Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Koty do adopcji:

Benia

Koty do adopcji:

Benia trafiła do schroniska 17.10.2022 z ulicy Skrzydlatej.

Benia to dorosła, oswojona kotka. Lubi "zagadywać" osoby odwiedzające kociarnię, domagając się w ten sposób uwagi i pieszczot.

nr karty: 263/2022

 

Kitek

Koty do adopcji:

Kitek trafił do schroniska w grudniu 2022 ranny - konieczna była niestety amputacja ogona. Kocurek po tym zabiegu dosyć długo wracał do zdrowia, a ten czas wykorzystał na zaprzyjaźnienie się ze swoimi schroniskowymi opiekunkami. I w ten sposób z nieufnego i płochliwego stworzenia zmienił się w kota czerpiącego przyjemność z głaskania i kontaktu z człowiekiem.

16.01.2023 Kitek zamieszkał w tzw. domu tymczasowym, gdzie pozostanie do czasu znalezienia mu nowych opiekunów. Wprawdzie w stosunku do nowo poznanych osób nadal jest nieśmiały, ale wierzmy, że w warunkach domowych szybko się to zmieni.

 

Walentyna

Koty do adopcji:

Walentyna trafił do schroniska 21.11.2022. Kotkę znaleziono na klatce schodowej w jednym z bloków na ulicy Leszczyńskiego.

Walentyna to dorosła kotka o oryginalnej urodzie - ma smukły pyszczek i bardzo duże oczy. Kotka jest oswojona i przymilna.

 

 

 

Oleg

Koty do adopcji:

Oleg trafił do schroniska 11.07.2022 z Nowej Holandii.

Oleg to dorosły kocur w średnim wieku. Jest oswojonym i przymilnym stworzeniem, które lgnie do ludzi.

nr karty: 140/2022

 

 

 

 

 

Ziutka

Koty do adopcji:

Ziutka trafiła do schroniska 26.09.2022.

Ziutka to śliczna, dorosła kotka. Jest oswojona i bardzo przyjazna w stosunku do ludzi, nie przepada jednak za towarzystwem innych kotów. W schroniskowej kociarni trzyma się trochę na uboczu, ale do swoich opiekunek lgnie i szuka kontaktu z nimi.

 

Donimira

Koty do adopcji:

Donimira trafiła do schroniska 01.09.2022 z ulicy Donimirskich.

Donimira to oswojona kotka, która nie jest już młoda. W stosunku do ludzi jest bardzo przyjazna - jest jednym z pierwszych kotów, które, łasząc się i rozkosznie mrucząc, witają osoby wchodzące do kociarni. Jest spokojnym i łaknącym ludzkiego towarzystwa stworzeniem. Nie przepada za bliskością innych kotów.

 

 

 

 

Tyber

Koty do adopcji:

Tyber trafił pod opiekę schroniska w październiku 2022 razem ze swoim rodzeństwem. Kociaki, które urodziły się mniej więcej w połowie lipca 2022, mieszkały wcześniej na Bulwarze Zygmunta Augusta, gdzie były regularnie dokarmiane.

Obecnie koty przebywają w tzw. domu tymczasowym, gdzie będą do czasu adopcji.

Kociaki na razie są nieśmiałe w kontaktach z ludźmi, ale powoli się to zmienia. Dobrze czują się natomiast w towarzystwie swojego rodzeństwa.

 

Ibar

Koty do adopcji:

Ibar trafił pod opiekę schroniska w październiku 2022 razem ze swoim rodzeństwem. Kociaki, które urodziły się mniej więcej w połowie lipca 2022, mieszkały wcześniej na Bulwarze Zygmunta Augusta, gdzie były regularnie dokarmiane.

Obecnie koty przebywają w tzw. domu tymczasowym, gdzie będą do czasu adopcji.

Kociaki na razie są nieśmiałe w kontaktach z ludźmi, ale powoli się to zmienia. Dobrze czują się natomiast w towarzystwie swojego rodzeństwa.

 

 

Szarusia i Fruzia

Koty do adopcji:

Szarusia (po lewej) i Fruzia (po prawej) to kotki, które trafiły do schroniska 19.10.2022, na szczęście jednak od razu znalazły opiekę w tzw. domu tymczasowym, gdzie obecnie czekają na adopcję.

Kotki urodziły się w lipcu 2022. Fruzia jest stworzeniem odważnym i przymilnym, lgnącym do człowieka. Jej siostra Szarusia jest dużo bardziej nieśmiała. Kotki są bardzo ze sobą związane, Szarusia wprost nie widzi świata poza swoją siostrą, dlatego też szukamy dla nich wspólnego domu.

nr karty: 20/2022 i 281/2022

 

 

Miluś

Koty do adopcji:

***Miluś szuka domu***

Miluś to mniej więcej 4-miesięczny kocurek, którego znaleziono na ulicy Warszawskiej 17.10.2022. Kociak był chory i potrzebował pomocy. Tymczasową opiekę zapewniła mu osoba, która go znalazła.Teraz Miluś czuje się już dobrze i czeka na adopcję.

Tak mówi o nim jego tymczasowa opiekunka: "Miluś jest przemiły, uwielbia pieszczoty i ewidentnie nie spotkała go nigdy krzywda ze strony człowieka, bo ma aż za duże zaufanie do ludzi. Umie korzystać z kuwety i ogólnie nie ma z nim żadnego problemu."

Miluś prawdopodobnie niedowidzi lub nie widzi na jedno oko.

 
PayPal:
1% dla zwierząt
Dla obsługi witryny