Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Kacperek

Znalazły dom

Kacperek trafił do schroniska 29.10.18.

Kacperek to uroczy, oswojony kocurek, który ma około 3 miesięcy. Jest odważny, ciekawy świata i wszędzie czuje się jak u siebie. Obecnie przebywa w tzw. domu tymczasowy u pracownika schroniska, dzięki czemu wiemy, że Kacperek to pełen energii kociak, którego wszędzie pełno. Maluch na początku trochę bał się innych kotów, ale jeszcze tego samego dnia wyjadał im jedzenie z miski nie reagując na ich wielkie oburzenie. Nadal boi się psa, za co niestety to psu się obrywa, ale podejrzewamy, że to także wkrótce się zmieni.

Załatwia się do kuwety.

 

Szarlotka

Znalazły dom

Szarlotka trafiła do schroniska 29.10.2018 razem ze swoim rodzeństwem.

Szarlotka to śliczna, około 4-5-tygodniowa kotka. Czeka na adopcję w tzw. domu tymczasowym u pracownika schroniska.

 

Biszkopcik

Znalazły dom

Biszkopcik trafił do schroniska 29.10.2018 razem ze swoim rodzeństwem.

Biszkopcik to śliczny, około 4-5-tygodniowy kocurek. Czeka na adopcję w tzw. domu tymczasowym u pracownika schroniska.

 

Pikuś

Znalazły dom

Pikuś trafił do schroniska 29.10.2018 z ulicy Odzieżowej.

Pikuś to malutki, zadbany, ufny psiak w średnim wieku. Pikuś czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 319/2018

 

Vuko

Znalazły dom

Vuko trafił do schroniska 26.10.2018 z ulicy Lubranieckiej. Ja się później okazało, pies uciekł osobie, która miała go pod tymczasową opieką. Niestety po paru dniach jego pobytu w schronisku, dowiedzieliśmy się, że ani tymczasowa opiekunka Vuko, ani osoba, która adoptowała psa ze schroniska 4 lata temu, nie zamierzają zabrać go z powrotem do domu.

Vuko to obecnie co najmniej 6-letni pies w typie rasy bokser. Jest silnym i pełnym energii zwierzęciem. Jak zapewniała nas jego tymczasowa opiekunka,  w stosunku do ludzi jest przyjazny i łagodny. Pozostawiony sam w domu zachowuje się spokojnie i grzecznie, nie niszczy, nie hałasuje. Swoje potrzeby fizjologiczne załatwia wyłącznie na spacerze.

nr karty: 316/2018

 

Dydek

Znalazły dom

25.10.2018 zadzwonił do nas mężczyzna z pytaniem, czy może wymienić swojego starego, niedołężnego psa na szczeniaka. "Proszę mnie źle nie zrozumieć, ja nie jestem złym człowiekiem..." dodał. Oczywiście nie mogło być inaczej - mężczyzna na swoją "propozycję" dostał od nas odpowiedź negatywną.

Następnego dnia otrzymaliśmy zgłoszenie mówiące, iż stary pies wałęsa się wzdłuż torów tramwajowych na ulicy Obrońców Pokoju. Okolica, w której psiak został znaleziony, a także stan fizyczny psa, wskazują na to, że jest jest to ten sam pies, w sprawie "wymiany" którego dzień wcześniej telefonował mężczyzna...

Dydek to nieduży, okrągły pies, który urodził się 01.01.2002. Dziadeczek już nie widzi i prawdopodobnie nie słyszy. Chcemy się mylić, chcemy, by tamten psiak był bezpieczny w swoim domu, a naszego Dydka szukał jego opiekun! Bardzo tego chcemy!

nr karty: 314/2018

 

Salomon

Znalazły dom

Salomon trafił do schroniska 02.10.2018 jako kilkunastodniowy kociak. Do swojego domu i pod swoją troskliwą opiekę, zabrała go kierowniczka schroniska, której nieduże mieszkanie już od lat stanowi bezpieczne, tymczasowe schronienie dla małych kociaków, szczeniaków i innych zwierząt w potrzebie.

Salomon powolutku uczy się już samodzielności i nieśmiało rozgląda się za nowym domem - takim już na stałe, na zawsze - na długie, długie lata kociego życia.

 

 

 

 

 

 

Łapka

Znalazły dom

Łapka trafiła do schroniska we wrześniu 2018. Kotka nie używa swojej przedniej łapy, co musi być wynikiem jakiegoś doznanego urazu, w wyniku którego doszło do uszkodzenia nerwów. Na szczęście niesprawna łapka nie przeszkadza jej w normalnym funkcjonowaniu.

Łapka to piękna, mniej więcej 3-miesięczna kotka o dymnym umaszczeniu. Jest oswojonym zwierzęciem.

 

Tomi

Znalazły dom

Tomi został oddany do schroniska 21.10.2018 z powodu zmiany miejsca zamieszkania jego opiekunki.

Tomi to wesoły, pełny energii szczeniak, który ma około 5 miesięcy. Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie średniej wielkości lub duży.

nr karty: 303/2018

 

Trevor (Tedi)

Znalazły dom

Trevor trafił do schroniska 22.10.2018. Osoba, która go przywiozła, powiedziała nam, że znalazła psa przywiązanego sznurem gdzieś przy drodze w Gronowie Górnym.

Trevor to średniej wielkości pies o oryginalnej urodzie. Jeżeli rzeczywiście nikt nie będzie go szukał, po 14 dniach, od chwili gdy Trevor znalazł się w schronisku,pies będzie czekał na adopcję.

nr karty: 39/EL/2018

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy