Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy duże

Orest

Psy duże

Orest trafił do schroniska 12.11.2016 w wyniku interwencji.

Orest to dorosły pies średniej wielkości. Na razie jest bardzo przestraszony.

nr karty: 431/2016

 

Pepsi

Psy duże

Pepsi trafiła do schroniska 12.11.2016 w wyniku interwencji.

Pepsi to suczka w średnim wieku, która (jak widać na zdjęciach) była bardzo zaniedbana, gdy znalazła się w schronisku. Na razie Pepsi zachowuje się bardzo grzecznie i spokojnie.

nr karty: 430/2016

 

Perełka

Psy duże

Perełka trafiła do schroniska 31.10.2016 z ulicy 12 Lutego.

Perełka to ufna i zadbana suczka, która ma prawdopodobnie niespełna 1 rok. Jest średniej wielkości.

nr karty: 411/2016

 

Frędzel

Psy duże

Frędzel trafił do schroniska 12.04.2016 jako kilkutygodniowy maluch. Był wystraszony i bojaźliwy, bo, jako urodzony w lesie szczeniak dzikiej suki, nie miał wcześniej styczności z ludźmi.

Obecnie (październik 2016) Frędzel to około 8-miesięczny, piękny psiak średniej wielkości (waży mniej więcej 25 kilogramów).  Schronisko to jedyny świat jaki zna, w związku z czym najpewniej Frędzel czuje się w boksie wśród swoich czworonożnych przyjaciół.

W swoim boksie Frędzel chętnie przytula się do człowieka i rozdaje buziaki, ale opuszcza go z pewnymi oporami. Na spacerze poza terenem schroniska z ciekawością poznaje świat, ale łatwo go przestraszyć - gdy mijaliśmy wolontariuszy spacerujących z innymi psami, Frędzel wypatrzył ich z daleka i ze strachem obszczekał.

Ten śliczny pies, choć trochę lękliwy, jest łagodny  i nie ma w nim agresji. Gdy tylko okaże się mu trochę czułości, zaraz prosi o więcej. Frędzel czeka w schronisku na cierpliwego opiekuna, który pokaże mu, czym jest życie "na wolności", u boku swojego człowieka.

nr karty: 151/2016

 

Syriusz

Psy duże

Syriusz przebywa w schronisku od 30.09.2016. Trafił tutaj z miejscowości Stoboje jako pies w średnim wieku.

Syriusz to silny, zdecydowany pies z twardym charakterem. Lubi kontakt z człowiekiem, uwielbia drapanie po brzuchu, jednak nie jest typowym pieszczochem, który poza ludźmi świata nie widzi. Bardzo aktywny i chętny do długich spacerów. Wypuszczony na wybieg szaleje, daje upust energii, której ma w sobie ogrom. W boksie mieszka z suką i nie dochodzi między nimi do zatargów. Dobrze znosi zabiegi pielęgnacyjne, takie jak np. czesanie. Syriusz bywa dominujący i uparty, potrafi ostrzegawczo ugryźć, gdy coś mu się nie spodoba.
Dla Syriusza szukamy opiekuna, który gotów będzie wykorzystać jego potencjał i chęć do pracy. Ten pies nie może się nudzić, musi mieć co robić. Nie będzie ciepłą kluchą wylegującą się całymi dniami na kanapie. Syriusz jest bardzo bystry i czujny, co czyni go idealnym stróżem, ale tutaj warto zaznaczyć - NIE zostanie wydany na łańcuch ani do budy. Przyszły opiekun musi być spokojny, konsekwentny i musi umieć wyznaczyć psu miejsce w hierarchii. Syriusza najbardziej polecamy do domu z ogrodem. Pokierowany mądrze będzie oddanym, wiernym przyjacielem.

nr karty: 374/2016

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy