom

Nepsiek został oddany do schroniska 26.01.2018, ponieważ jego opiekun zmarł.

Nepsiek to około 3-letni pies, który wyglądem przypomina nieco psy rasy beagle. Zanim znalazł się w schronisku, mieszkał na podwórku, gdzie pełnił rolę stróża.

Nepsiek jest ufny i przyjazny w stosunku do ludzi, nie wchodzi w konflikty z innymi psami.

nr karty: 34/2018

 

Popka

Znalazły dom

Popkę znaleziono 24 stycznia na ulicy Łódzkiej. Maleńkiego szczeniaka ktoś zostawił na śniegu pod drzewem... Osoba, która znalazła maleństwo, przyjęła je do siebie, do tzw. domu tymczasowego, czyli do czasu znalezienia dla niej nowych opiekunów.

Jeśli marzysz więc o posiadaniu psa, adoptuj Popkę. Popka ma około 6 tygodni, jest mała i drobna, sądzimy więc, że będzie nieduża, gdy dorośnie. Zanim jednak podejmiesz decyzję o przygarnięciu psa, dobrze się zastanów. Pamiętaj, że opieka na takim okruszkiem jest niemal taka jak nad niemowlakiem - szczeniak wymaga Twojej bliskości, częstego karmienia, wstawania w nocy, sprzątania po nim, gdy się załatwi itp. Pamiętaj również, że posiadanie zwierzęcia wiąże się z codziennymi obowiązkami a także kosztami (np. coroczne szczepienie przeciwko wściekliźnie, odrobaczanie).

Szczenięta adoptowane ze schroniska są zaszczepione przeciwko chorobom wirusowym, odrobaczone i zaczipowane. Po osiągnięciu odpowiedniego wieku zostaną wysterylizowane na koszt schroniska.

nr karty: 33/2018

 

 

Gracja

Znalazły dom

Ta piękna kotka, którą nazwaliśmy Gracją, została znaleziona 22.01.2018 na ulicy Konopnickiej a 23.01.2018 przywieziono ją do naszego schroniska.

Kotka jest zadbana, oswojona, z pewnością jest domowym pupilem. Może komuś zaginęła, uciekła?

nr karty: 12/2018

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy