Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Nowo przybyłe

Mikesz

Nowo przybyłe

Mikesz trafił do schroniska 27.12.2018 z ulicy Kossaka.

Mikesz to zadbany pies średniej wielkości, który czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 382/2018

 

Diana II

Nowo przybyłe

Diana trafiła do schroniska 22.12.2018 z ulicy Rzepakowej.

Diana to średniej wielkości suczka, która ma około 1 roku. Jest bardzo łagodna i przyjazna w stosunku do ludzi, choć lękliwa.

nr karty: 378/2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trzy szczeniaki szukają odpowiedzialnych opiekunów!

Nowo przybyłe

****Ogłoszenie grzecznościowe****

Nowych domów szukają trzy szczeniaki w wieku ok. 3 miesięcy. Czarny to samiec, pozostałe dwie to suczki. Pieski są zdrowe, wesołe i uwielbiają kontakt z człowiekiem. Są bardzo łagodne także w stosunku do dzieci. Akceptują towarzystwo innych zwierząt. Zostały zaszczepione przeciwko chorobom wirusowym.

Kontakt z domem tymczasowym: 669 353 531.

 

Kongo

Nowo przybyłe

Kongo trafił do schroniska 15.12.2018 w wyniku interwencji. On i trzy inne psiaki były głodzone, bite i trzymane w skandalicznych warunkach.

Kongo to średniej wielkości pies, który ma około 2 lat. Na razie jest bardzo przestraszony i nieufny w stosunku do ludzi. Wierzymy jednak, że, pod troskliwą opieką pracowników i wolontariuszy naszego schroniska, szybko zrozumie, że ludzie mogą nie tylko sprawiać cierpienie, ale też dawać poczucie bezpieczeństwa, radość i miłość.

nr karty: 373/2018

 

Anika

Nowo przybyłe

Anika trafiła do schroniska 15.12.2018 w wyniku interwencji. Ona i trzy inne psiaki były głodzone, bite i trzymane w skandalicznych warunkach.

Anika to nieduża i drobna suczka, która ma około 2 lat. Na razie jest bardzo przestraszona, ale łagodna w stosunku do ludzi. Wierzymy, że pod troskliwą opieką pracowników i wolontariuszy naszego schroniska szybko zrozumie, że ludzie mogą nie tylko sprawiać cierpienie, ale też dawać poczucie bezpieczeństwa, radość i miłość.

nr karty: 372/2018

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy