Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Szczeniaki

Laki

Szczeniaki

Laki został oddany do schroniska 13.11.2018 z powodu wyjazdu zagranicę.

Laki to uroczy psiak o niezwykłych uszach, który urodził się ok. 15.05.2018. Jest typowo domowym zwierzęciem, które, jak łatwo się domyślić, w schronisku jest przerażone. Jego dotychczasowy opiekun zapewniał nas, że Laki jest grzecznym i ułożonym psem, który w mieszkaniu nie niszczy i nie hałasuje. Załatwia się na dworze.

Pilnie szukamy domu dla niego!

nr karty: 334/2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fraja

Szczeniaki

Fraja została znaleziona 30.08.2018 na ulicy Firleja w wieku ok. 4-5 miesięcy.

Fraja to śliczna suczka średniej wielkości. Jest łagodna i bardzo przyjazna w stosunku do ludzi. Za sprawą nieudanej adopcji wiemy, że Fraja cierpi na tzw. lęk separacyjny i pozostawiona sama w domu niszczy.

nr karty: 247/2018

 

Opos

Szczeniaki

Opos trafił do schroniska 09.07.2018 z Adamowa jako kilkumiesięczny szczeniak. Był tak nieufny, tak wycofany i przerażony, że podejrzewamy, że nigdy wcześniej nie miał kontaktu z ludźmi.

Z upływem czasu Opos przyzwyczaił się do życia w schronisku, można nawet powiedzieć, że wydaje się czuć w schronisku całkiem dobrze. Ten mały psiak bardzo lubi towarzystwo innych psów - zarówno małych, jak i dużych. W kontaktach z ludźmi niestety nadal jest nieufny. Szukamy dla niego opiekuna, który z wytrwałością i cierpliwością zechce, krok po kroku, pokazać Oposowi , jak wygląda życie "na wolności", u boku człowieka. Z całą pewnością w aklimatyzacji w nowym miejscu Oposowi pomoże towarzystwo drugiego psa.

nr karty: 27/EL/2018

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy