Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Koty do adopcji:

Tuba

Koty do adopcji:

Tuba przebywa w schronisku od 19.07.2016. Trafiła do nas z ulicy Trybunalskiej, gdzie schowała się do jednej z klatek schodowych i rozpaczliwie miauczała.

Tuba to dorosła kotka, która jest oswojona i bardzo przymilna. Gdy tylko wejdzie się na koci wybieg, na którym mieszka, zaraz przybiega do człowieka, łasi się, wchodzi na kolana, szuka ręki, która będzie jej głaskać.

nr karty: 176/2016


 

Sylwer

Koty do adopcji:

Sylwer trafił do schroniska 22.06.2016. Osoba, która go do nas przywiozła, powiedziała nam, że kot został znaleziony. Zdziwiło nas jednak, że kot był w transporterku, który "możemy sobie zostawić". Czy Sylwer był kotem tej pani? Pewnie nigdy się nie dowiemy...

Sylwer to duży, leciwy już kocur. W schronisku, wśród innych kotów, jest trochę niepewny i nieśmiały. Upodobał sobie jedno miejsce na kocim wybiegu, gdzie zawsze można go znaleźć. Względem ludzi jest bardzo przymilny i chętnie poddaje się pieszczotom. 

nr karty: 121/2016

 

 

 

Dąbek

Koty do adopcji:

Dąbek trafił do schroniska 13.09.2016.

Dąbek to około 2-miesięczny kocurek. Jest oswojony i przyjazny.

nr karty: 258/2016

 

Aszka

Koty do adopcji:

Aszka przebywa w schronisku od 17.08.2016. Trafiła tutaj z ulicy Zagonowej.

Aszka ma obecnie mniej więcej 4-5 miesięcy, jest cała biała z czarną plamką na głowie. Aszka jest oswojona, przyjazna, lubi kontakt z człowiekiem.

nr karty: 225/2016

 

Wacek

Koty do adopcji:

Wacek przebywa w schronisku od 08.09.2016.

Wacuś to śliczny, mniej więcej 6-tygodniowy kocurek. Na razie jest bardzo wystraszony.

nr karty: 255/2016

 

Dasza

Koty do adopcji:

Dasza trafiła 07.09.2015 z ulicy Daszyńskiego.

Dasza to mniej więcej 4-miesięczna kotka. Jest oswojona, ciekawska i bardzo przymilna. 

nr karty: 254/2016

 

Śliczne kociaki do adopcji

Koty do adopcji:

Te śliczne kociaki, które widać na zdjęciach, mają około 2 miesięcy i pilnie potrzebują domu. Nie trafiły jeszcze do schroniska, ale trafią tutaj, jeśli szybko nie znajdą się osoby chętne, by się nimi zaopiekować. Kociaki są ufne, wesołe i chętne do zabawy.

Osoby chętne do przygarnięcia kociaka proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 510 104 527.

 

Lilka

Koty do adopcji:

Lilka trafiła do schroniska w sierpniu 2016 bardzo chora. Na szczęście pod troskliwą opieką schroniskowej pani weterynarz kotka wraca już do zdrowia.

Lilka ma obecnie (06.09.16) około 6-7 tygodni. Jest wspaniałym, towarzyskim kociakiem. Swoje zadowolenie z bycia blisko człowieka sygnalizuje zawsze rozkosznym mruczeniem.

 

 

 

 

Paulinka

Koty do adopcji:
Paulinka trafiła do schroniska razem ze swoją siostrą Balbinką w sierpniu 2016 jako kilkudniowe kociaki. Na szczęście kociaki szybko zamieszkały w tzw. domu tymczasowym u pracownika schroniska.

Paulinka ma teraz około 2 miesięcy. Jest zdrową, wesołą i ciekawą świata kotką. Jest odważniejsza i bardziej żywiołowa niż jej siostra, chętnie zaczepia i zachęca do zabawy. Jest przyczajona do towarzystwa innych kotów, psa i małego dziecka.

 

Kociaki do adopcji

Koty do adopcji:

Te śliczne kociaki, które widzicie na zdjęciach czekają na adopcję w naszym schronisku. Są wśród nich kotki i kocurki, koty spokojne i żywiołowe, szare, czarne, szaro-białe, czarno-białe. Mają około 2-3 miesięcy a wszystkie łączy jedno - pragnienie bycia kochanym. Gorąco zachęcamy do adopcji maluchów!