Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Nowo przybyłe

Punia

Nowo przybyłe

Punię oddano do schroniska 20.07.2018. Powiedziano nam, że z powodu wyprowadzki do innego miasta. Z powodu zmiany miejsca zamieszkania oddano około 10-letnią suczkę, którą prawie 10 lat temu z naszego schroniska adoptowano...

Łzy same płynęły nam do oczu, gdy prowadziliśmy ją do schroniskowego boksu. Punia bała się, nie chciała iść, opierała się....

Punia to nieduża suczka - ma około 39 cm wysokości. Jest łagodna i przyjazna. Nawet w tak stresujących dla niej okolicznościach pozwoliła wziąć się na ręce. Na komendę siada i podaje łapę.

Patrzy teraz na nas przez kraty swojego boksu nie rozumiejąc, co się stało, dlaczego tak okrutnie ja potraktowano, a nam pękają serca...

nr karty: 189/2018

 

Haczi pilnie szuka domu!

Nowo przybyłe
*** Ogłoszenie grzecznościowe***

Oddam psa(kundelka) w dobre ręce, Haczi ma około 2 lat i sięga do kolan. Wszystkie potrzebne szczepienia są zrobione a data kolejnego umieszczona w książeczce. Jest zaczipowany, ale nie wykastrowany, swoje potrzeby fizjologiczne załatwia na dworze. Szukam dla niego domu bez obecności małych dzieci ponieważ Haczi to typ zazdrośnika, a małe dzieci traktuje jak konkurencję i też z tego powodu muszę go oddać gdyż mam 11 miesięczną córeczkę. Przy pierwszym spotkaniu potrafi okazać swoją nie ufność, ale szybko się przyzwyczaja. Jest energiczny psem i bardzo lubi się bawić, przytulać. Proszę osoby chętne i zdecydowane o kontakt telefoniczny 503-352-702.

 

Lenka

Nowo przybyłe

Lenka trafiła do schroniska 18.07.18 z ulicy Nowowiejskiej.

Lenka to młoda suczka średniej wielkości, która jest zadbana i przyjazna w stosunku do ludzi. Lenka czeka na swojego opiekuna!

nr karty: 189/2018

 

Nobel

Nowo przybyłe

Nobel trafił do schroniska 17.07.2018 z ulicy Karowej.

Nobel to ufny, przyjazny szczeniak, który ma około 3-4 miesięcy. Czy ktoś go szuka?

nr karty: 187/2018

 

Wacuś

Nowo przybyłe

Wacuś trafił do schroniska 13.07.2018 z ulicy Nowowiejskiej. Powiedziano nam, że widziano, jak został wyrzucony z samochodu...

Wacuś to nieduży, kilkuletni psiak (ma prawdopodobnie około 3 lat). Jest łagodnym i przyjaznym stworzeniem, które bez oporów pozwoliło wziąć się na ręce. Jak łatwo można się domyślić, w schronisku psiak jest bardzo przestraszony.
Jeżeli rzeczywiście Wacuś został wyrzucony, aczkolwiek pragniemy wierzyć, że tak nie było!, po upływie 14 dni będzie czekał na nowego opiekuna.

nr karty: 184/2018

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy