Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Koty do adopcji:

Staś

Koty do adopcji:

Staś, Jaś i Helenka to kocięta, które trafiły do schroniska w lipcu 2019. Maluchy miały wtedy około 5 tygodni, były wyziębione i chore, obawialiśmy się o ich życie. Na szczęście trafiły one do domu pracownicy schroniska i dzięki jej troskliwej opiece oraz wysiłkom schroniskowej lekarz weterynarii, kociaki wróciły do zdrowia. Teraz, gdy są już zdrowe i samodzielne maluchy szukają odpowiedzialnych opiekunów.

Kociaki są oswojone, wesołe, chętne do zabawy i kontaktu z ludźmi. Są przyzwyczajone do obecności psów i innych kotów. Potrafią już załatwiać się do kuwety. Niestety w wyniku przebytej choroby, Staś stracił prawe oczko.

* na zdjęciach zrobionych 14.08.19 - Staś -

 

Jaś

Koty do adopcji:

Jaś, Staś i Helenka to kocięta, które trafiły do schroniska w lipcu 2019. Maluchy miały wtedy około 5 tygodni, były wyziębione i chore, obawialiśmy się o ich życie. Na szczęście trafiły one do domu pracownicy schroniska i dzięki jej troskliwej opiece oraz wysiłkom schroniskowej lekarz weterynarii, kociaki wróciły do zdrowia. Teraz, gdy są już zdrowe i samodzielne maluchy szukają odpowiedzialnych opiekunów.

Kociaki są oswojone, wesołe, chętne do zabawy i kontaktu z ludźmi. Są przyzwyczajone do obecności psów i innych kotów. Potrafią już załatwiać się do kuwety.

* na zdjęciach zrobionych 14.08.19 - Jaś -

 

Helenka

Koty do adopcji:

Helenka, Staś i Jaś to kocięta, które trafiły do schroniska w lipcu 2019. Maluchy miały wtedy około 5 tygodni, były wyziębione i chore, obawialiśmy się o ich życie. Na szczęście trafiły one do domu pracownicy schroniska i dzięki jej troskliwej opiece oraz wysiłkom schroniskowej lekarz weterynarii, kociaki wróciły do zdrowia. Teraz, gdy są już zdrowe i samodzielne maluchy szukają odpowiedzialnych opiekunów.

Kociaki są oswojone, wesołe, chętne do zabawy i kontaktu z ludźmi. Są przyzwyczajone do obecności psów i innych kotów. Potrafią już załatwiać się do kuwety.

* na zdjęciach zrobionych 14.08.19 - Helenka -

 

Desperados

Koty do adopcji:

Desperados trafił do schroniska 11.07.2019  ze złamaną tylną łapką.

Desperados to mniej więcej 8-tygodniowy kocurek. Obecnie przebywa w tzw. domu tymczasowym u pracownika schroniska dzięki czemu wiemy, że kociak jest oswojony i lubi towarzystwo innych kotów. Załatwia się do kuwety.

 

 

Sisi

Koty do adopcji:

Sisi została znaleziona w lipcu 2019 razem ze swoim kociakami. Cała kocia rodzina trafiła do tzw. domu tymczasowego u wolontariuszki schroniska.

Sisi to dorosła, młoda kotka, która jest oswojonym i przyjaznym w stosunku do ludzi stworzeniem. Załatwia się do kuwety.

 

Spajdek

Koty do adopcji:

Spajdek trafił do schroniska w maju 2019 razem ze swoim rodzeństwem. Kociaki miały wtedy kilkanaście dni, obecnie (29.06.2019) mają mniej więcej 9 tygodni.

Spajdek i jego rodzeństwo przebywają w tzw. domu tymczasowym pod troskliwą opieką naszej wolontariuszki. Spajdek to wesoły i chętny do psot kociak.

 

Balbinka

Koty do adopcji:

Balbinka trafiła do schroniska w maju 2019 razem ze swoim rodzeństwem. Kociaki miały wtedy kilkanaście dni, obecnie (29.06.2019) mają mniej więcej 9 tygodni.

Balbinka i jej rodzeństwo przebywają w tzw. domu tymczasowym pod troskliwą opieką naszej wolontariuszki. Balbinka jest najbardziej nieśmiała z tej czwórki.

 

 

 

Tygrysek

Koty do adopcji:

Tygrysek trafił do schroniska w maju 2019 razem ze swoim rodzeństwem. Kociaki miały wtedy kilkanaście dni, obecnie (29.06.2019) mają mniej więcej 9 tygodni.

Tygrysek i jego rodzeństwo przebywają w tzw. domu tymczasowym pod troskliwą opieką naszej wolontariuszki. Tygrysek to wesoły rozrabiaka.

 

Felix

Koty do adopcji:

Felix trafił do schroniska 26.06.2019 razem ze swoim rodzeństwem.

Felix to mniej więcej 6-tygodniowy kocurek o długiej sierści. Maluszek ma pewne problemy neurologiczne.

 

Fiona

Koty do adopcji:

Fiona trafiła do schroniska 26.06.2019 razem ze swoim rodzeństwem.

Fiona to mniej więcej 6-tygodniowa kotka.

 
PayPal:
1% dla zwierząt
Dla obsługi witryny