Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy duże

Rubik

Psy duże

Rubik trafił do schroniska 19.10.2017 z terenu ZUO.

Rubik to kilkumiesięczny pies średniej wielkości. Na razie jest bardzo wystraszony i nieufny.

nr karty: 401/2017

 

Wiolka

Psy duże

Wiolka po raz pierwszy trafiła do schroniska w czerwcu 2017 roku. Piękna, łagodna, wyglądem przypominająca owczarka niemieckiego - byliśmy przekonani, że zaraz zgłosi się po nią jej opiekun. Niestety tak się nie stało. Po kilku tygodniach pobytu w schronisku została adoptowana, ale w październiku 2017 znowu stała się naszą podopieczną, ponieważ jej nowy opiekun często wyjeżdżał, a nie był w stanie zapewnić jej odpowiedniej opieki na czas swojej nieobecności.

Wiolka to około 5-letnia suczka. W stosunku do ludzi, także do dzieci, jest łagodna i przyjazna. Lubi długie spacery, lubi wodę, nie boi się jazdy samochodem.

nr karty: 374/2017

 

Modelka

Psy duże

Modelka została znaleziona 11.10.2017 na Modrzewinie, skąd przywieziono ją do schroniska.

Modelka to urocza suczka średniej wielkości. Jest bardzo łagodna, wręcz uległa, i lgnie do ludzi. Ma około 1 roku. Suczka tęsknie czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 398/2017

 

Koza

Psy duże

Koza trafił do schroniska 11.10.2017, ponieważ jego opiekunka ciężko zachorowała i prawdopodobnie nie będzie już stanie zajmować się psem.

Koza to śliczny samiec średniej wielkości. Zanim trafił do schroniska był psem mieszkającym w mieszkaniu. W schronisku na razie jest bardzo przestraszony.

nr karty: 396/2017

 

Buba

Psy duże

Buba po raz pierwszy trafił do schroniska we wrześniu 2014 roku jako mniej więcej 8-miesięczny psiak. Był wychudzony i zaniedbany, co możecie zobaczyć na zdjęciu z dnia jego przyjęcia (ostatnie zdjęcie). Adoptowano go w marcu 2015 roku, niestety 10.10.2017 oddano z powrotem do schroniska. Powiedziano nam, że pies notorycznie ucieka z posesji i nie sposób jest go upilnować.

Spójrzcie tylko na  Bubę - jest to piękny, spokojny i łagodny pies, który pewnie uciekał z posesji, bo się nudził, bo był samotny, bo pragnął towarzystwa. Szukamy teraz dla niego nowych opiekunów, dla których będzie przyjacielem i członkiem rodziny!

Buba jest średniej wielkości - ma ok. 52 cm wysokości i waży obecnie 22 kg.

nr karty: 395/2017

 

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy