Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psie staruszki

Chester

Psie staruszki

13 lat temu, jako słodki, maleńki szczeniak, Chester został adoptowany ze schroniska. Przez 10 lat mieszkał ze swoją ukochaną panią, dla której był oczkiem w głowie. Przez ten czas nie miał bliskiego kontaktu z innymi psami, rzadko też poznawał nowych ludzi. I nagle, 10.04.2012, trafił z powrotem schroniska. Dla jego opiekunki nie była to łatwa decyzja. Podyktowana została jej złym stanem zdrowia - pani zmuszona była na kilka miesięcy pójść do szpitala, a nie miała nikogo, kto przez ten czas zaopiekowałby się jej psem.

I tak oto Chester znalazł się w schronisku. Długo był wystraszony, bo nigdy nie widział wokół siebie tylu psów, był nieufny, bo otaczali go sami obcy ludzie.

Teraz (kwiecień 2015) ma już 13 lat. Wygląda na to, że pogodził się już ze swoim losem, ale my nie chcemy godzić się na to, by jego życie rozpoczęte w schronisku, tutaj się zakończyło...

nr karty: 171/2012

 

 

 

 

 

Egon

Psie staruszki

EGON - smutny, zrezygnowany, sprawia wrażenie zmęczonego życiem. Trafił do nas w kwiecie wieku, zadbany, czyściutki, 5,5 roku temu (31.03.2011) po śmierci swojego właściciela. Dla takich psów schronisko to prawdziwy dramat, zresztą... wystarczy spojrzeć w ich oczy, tam jest wszystko. Obecnie Egon wychodzi z budy tylko do jedzenia lub zawołany przez pracownika/wolontariusza. Podejdzie, wtuli głowę pod ramię, pożali się... Cieszy się z każdego przejawu czułości wobec niego. Wystarczy jednak wyjść z jego boksu, by znów skrył się w budzie i schował przed światem... On żyje tylko dla tych krótkich chwil spędzonych z nami. ALE... Każdy bywalec naszego schroniska musi go kiedyś zobaczyć na spacerze! Ramię w ramię z kumplem z boksu, całą drogę uśmiechnięty, ciekawy natury, ogląda się za opiekunem, na smyczy chodzi idealnie. Spacer z nim to sama przyjemność, jego wola życia dostarcza mnóstwo siły i radości. Nie wchodzi w konflikty z innymi psami, nigdy nie szuka zwady. Jest grzeczny, cichy, spokojny.
Egon jest w tej chwili jednym z psów, które najpilniej potrzebują domu. Wierzymy, że wreszcie jego smutne oczy zawładną czyimś sercem. Otwórzcie serca na starsze psy, one mają tak mało czasu...

nr karty: 145/2011

 

Rumcajs

Psie staruszki

Rumcajsa przywiązano do schroniskowej bramy. 

Jest u nas od lata 2011 roku.

Jak na swój wiek bardzo żywotny, zawsze zadowolony, śmiejący się na widok człowieka. Jest dużym psem o lekko falowanej sierści.  Być może płynie w nim trochę rasowej krwi... Jest najweselszym naszym staruszkiem.

 

 
 

MARYSIA

Psie staruszki

Marysia przebywa w schronisku od 28.09.2006 roku.

Marysia to obecnie około 10-letnia suczka, która większość swojego życia spędziła w schronisku. Jest delikatną, nieco nieśmiałą sunią. Potrafi chodzić na smyczy, akceptuje inne zwierzęta. Jest średniej wielkości. 

nr karty:04/06

 


 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy