Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Koty do adopcji:

Lucky

Koty do adopcji:

Lucky to uroczy kocurek, który w tzw. domu tymczasowym czeka na adopcję.

Lucky urodził się 16.09.2021. Jest odważnym i wesołym kociakiem, który lubi się bawić - zarówno z ludźmi, jak i innymi kotami. Kto pokocha tego przymilnego malucha?

 

 

*** Ogłoszenie grzecznościowe*** Lili

Koty do adopcji:

***TRZY OSWOJONE KOTY SZUKAJĄ ODPOWIEDZIALNYCH OPIEKUNÓW***

 

Lili, Zuzia i Fruzia szukają domów.

Lili (biało czarna) to mniej więcej 1-roczna kotka. Jej szylkretowe córeczki mają około 4 miesięcy. Wszystkie kotki są oswojone i przymilne, zdrowe i czyste.

Osoby zainteresowane adopcją którejś z kotem proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 500 731 254.

*Na zdjęciach Lili.

 

 

 

 

 

Zojka

Koty do adopcji:

Zojka trafiła do schroniska 15.01.2022 z ulicy Wyżynnej.

Zojka to śliczna kotka, która urodziła się mniej więcej w sierpniu 2021.

nr karty: 12/2022

 

 

 

 

 

Oreo

Koty do adopcji:

Oreo trafił do schroniska 08.01.2022 z ulicy Dalekiej.

Oreo to śliczny kocurek, który urodził się w sierpniu 2021r. Jest trochę nieśmiały, ale  łagodny w stosunku do ludzi.

nr karty: 10/2022

 

Jeżynka

Koty do adopcji:

Jeżynka trafiła do schroniska 04.01.2022 z ulicy Nowodworskiej.

Jeżynka to mniej więcej 1-roczna kotka. Jest oswojona, odważna i bardzo przymilna.

nr karty: 8/2022

 

Lipka

Koty do adopcji:

Lipka po raz pierwszy trafiła do schroniska w lipcu 2021 z ulicy Fromborskiej. Po kilku miesiącach została adoptowana, niestety jednak 01.01.2022 oddano ją z powrotem do schroniska.

Lipka to dorosła, oswojona, typowo domowa kotka. Jest przymilna i odważna, od razu wita osoby wchodzące do kociarni, gdzie mieszka. Lubi się bawić i wskakiwać człowiekowi na ramię ;).

nr karty: 4/2022

*Zdjęcia zostały zrobione w styczniu 2022r.

 

 

 

 

 

 

 

Rzeczka

Koty do adopcji:

I kiedy naiwnie myślimy, że nic nas już nie zdziwi, przychodzi dzień taki jak dzisiejszy (03.12.2021). Do schroniska przyjechał pan z workiem. A w nim… dwa koty.

Pan opowiedział nam, jak przejeżdżając przez most, zauważył, że nad kanałem elbląskim, ktoś miał w zamiarze wyrzucić niebieski worek do wody. Do worka przywiązana była cegłówka. Pan zaniepokoił się tym faktem i zatrzymał samochód. Ów ktoś, prawdopodobnie przestraszony, że został nakryty na gorącym uczynku, odjechał z piskiem opon... Pan odwiązał cegłówkę i związany sznurkami na kilka supłów (!) wór, z którego dochodziło miauczenie, przywiózł do nas.

Wydostaliśmy koty z worka. Są u nas, bezpieczne. Miały wiele szczęścia, że cała ta scena została zauważona, a reakcja była natychmiastowa.

„Człowieku”, który się tego dopuściłeś, oby karma do ciebie wróciła! A bohaterowi, który bez namysłu zatrzymał samochód i uratował te bezbronne stworzenia - po stokroć dziękujemy.

Mamy już serdecznie dość… Codziennie trafiają do nas skrzywdzone, porzucone zwierzęta. Schroniskowy samochód jest non stop w trasie, a telefony w sprawie bezpańskich, chorych, zabiedzonych psów i kotów się urywają. Nie mamy już miejsca na kolejne zwierzęta. Jesteśmy wyczerpani…

 

Stefcia

Koty do adopcji:

Stefcia trafiła do schroniska 04.12.2021 razem ze Stefciem. Powiedziano nam, że kociaki zostały znalezione na ulicy Druskiej. Stefcio był ranny, Stefci na szczęście nic nie dolegało.

Koty urodziły się mniej więcej w sierpniu 2021. Są oswojone i łagodne w stosunku do ludzi.

nr karty: 252/2021

 

Stefcio

Koty do adopcji:

Stefcio trafił do schroniska 04.12.2021 razem ze Stefcią. Powiedziano nam, że kociaki zostały znalezione na ulicy Druskiej. Stefcio był ranny, jego łapki zostały czymś zmiażdżone. Niestety istnieje obawa, że jednej z nich nie da się uratować.

Koty urodziły się mniej więcej w sierpniu 2021. Są oswojone i łagodne w stosunku do ludzi.

nr karty: 251/2021

 

 

Anka

Koty do adopcji:

Anka trafiła do schroniska 03.12.2021 z działek na ulicy Lotniczej.

Anka to śliczna kotka, która urodziła się prawdopodobnie w czerwcu 2021r. W warunkach schroniskowych jest nieśmiała w stosunku do nowo poznanych osób.

nr karty: 248/2021

 
PayPal:
1% dla zwierząt
Dla obsługi witryny