Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Koty do adopcji:

Gerard

Koty do adopcji:

Gerard trafił do schroniska 24.09.2021 z ulicy Okulickiego.

Gerard to piękny, dorodny, wykastrowany, czarny kocur. Czy ktoś go szuka?

 

Wodnik

Koty do adopcji:

Wodnik trafił do schroniska 02.08.2021 razem ze swoim braciszkiem Szuwarkiem. Kociaki urodziły się mniej więcej 15 lipca 2021.

Maluchy są oswojone i samodzielnie, chętnie się bawią. Lgną do ludzi, a pogłaskane rozkosznie mruczą.

 

 

Szuwarek

Koty do adopcji:

Szuwarek trafił do schroniska 02.08.2021 razem ze swoim braciszkiem Wodnikiem. Kociaki urodziły się mniej więcej 15 lipca 2021.

Maluchy są oswojone i samodzielnie, chętnie się bawią. Lgną do ludzi, a pogłaskane rozkosznie mruczą.

 

Omlet

Koty do adopcji:

Omlet trafił do schroniska 18.09.2021 z ulicy Warszawskiej.

Omlet to kocurek, który ma około 2 miesięcy. Jest oswojony i odważny. Gdy tylko weźmie się go na ręce, zaraz słychać jego rozkoszne mruczenie.

 

 

Opal

Koty do adopcji:

Opal trafił do schroniska 07.08.2021.

Opal to biały kocur, który urodził się mniej więcej w 2019 roku. Jest oswojonym, spokojnym i przyjaznym stworzeniem, które lgnie do ludzi.

nr karty: 165/2021

 

Janek

Koty do adopcji:

Janek to około 2,5-miesięczny kocurek, który obecnie przebywa w tzw. domu tymczasowym.

Janek jest wesołym i energicznym stworzeniem, które jest przyzwyczajone do obecności innych kotów oraz psów. Jest oswojony i przymilny, lubi kontakt z człowiekiem.

 

 

 

 

 

Lukrecja

Koty do adopcji:

Lukrecja trafiła do schroniska 10.05.2021 razem ze swoim rodzeństwem. Kociaki były jeszcze zbyt małe, by poradzić sobie bez mamy, zamieszkały więc w tzw. domu tymczasowym u pracownika schroniska, gdzie nadal przebywają.

Kocięta urodziły się mniej więcej 26 kwietnia. Są oswojone, zdrowe, odważne, ciekawskie, wesołe i chętne do zabawy. W domu tymczasowym mieszkają razem z innymi kotami (również dorosłymi) i psem, których towarzystwo bardzo lubią. Załatwiają się do kuwety.

*zdjęcia zostały zrobione 09.09.21.

 

Szogun

Koty do adopcji:

Szogun to kocurek, który czeka na adopcję w tzw. domu tymczasowym razem ze swoim rodzeństwem. Tak kota opisuje jego tymczasowa opiekunka:

"Szogun to cudowny, wesoły ok. 4-miesięczny kocurek. Uwielbia kontakt z człowiekiem, drapanko szczególnie za uszkiem, mokre jedzonko i miękkie poduszeczki. Kochane mruczadełko, przutulanka. Czyściutki, korzysta z kuwety."

 

Leszek

Koty do adopcji:

Leszek to kocurek, który czeka na adopcję w tzw. domu tymczasowym razem ze swoim rodzeństwem. Tak kota opisuje jego tymczasowa opiekunka:

"Leszek to cudowny, wesoły, ok. 4-miesięczny kocurek. Uwielbia kontakt z człowiekiem, drapanko, mokre jedzonko i miękkie poduszeczki. Kochane mruczadełko, przutulanka. Zapowiada się na dużego kota. Czyściutki, korzysta z kuwety.

 

Fredzia

Koty do adopcji:

Fredzia to kotka, która czeka na adopcję w tzw. domu tymczasowym razem ze swoim rodzeństwem. Tak kotkę opisuje jej tymczasowa opiekunka:

"Fredzia to cudowna, wesoła, ok. 4-miesięczna kotka o lekko przedłużonej sierści. Prawdziwa piękność. Puchata kuleczka.  Z powodu kociego kataru straciła prawe oczko. Uwielbia kontakt z człowiekiem, mokre jedzonko (szczególnie paszteciki) i miękkie poduszeczki. Kochana przytulanka. Zapowiada się na niedużą koteczkę. Czyściutka, korzysta z kuwety."

 

 
PayPal:
1% dla zwierząt
Dla obsługi witryny