Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Janeczka

Znalazły dom

Janeczka trafiła do naszego schroniska 12 września 2016 w opłakanym stanie - zaniedbana, wychudzona, z zaropiałymi oczami i chorobą skóry. Łzy same cisnęły się do oczu na widok tego biedactwa. Natychmiast roztoczyliśmy nad nią opiekę, wdrożyliśmy leczenie, ale w warunkach schroniskowych trwało ono bardzo długo. Nareszcie (maj 2017) jednak widać jego efekty - Janeczka przybrała na wadze, a jej sierść jest dużo ładniejsza. Jest też w zdecydowanie lepszym nastroju.

Janeczka to suczka średniej wielkości, która urodziła się mniej więcej w styczniu 2012 roku. Jest bardzo grzecznym i spokojnym psem, do tego rozczulająco łagodnym. Uwielbia domową atmosferę - jak tylko opuści swój boks, przychodzi do biura, gdzie kładzie się w legowisku i spokojnie w nim śpi. Lubi spacery ze swoją schroniskową opiekunką Asią, jak również z wolontariuszami. Podczas spaceru pilnuje się opiekuna. Nie niszczy, nie szczeka, jest łagodna w stosunku do innych psów i kotów - po prostu idealna.

nr karty: 364/2016

 

 

Sędzia

Znalazły dom

Sędzia trafił do schroniska 03.05.2017 z ulicy Diaczenki.

Sędzia to młody kocurek, który jest oswojony i bardzo przymilny. Odważny i ciekawski chętnie podchodzi i łasi się do każdego, kto odwiedza koci wybieg. Czy komuś zaginął? Czy ktoś go szuka?

nr karty: 61/2017

 

Bubek

Znalazły dom

Bubek trafił do schroniska 08.05.2017 z ulicy Beniowskiego.

Bubek to mały, zadbany psiak w średnim wieku. Bubek czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 179/2017

 

Szurek

Znalazły dom

Szurek przebywa w schronisku od 06.05.2017. Trafił tutaj z ulicy Panieńskiej.

Szurek to nieduży psiak, który ma około 3 lat. Jest przyjazny i ufny. Czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 178/2017

 

Kiba

Znalazły dom

Kiba został oddany do schroniska 06.05.2017 przez swoją opiekunkę z powodu wyjazdu zagranicę.

Kiba to 4-letni pies średniej wielkości. Jest ufnym, wesołym i przyjaznym stworzeniem.

nr karty: 177/2017

 

Plusia

Znalazły dom

Plusia trafiła do schroniska 02.05.2017. Wszystko wskazuje na to, że przez kilka dni przebywała zamknięta sama w mieszkaniu. Po kilku dniach nieobecności właścicielki, psinkę w mieszkaniu pełnym odchodów znaleźli prawni właściciele lokalu. Sprawa została przekazana policji i na razie ustalono, że podczas nieobecności "opiekunki" Plusi, Plusią miała zajmować się poproszona o to osoba z rodziny. Po rozmowie z policją właścicielka Plusi skontaktowała się z naszym schroniskiem i zapowiedziała, że zgłosi się po swojego psa, jednak jeszcze tego nie zrobiła. Nauczeni doświadczeniem, bo to niestety nie pierwsza taka sytuacją, z jaką się zetknęliśmy, podejrzewamy, że suczka już u nas zostanie.

Plusia to maleńka, długowłosa suczka w średnim wieku. Jak dotąd w schronisku jest grzeczna i spokojna.

nr karty: 174/2017

 

Kania

Znalazły dom

Kania przebywa w schronisku od 28.04.2017. Trafiła do nas z miejscowości Jelonki.

Kania to młoda suczka średniej wielkości, która wyglądem przypomina wyżła. Zazwyczaj jest  grzeczna i spokojna, jednak, gdy coś jej się nie spodoba, potrafi pokazać zęby.

nr karty: 170/2017

 

Tornado

Znalazły dom

Tornado trafił do schroniska 28.04.2017 z ulicy Wyżynnej.

Tornado to duży, dorosły pies, który jest zadbany i przyjazny w stosunku do ludzi. Czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 169/2017

 

Rudzik

Znalazły dom

Rudzik został oddany do schroniska 26.04.2017 przez swoją opiekunkę z powodu zmiany jej sytuacji życiowej i braku możliwości zabrania psa do nowego miejsca zamieszkania.

Rudzik to mały psiak, który urodził się w 2005 roku. Całe swoje życie spędził w mieszkaniu i był oczkiem w głowie swoich opiekunów. Jego spokojnym życiem najpierw zachwiała śmierć jego pana, a teraz spadł na niego następny cios - oddanie go do schroniska.

Czy ten 12-letni psiak o słodkiej, siwej mordce ma jeszcze szansę na znalezienie nowego domu i opuszczenie schroniska? Bardzo byśmy tego chcieli...

nr karty: 167/2017

 

Majlo

Znalazły dom

Majlo trafił do schroniska 25.04.2017 z Parku Kajki. Miał na sobie szelki i obrożę.

Majlo to dorosły pies w typie rasy shih tzu. Majlo czeka na swojego opiekuna.

 

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy