Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Nowo przybyłe

Barbara

Nowo przybyłe

Barbara przebywa w schronisku od 13.12.2017. Suczka błąkała się w okolicach ulicy Grunwaldzkiej i Skrzydlatej.

Barbara to mała suczka w średnim wieku. Jest spokojna i łagodna. Dotarła do nas informacja, że od kilku dni suczka była pod opieką pewnej pani, która postanowiła się jej pozbyć po prostu wyrzucając ją na ulicę. Nie wiemy jednak, co działo się z nią wcześniej. Może komuś zaginęła i ktoś jej szuka?

nr karty: 474/2017

 

Bolt

Nowo przybyłe

Bolt trafił do schroniska 11.12.2017 z ulicy Żeromskiego.

Bolt to średniej wielkości pies, który ma około 1 roku. Jest łagodnym i przyjaznym stworzeniem.

nr karty: 473/2017

 

Aiszak

Nowo przybyłe

Aiszak trafił do schroniska 09.12.2017 z ulicy Sztumskiej.

Aiszak to przyjazny pies w średnim wieku w typie rasy husky. Czy ktoś go szuka?

nr karty: 471/2017

 

Batli

Nowo przybyłe

Batli po raz pierwszy została oddana do schroniska w lipcu 2016 roku, ponieważ nagle, po 12 latach wspólnego życia, jej opiekunowie stwierdzili, że nie mają w domu odpowiednich warunków do trzymania psa.  Miesiąc później ze schroniska adoptowała ją osoba, która znała i jej rodzinę i samą Batli. Niestety 09.12.2017 Batli znowu znalazła się w schronisku. Została przyprowadzona przez osobę, która powiedziała, że wzięła ją od kogoś miesiąc wcześniej, ale nie może jednak się nią zajmować. Podczas rozmowy telefonicznej z osobą, która adoptowała Batli ze schroniska, dowiedzieliśmy się jedynie, że ta osoba wyprowadziła się i nie mogła zabrać ze sobą psa...

Batli to średniej wielkości suczka w typie rasy amstaff, która ma teraz około 13 lat (grudzień 2017). Gdy patrzymy na jej łagodną, siwą mordkę, nie możemy zrozumieć, jak kolejni ludzie mogli jej zgotować taki los... Bardzo zależy nam, by suczka jak najszybciej opuściła schronisko, by ostatnie lata swojego życia spędziła w bezpiecznym miejscu, pod opieką kochającego człowieka. Może to będziesz Ty?

nr karty: 469/2017

 

Nero

Nowo przybyłe

Nero został oddany do schroniska 07.12.2017 przez swoją opiekunkę, ponieważ ta, ze względu na swój podeszły wiek i stan zdrowia, nie mogła się nim dłużej zajmować.

W momencie oddawania go do schroniska Nero miał 8 lat. Całe swoje życie spędził na terenie firmy, mieszkał w kojcu. Na razie w schronisku jest jeszcze trochę wystraszony, ale zachowuje się łagodnie i przyjaźnie w stosunku do ludzi.

nr karty: 468/2017

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy