Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy małe

Reksio

Psy małe

Pięcioletni Reksio trafił 16.04.2012 do schroniska, ponieważ jego właścicielka, starsza, samotna kobieta, musiała pójść do szpitala a psem nie miał się kto zaopiekować. Gdy został przywieziony do schroniska, Reksio smutno wodził wzrokiem po pracownikach schroniska szukając swojej pani... Jak wytłumaczyć mu, że jej tutaj nie znajdzie? Jak wytłumaczyć, dlaczego spotkał go taki los...?

Reksio jest psem średniej wielkości o lekko przedłużonej, falowanej sierści.

nr karty: 185/2012

 

Beniowski

Psy małe

Beniowski to kilkuletni pies, który przebywa w schronisku od końca sierpnia 2011. Miał kiedyś swój dom, ale całkowity brak odpowiedzialności ze strony jego właścicieli sprawił, że teraz mieszka tutaj. Ten nieduży pies w stosunku do ludzi jest przyjazny, ale wykazuje też cechy, które czynią go dobrym stróżem. W stosunku do innych psów jest dominujący.

nr karty: 476/2011

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rusin

Psy małe

Rusin przebywa w schronisku od 10.08.2010. 

Rusin to urodzony mniej więcej w kwietniu 2010 roku nieduży psiak. W stosunku do ludzi jest bardzo przyjazny, nie wchodzi także w zatargi z innymi psami. Uwielbia spacery, podczas których wprost rozpiera go energia.

nr karty: 340/2010

 


 

Faza

Psy małe

Faza trafiła do schroniska w czerwcu 2011 roku. Była wtedy bardzo nieufna i wystraszona.

Wraz z upływającym czasem Faza staje się coraz śmielsza. Nadal jednak boi się mężczyzn. Za sprawą nieudanej adopcji suczki wiemy również, że nie potrafi zachowywać czystości w domu.

Faza to kilkuletnia, nieduża i drobna suczka.

Czeka na człowieka, który wykaże się cierpliwością i wyrozumiałością i nauczy ją, czym jest życie na wolności.

nr karty: 339/2011

 

Alex

Psy małe

Alex przebywa w schronisku od 10.03.2010.

Jest to kilkuletni pies średniej wielkości. Początkowo Alex był trochę nieufny - zanim zdecydował się podejść do człowieka, przyglądał się mu, jakby próbował nabrać pewności, że nic mu nie grozi. Być może człowiek go krzywdził, stąd ta doza niepewności. Z czasem jednak Alex zmienił się w ufnego i przyjaznego psa.

nr karty: 101/2010

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy