Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy duże

Sonia II

Psy duże

Sonia została oddana do schroniska 04.01.2016, ponieważ jej właścicielka, ze względu na swój podeszły wiek, nie była już w stanie się nią dłużej zajmować.

Sonia to kilkuletnia (około 3-5-letnia) suczka średniej wielkości. Na razie w schronisku jest trochę przestraszona i nieśmiała, ale zachowuje się bardzo spokojnie, bez cienia agresji.

nr karty: 07/2016

 

 

 

 

 

 


 
 

Brutus

Psy duże

Brutus został oddany do schroniska 10.10.2015 przez swoją właścicielkę, która adoptowała go również z naszego schroniska 6 lat wcześniej. Właścicielka twierdziła m.in., że pies stał się problemowy.

W listopadzie 2015 został adoptowany, niestety 12.08.2016 oddano go z powrotem do schroniska.

Brutus to obecnie 8-letni pies średniej wielkości. Jak dotąd w schronisku zachowuje się spokojnie i przyjaźnie w stosunku do ludzi i innych psów.

nr karty: 328/2016

 

 

 

Bianka

Psy duże

Bianka trafiła do schroniska 09.09.2015 z ulicy Kochanowskiego razem z Erykiem nw wieku około 1-2 lata. Powiedziano nam, że psy były tam widywane od kilku dni.

Bianka to suczka średniej wielkości. Gdy została przywieziona do schroniska, miała na szyi zieloną obrożę.

Początkowo suczka była przerażona otoczeniem, jednak z czasem przyzwyczaiła się do nowego miejsca. Teraz jest bardzo spokojnym psem. Nie wchodzi w konflikty z innymi psami, zazwyczaj trzyma się na uboczu. Ciągnie na smyczy, jednak przy zaangażowaniu opiekuna będzie świetnym psem towarzyszącym. Nie jest wylewna, nie nadużywa obecności człowieka, choć lubi być głaskana i przytulana. Bianka jest młodym psem i na pewno poświęcony dla niej czas będzie bardzo owocny, gdyż może się jeszcze wielu rzeczy nauczyć.

nr karty: 350/2015

 

Elmira

Psy duże

Elmira po raz pierwszy trafiła do schroniska w grudniu 2010 roku jako mniej więcej 2-letnia suczka. Długo czekała na adopcję - aż do stycznia 2014 roku, ale niedługo cieszyła się życiem "na wolności" - 13.08.2015 została oddana z powrotem do schroniska. Powiedziano nam, że suczka źle wywiązuje się ze swojego zadania, tj. pilnowania posesji, ponieważ nie szczeka. Jej opiekun zdecydował więc, że wymieni Elmirkę na "inny model"...

Teraz Elmirka jest suczką w średnim wieku, do tego bardzo otyłą. W stosunku do ludzi jest łagodna i bardzo przyjazna. W stosunku do innych suk bywa dominująca.

nr karty: 317/2015

 


 

 

Jelonek

Psy duże

Jelonek to dosyć duży pies, który trafił do schroniska 05.07.2015 w wieku około 5 lat.
Jelonek nawet w kontaktach z obcymi ludźmi jest ufny i bardzo przyjazny. Uwielbia być w centrum uwagi i poddawać się głaskaniu.
Toleruje inne psy, choć niekiedy potrafi być wobec nich dominujący. Obecnie mieszka w boksie z innym psem, z którym świetnie się dogaduje.
Uwielbia długie spacery, podczas których może rozładować drzemiącą w nim energię. Na smyczy chodzi całkiem ładnie. Pozwala wykonywać przy sobie zabiegi pielęgnacyjne - kąpiel, czesanie.
Za sprawą nieudanej adopcji wiemy, że Jelonkowi zdarzało się przeskakiwać przez ogrodzenia i zagryzać kury.
Adopcja Jelonka musi być zatem (zresztą tak jak w przypadku każdego innego psa) odpowiedzialna i mocno przemyślana. Osoba, która zdecyduje się podarować dom temu wspaniałemu psu, niewątpliwie zyska oddanego przyjaciela na następne lata.

nr 248/2015

 

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy