Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Bolek i Lejdi

Znalazły dom

*** OGŁOSZENIE GRZECZNOŚCIOWE ***

Dwa cudne kociaki szukają kochających właścicieli.
Maluchy urodziły się w maju tego roku. Niestety mieszkały na terenie jednego z ogrodów działkowych, gdzie biega lis (który prawdopodobnie porwał trzeciego z kociaków). Maluchy oswajają się coraz bardziej. Ten z czarnym noskiem, to kocurek Bolek - wesoły i ciekawski; jaśniejsza to koteczka Lejdi, trochę jeszcze nieufna, płochliwa. Przy odrobinie miłości na pewno odwdzięczą się tym samym.

 

Omar

Znalazły dom

Omar trafił do schroniska 25.09.2018 z ulicy Rawskiej.

Omar to nieduży, zadbany psiak - łagodny i przyjaźnie nastawiony do ludzi. Omar czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 273/2018

 

Daniel

Znalazły dom

Daniel trafił do schroniska 24.09.2018 z Próchnika.

Daniel to nieduży, zadbany psiak. Obecnie przebywa w tzw. domu tymczasowym dzięki czemu wiemy, że jest oddanym, lgnącym do ludzi psem, który bardzo szybko nawiązuje więź z człowiekiem. W mieszkaniu zachowuje się grzecznie  spokojnie.

nr karty: 272/2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zuza II

Znalazły dom

23.09.2018 otrzymaliśmy zgłoszenie, mówiące, że na ulicy Lubranieckiej błąka się agresywny pies z kagańcem na szyi. Na miejscu okazało się, że pies nie jest agresywny, ale wymagający natychmiastowej pomocy weterynaryjnej ze względu na swoje choro oko! Udało się odnaleźć "opiekunkę" psa, która stwierdziła tylko, że nie może złapać suczki, bo ona od niej ucieka. A jak suczka ucieka, to pani ją bije, a jak pani ją bije, to suczka ucieka...

Tak pod naszą opiekę trafiła Zuza.

Jeszcze tego samego dnia udało się nam umówić psinę na konsultację okulistyczną. Specjalista zalecił jak najszybsze usunięcie oka oraz stwierdził podejrzenie nowotworu. Po trzech tygodniach od operacji usunięcia gałki ocznej, gdy Zuza zdążyła już wydobrzeć i poweseleć,  otrzymaliśmy wynik badania histopatologicznego. Diagnoza - oponiak nerwu wzrokowego. Ponieważ komórki nowotworowe sięgały tylnej krawędzie gałki, rokowania są ostrożne.

A spójrzcie tylko na nią, na jej roześmianą mordkę! Zuza jest pełna życia. Na spacerach biega i skacze, szuka kontaktu z człowiekiem.

Nie dopuśćmy do tego, by Zuza zgasła w schronisku! Pomóżcie nam w szukaniu opiekuna dla tej wspaniałej suczki!

nr karty: 271/2018

*na zdjęciach Zuza przed i po operacji usunięcia gałki ocznej

 

Dina

Znalazły dom

Dina trafiła do schroniska 21.09.2018, ponieważ jej opiekunka, ze względu na zły stan zdrowia nie mogła się nią dłużej zajmować.

Dina to nieduża suczka, która ma około 2 lat. Jest nieśmiałym, łagodnym psem, który legnie do ludzi.

nr karty: 269/2018

 

Daniels

Znalazły dom

Daniels trafił do schroniska 20.09.2018 z ulicy Łęczyckiej.

Daniels to śliczny szczeniak, który ma około 3 miesięcy. Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie średniej wielkości.

nr karty: 268/2018

 

Lolek II

Znalazły dom

Lolek trafił do schroniska wiosną 2018 jako maleńki, niesamodzielny jeszcze kociak razem ze swoim bratem Bolkiem. Jedna ze schroniskowych kocich opiekunek, dała kociakom tzw. dom tymczasowy, jednak, gdy stały się samodzielne, kociaki musiały wrócić do schroniska.

Lolek w momencie pisania tych słów ma około 5 miesięcy (wrzesień 2018). Jest uroczym aczkolwiek trochę nieśmiałym kociakiem, który uwielbia głaskanie po brzuszku. Wychowywał się razem z innymi kotami i psem.

 

 

 

 

 

 

 

Pandora

Znalazły dom

Kotka, którą widzicie na zdjęciach, przybłąkała się 13.09.18 na teren warsztatu samochodowego przy ul. Obrońców Pokoju. Poszukiwany jest jej opiekun, lub osoba chętna do adopcji, jeżeli ten się nie znajdzie.
Tak kotkę opisuje jej tymczasowa opiekunka:
"Kotka roboczo otrzymała imię Pandora. Jest bardzo przyjacielska, lubi przytulać się do twarzy i być głaskana. Na dwór wychodzi jedynie w towarzystwie ludzi i wraca bez nawoływania razem z człowiekiem. Bawi się i psoci jak każdy mały, zdrowy kociak, ale generalnie jest bardzo grzeczna. Jej mruczenie jest wyjątkowe - brzmi jak świerszcz :) Mimo kilku cuchnących incydentów, udało się opanować sytuację i wdrożyć w życie tej maleńkiej istoty procedurę korzystania z kuwety:) Wczoraj została odrobaczona, a wkrótce jeśli nie znajdzie się jej właściciel lub nowy dobry dom, zostanie zaszczepiona przeciwko kocim chorobom."

 

 

Znaleziono psa!

Znalazły dom

Wczoraj, tj. 20.09.2018, znaleziono psa błąkającego się na Bielanach. Psiak ma około 1 roku, jest czarny i wesoły. Jeśli ktoś rozpoznaje pieska, proszony jest o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 503 017 113.


 

Grom

Znalazły dom

Grom trafił do schroniska 19.09.2018. Psiak biegał bez opieki w okolicy szkoły na ulicy Szańcowej.

Grom to mały, przyjazny i zadbany pies.

nr karty: 267/2018

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy