Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Nowo przybyłe

Pilnie potrzebny dom dla Mishy!

Nowo przybyłe

Misha po raz pierwszy trafiła do naszego schroniska w grudniu 2011 roku. W roku 2013 została wreszcie adoptowana, niestety teraz znowu wisi nad nią groźba trafienia do schroniska. I to, jak to bywa w zdecydowanej większości przypadków, nie z jej winy, lecz ze względu na zmianę sytuacji życiowej jej opiekunów.

Misha ma obecnie około 7 lat i jest suczką średniej wielkości. Jej opiekunowie piszą o niej tak: "Jest ułożona i posłuszna, nie broi w domu nawet jak zostaje sama na dłuższy czas. Nie nadaje się do budy, gdyż ma bardzo krótką sierść i lubi ciepło. Mieszka z nami w domu. Jest psem stróżującym, nadaje się do pilnowania posesji, nie wpuści nieproszonego gościa. Jest nieufna w stosunku do obcych, ale szybko się przyzwyczaja do domowników. Jest przyjazna dla dzieci. Mamy rocznego synka, który lubi jej się czasami psocić. Bardzo zależy nam żeby trafiła w dobre ręce, gdyż niestety trudna sytuacja życiowa zmusiła nas do oddania psa :(".

 

 

 

Perełka II

Nowo przybyłe

Perełka została oddana do schroniska 13.10.2017 przez swoją opiekunkę z powodu wyjazdu zagranicę.

Perełka to mała suczka - ma około 33 cm wzrostu, która urodziła się 15.12.2007. Całe swoje dotychczasowe życie spędziła w domu, a teraz, na starość i w dodatku na zimę, znalazła się za kratami schroniskowego boksu. Ciężko się jej tam odnaleźć, a nam ciężko patrzeć na jej strach, tęsknotę i cierpienie... Czy znajdzie się jeszcze ktoś, kto pokocha Perełkę?

nr karty: 399/2017

 

Modelka

Nowo przybyłe

Modelka została znaleziona 11.10.2017 na Modrzewinie, skąd przywieziono ją do schroniska.

Modelka to urocza suczka średniej wielkości. Jest bardzo łagodna, wręcz uległa, i lgnie do ludzi. Ma około 1 roku. Suczka tęsknie czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 398/2017

 

Magik

Nowo przybyłe

Magik trafił do schroniska 12.09.2017 z ulicy Malborskiej.

Magik to nieduży, mniej więcej 1-roczny psiak. Jest bardzo łagodnym stworzeniem. Czy ktoś go szuka?

nr karty: 397/2017

 

Koza

Nowo przybyłe

Koza trafił do schroniska 11.10.2017, ponieważ jego opiekunka ciężko zachorowała i prawdopodobnie nie będzie już stanie zajmować się psem.

Koza to śliczny samiec średniej wielkości. Zanim trafił do schroniska był psem mieszkającym w mieszkaniu. W schronisku na razie jest bardzo przestraszony.

nr karty: 396/2017

 

Buba

Nowo przybyłe

Buba po raz pierwszy trafił do schroniska we wrześniu 2014 roku jako mniej więcej 8-miesięczny psiak. Był wychudzony i zaniedbany, co możecie zobaczyć na zdjęciu z dnia jego przyjęcia (ostatnie zdjęcie). Adoptowano go w marcu 2015 roku, niestety 10.10.2017 oddano z powrotem do schroniska. Powiedziano nam, że pies notorycznie ucieka z posesji i nie sposób jest go upilnować.

Spójrzcie tylko na  Bubę - jest to piękny, spokojny i łagodny pies, który pewnie uciekał z posesji, bo się nudził, bo był samotny, bo pragnął towarzystwa. Szukamy teraz dla niego nowych opiekunów, dla których będzie przyjacielem i członkiem rodziny!

Buba jest średniej wielkości - ma ok. 52 cm wysokości i waży obecnie 22 kg.

nr karty: 395/2017

 

 

Toto

Nowo przybyłe

Toto trafił do schroniska 07.10.2017 z miejscowości Raczki Elbląskie.

Toto to młody pies w typie rasy amstaff. Toto czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 394/2017

 

Dina

Nowo przybyłe

Dina trafiła do schroniska 02.10.2017 w wyniku interwencji.

Dina to mniej więcej 5-letnia suczka, która całe życie trzymana była na łańcuchu, szczeniaki rodziła po każdej cieczce... Ale mimo wszystko jest wesoła, ufna w stosunku do ludzi, łagodna.
Szukamy dla niej odpowiedzialnego opiekuna, dla którego będzie towarzyszem i przyjacielem, a nie żywym alarmem!

nr karty: 390/2017

 

Kajtuś

Nowo przybyłe

Kajtuś trafił do schroniska 02.10.2017 w wyniku interwencji. Psiak trzymany był na łańcuchu i był bardzo zaniedbany.

Kajtuś to nieduży pies w wieku około 2 lat. Jest przyjaznym i łagodnym zwierzęciem. Chcielibyśmy, by Kajtuś dowiedział się wreszcie, jak wspaniałe może być życie "na wolności", u boku kochającego człowieka.

nr karty: 389/2017

 

Kazia

Nowo przybyłe

Kazia została znaleziona 28.09.2017 na ulicy Grochowskiej i stamtąd trafiła do schroniska. Jak widać na zdjęciach, suczka była zaniedbana - jej sierść była posklejana i skołtuniona.

Kazia to mała suczka, która, po odpowiednich zabiegach pielęgnacyjnych, z całą pewnością okaże się pięknym psem. Jest bardzo przyjazna w stosunku do ludzi. Ma około 3 lat.

nr karty: 387/2017

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy

Dla obsługi witryny