Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Pimpek

Znalazły dom

Pimpek trafił do schroniska 02.05.2018 z ulicy Lubranieckiej. Psiak już nie pierwszy raz znalazł się w naszym schronisku, jednak okoliczności, w jakich został znaleziony, wskazują na to, że tym razem jego "opiekunka" nie zgłosi się po niego.

Pimpek to nieduży, długowłosy pies, który ma około 2 lat. Jest bardzo przyjaznym i łagodnym w stosunku do ludzi stworzeniem.

nr karty: 115/2018

 

Pysia i Ptysia szukają nowych opiekunów!

Znalazły dom

Pysia i Ptysia to śliczne, czarne kotki, które w tzw. domu tymczasowym u pracownika schroniska czekają na nowych opiekunów.

Kotki mają około 7 tygodni, są oswojone, bardzo przymilne i towarzyskie. Pysia i Ptysia są samodzielne i potrafią już korzystać z kuwety. Polecają się do adopcji!

 

 

 

Baton

Znalazły dom

Baton trafił do schroniska 30.04.2018, ponieważ jego opiekun ciężko zachorował.

Baton to śliczny, nieduży mieszaniec w średnim wieku. Jest łagodnym i spokojnym psiakiem, który lgnie do ludzi.

nr karty: 113/2018

 

Parys

Znalazły dom

Parys trafił do schroniska 29.04.2018 z okolicy cmentarza Agrykola.

Parys to zadbany, przyjazny psiak w typie rasy golden retriever. Na szyi ma obrożę.

nr karty: 112/2018

 

 

 

Inka

Znalazły dom

Inka trafiła do schroniska 26.04.2018 z ulicy Teatralnej.

Inka to mała, śliczna suczka, która ma około 5 miesięcy. Czy ktoś jej szuka?

nr karty: 111/2018

 

Ruta

Znalazły dom

Ruta trafiła do schroniska razem ze swoją siostrą Jureną 24.04.2018 z Bielnika I.

Ruta to około 5-miesięczna suczka. Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie dużym psem.

nr karty: 13/EL/2018

 

Beza

Znalazły dom

25.04.2018 z ulicy Modlińskiej trafiła do nas taka oto suczka. Powiedziano nam, że psina błąkała się tam już od dnia poprzedniego.

Nazwaliśmy ją Beza. Beza czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 110/2018

 

Kobra

Znalazły dom
25.04.2018 otrzymaliśmy telefoniczne zgłoszenie dotyczące leżącego na trawie przy ulicy psa. Osoba zgłaszająca mówiła, że pies nie podnosi się nawet, gdy się do niego podchodzi, i bardzo się trzęsie, wygląda na to, że może być ranny. Na miejscu zobaczyliśmy małą, przerażoną suczkę, która rzeczywiście leżała nieruchomo, ale, jak się okazało, ze strachu :( Była tak sparaliżowana strachem, że wydaje się mało prawdopodobne, by sama przyszła w tamto miejsce. Podejrzewamy, że ktoś musiał ją tam porzucić...

Nazwaliśmy ją Kobra. Kobra ma około 3-4 miesięcy. Jest słodkim, łagodnym szczeniakiem o rozbrajającym spojrzeniu. szukamy dla niej opiekunów, dzięki którym będzie czuła się kochana i bezpieczna.

Osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny ze schroniskowym biurem adopcyjnym w godzinach od 12:00 do 17:00, od poniedziałku do soboty, zaś w niedziele od 11:00 do 14:00.

Jeśli nie możesz adoptować, prosimy, udostępnij ten post. Dla Ciebie to tylko jedno kliknięcie, a dla Kobry szansa na nowe życie!

 

Korsa

Znalazły dom

22.04.2018 z miejscowości Pagórki trafiła do nas zadbana suczka rasy owczarek niemiecki. Nazwaliśmy ją Korsa.

Korsa czeka na swojego opiekuna.

 

Stella

Znalazły dom

Stella trafiła do schroniska 19.04.2018 w wyniku interwencji. Suczka mieszkała w dziurawej, rozpadającej się budzie, na grubym łańcuchu, karmiona była resztkami jedzenia (zdjęcia na dole). Jej "opiekunowie" nie widzieli konieczności poprawienia warunków, w jakich przebywał pies, woleli, by została zabrana do schroniska.

Stella to nieduża suczka, która ma około 3 lat. Jest łagodna, przyjazna i spragniona kontaktu z człowiekiem. Liczymy na to, że teraz los się do niej uśmiechnie i Stella szybko znajdzie swój pierwszy, prawdziwy dom.

nr karty: 109/2018

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy