Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Koty do adopcji:

Xena

Koty do adopcji:

Xena to mniej więcej 2-miesięczna kotka, która przebywa obecnie w domu tymczasowym. Tak opisuje ją jej tymczasowa opiekunka:

"Xena jest waleczna. Przeżyła ostrą panleukopenie, a teraz dała radę kaliciwirozie. To samo tyczy się jej charakterku. Jak idzie po mieszkaniu, to psy schodzą jej z drogi. Z kotami całkiem ładnie się bawi, ale przy misce, to ona pierwsza się najada. Uwielbia kurczaczka i szyneczkę, pasztecikiem też nie pogardzi.
Lubi spać z ludźmi, na ludziach. Kocha mojego 8-letniego syna - gdy tylko Krzyś wraca ze szkoły, od razu ładuje mu się na kolanka. Załatwia się do kuwety.


 

MoCart

Koty do adopcji:

Mocart to mniej więcej 2-miesięczny kocurek, który przebywa obecnie w domu tymczasowym. Tak opisuje go jego tymczasowa opiekunka:

"MoCart uwielbia spać na brzuszku Luny,mojej labradorki. Wtula się w jej sierść i może tak leżeć cały dzień. Zawsze z nami śpi. Lubi się przytulać, lubi dawać buziaczki. Miał mieć na imię Mocarz, bo przeżył panleukopenię, a teraz ma już za sobą zapalenie płuc. Ma super ciepłe usposobienie. Załatwia się do kuwety i jest naprawdę wyjątkowo czysty! Zjada wszystko, co dostanie i "nie sępi"."

 

Kira

Koty do adopcji:

Kira trafiła do schroniska 22.05.2019 razem ze swoim rodzeństwem. Kociaki urodziły się 08.05.2019.

Kira to czarno-biała kotka, która w pierwszym kontakcie jest trochę nieśmiała w stosunku do ludzi, ale po bliższym poznaniu otwiera się na towarzystwo człowieka.

nr karty: 9/EL/2019

 

Klara

Koty do adopcji:

Klara trafiła do schroniska 22.05.2019 razem ze swoim rodzeństwem. Kociaki urodziły się 08.05.2019.

Klara to śliczna czarna kotka, która jest oswojona i przyjazna w stosunku do ludzi. Klara lubi się bawić, zwłaszcza wiszącymi zabawkami.

nr karty: 7/EL/2019

 

Swen

Koty do adopcji:

Swen trafił do schroniska 22.05.2019 razem ze swoim rodzeństwem. Kociaki urodziły się 08.05.2019.

Swen to piękny, czarno-biały kocur, który jest towarzyski, pełen energii, oswojony i przyjazny w stosunku do ludzi.

nr karty: 5/EL/2019

 

Solara

Koty do adopcji:

Solara trafiła do schroniska 22.05.2019 razem ze swoim rodzeństwem. Kociaki urodziły się 08.05.2019.

Solara to urocza pręgowana kotka, która jest oswojona i przyjazna w stosunku do ludzi. Solara jest kotką aktywną, która uwielbia się bawić.

nr karty: 4/EL/2019

 

Tośka

Koty do adopcji:
Tośka chce wrócić do domu!

Ta czarna ślicznotka, która widzicie na zdjęciach, została znaleziona w niedzielę (29.09.2019) na ulicy Hetmańskiej. Kotka ma około 3-4 miesięcy i jest oswojona, przymilna i towarzyska. Przebywa obecnie w tzw. domu tymczasowym, skąd wiemy, że jest śmiała, odważna i załatwia się do kuwety. Zdaniem jej tymczasowej opiekunki, z pewnością jest kotem domowym.
Kotka dostała na imię Tośka. Jeśli nie zgłosi się po nią jej prawowity opiekun, będzie czekała na adopcję.
W sprawie Toski prosimy kontaktować się z panią Małgosią, u której kotka obecnie przebywa, pod numerem telefonu: 508 012 502.

 

Śmieszka

Koty do adopcji:

Śmieszka trafiła do schroniska we wrześniu 2019 razem z Czarusiem. Na szczęście kociaki od raz zamieszały w tzw. domu tymczasowym, gdzie obecnie czekają na adopcję.

Śmieszka to kotka o oryginalnym umaszczeniu, która urodziła się około 28.08.2019. Jest spokojnym i nieśmiałym stworzeniem.

nr karty: 169/2019

 

Czaruś

Koty do adopcji:

Czaruś trafił do schroniska we wrześniu 2019 razem ze Śmieszką. Na szczęście kociaki od raz zamieszały w tzw. domu tymczasowym, gdzie obecnie czekają na adopcję.

Czaruś to kocurek, który urodził się około 28.08.2019. Jest spokojnym i nieśmiałym stworzeniem.

nr karty: 168/2019

 

 

Łacia

Koty do adopcji:

Łacia przebywa w schronisku od 24.08.2019. Wiemy, że zanim się tutaj znalazła, była kotem domowym, jednak gdy jej opiekunka zachorowała, inni członkowie rodziny postanowili pozbyć się kotki...

Łacia to dorosła kotka, która jest oswojona i chętna do kontaktu z człowiekiem. W schronisku zaaklimatyzowała się nadspodziewanie dobrze, jednak nie chcielibyśmy, by została tu długo. Łacia szuka prawdziwego domu!

nr karty:  154/2019

 
PayPal:
1% dla zwierząt
Dla obsługi witryny