Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Koty do adopcji:

Ogórek

Koty do adopcji:

Ogórek przebywa w schronisku od 25.08.2015.

Ogórek to urodzony mniej więcej 01.06.2015 kocurek.  Jest cudownym, przymilnym kociakiem, który jak tylko przekroczy się próg kociego wybiegu, przybiega do człowieka, by być blisko. Ogórek uwielbia wskakiwać na kolana i nadstawiać się do głaskania.

Z powodu nawracającego przeziębienia Ogórek jest obecnie w trakcie leczenia. Z pewnością jednak kociak dużo szybciej dochodziłby do siebie w prawdziwym domu.

nr karty: 233/2015

 

Lemona

Koty do adopcji:

Lemona została znaleziona na ulicy Pawiej 18 września 2015 r. Obecnie przebywa w tzw. domu tymczasowym u pracownika schroniska czekając na swojego właściciela lub osobę chętną do zaadoptowania kotki.

Lemona to dorosła, spokojna kotka, która prawdopodobnie była wcześniej kotem domowym. Jest przyzwyczajona do obecności innych kotów i psa.

nr karty: 288/2015

 

 

Topik

Koty do adopcji:

Topik trafił do schroniska 05.07.2015 jako mniej więcej 1-miesięczny kocurek.

Początkowo Topik był bardzo nieufny i stronił od kontaktu z człowiekiem, ale po kilkunastu tygodniach bardzo się zmienił. Teraz jest odważnym i przyjaznym kocurkiem, który chętnie wskakuje człowiekowi na kolana czy na ramię i prosi o pieszczoty.

nr karty: 122/2015

 

Dezyderia

Koty do adopcji:

Dezyderia przebywa w schronisku od 23.08.2015. Trafiła tutaj w wieku około 6 tygodni.

Dezyderia to urocza, oswojona kotka.

nr karty: 226/2015

 

Balbina

Koty do adopcji:

Balbina trafiła do schroniska 20.08.2015 w ciężkim stanie. Dzięki leczeniu i troskliwej opiece po kilku tygodniach wróciła do zdrowia.

Balbina to kilkuletnia kotka, która w warunkach schroniskowych jest niestety płochliwa.

nr karty: 225/2015

 

Maja

Koty do adopcji:

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu szuka właściciela lub nowych opiekunów dla oswojonej kotki, która 29.09.2015 została znaleziona na ulicy Saperów. Kotka, którą nazwaliśmy "Maja", przebywa aktualnie pod opieką pani weterynarz z zaprzyjaźnionego gabinetu weterynaryjnego Maja. Kotka ma około 4 miesięcy.

nr karty:303/2015

 

Nochal

Koty do adopcji:
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu szuka nowych opiekunów dla 4 małych kociaków, które przebywają aktualnie pod opieką pani weterynarz z zaprzyjaźnionego gabinetu weterynaryjnego Maja. Kotki mają około 5 tygodni, są zdrowe i gotowe do adopcji.

Na zdjęciach: Nochal, nr karty: 298/2015

 

3 kociaki do adopcji

Koty do adopcji:
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu pomaga w znalezieniu nowych opiekunów dla trzech słodkich kociaków. Kociaki mają około 2,5 miesiąca, są zdrowe i zadbane, jednakże nie mogą dłużej pozostać w miejscu, gdzie się obecnie znajdują. Dlatego pilnie szukamy dla nich domów, nie chcemy, by trafiły do schroniska!

Według relacji tymczasowych opiekunów kociaków bury kotek jest troszkę strachliwy podobnie jak czarna kotka, ale oboje lubią się bawić i są łagodne. Natomiast biało-czarna kotka jest ciekawa świata, skora do zabawy i odważna.

 

Olga

Koty do adopcji:

Olga przebywa w schronisku od 23.09.2015.

Olga to prawdopodobnie niespełna 1-roczna, biała kotka. Jak dotąd zachowuje się spokojnie i jest bardzo przyjazna w stosunku do ludzi. Czy ktoś jej szuka?

nr karty: 292/2015

 

Szaniec

Koty do adopcji:

Szaniec przebywa w schronisku od 22.09.2015.

Szaniec to mniej więcej 2 miesięczny kocurek. Jest oswojony i przyjazny w stosunku do ludzi.

nr karty: 289/2015