Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Artykuły

1% dla zwierząt!

Artykuły

 

 

Przekaż swój 1% podatku na zwierzęta. Na zwierzęta potrzebujące pomocy.

Zebrane środki finansowe podobnie jak w poprzednich latach przeznaczymy na dalsze dofinansowanie schroniska:

  • zakup karmy, leków, szczepionek,
  • wyposażenie gabinetu weterynaryjnego w sprzęt ratujący życie zwierząt
  • wykonanie specjalistycznych zabiegów weterynaryjnych ratujących życie zwierzętom po wypadkach komunikacyjnych oraz z innych przyczyn potrzebujących pomocy,
  • zakup ocieplanych bud, zapewniających psiakom schronienie podczas zimy,
  • budowę przestronnych wybiegów
  • remont już istniejących wybiegów, boksów, izolatek

Mamy nadzieję na pozyskanie odpowiednich środków finansowych na kontynuację prac remontowych w naszym schronisku.

W przypadku pytań prosimy o kontakt: 55/234-16-46; kom: 603-300-631; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Pobierz darmowy licencjonowany program do obliczania PIT:

Program wykonany przez Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT, dedykowany dla podatników, którzy chcą przeznaczyć 1% swojego podatku na rzecz działań OTOZ Animals.Program jest dostosowany do przepisów i formularzy podatkowych za rok 2011. Ponieważ jest on dedykowany naszej organizacji - po przejściu do pola 1% podatku automatycznie będzie miał wpisaną naszą nazwę i KRS. Program posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego.

Wzór poprawnie wypełnionego zeznania podatkowego:

 

Walentynkowo

Artykuły

Ot tak... dla wszystkich naszych przyjaciół - Walentynkowo!!!

Nasze zwierzaki są w Waszych sercach, a one dzięki Wam znoszą niewolę.

Wspieracie... Dziękujemy... Kochamy!!!

 

"Psie Adopcje"

Artykuły

Od 02.01.2012r. na antenie nowej stacji TTV (www.TTV.pl) ruszył serial dokumentalny pt. "Psie adopcje", który serdecznie polecamy.

W każdym odcinku widzowie poznają historie nowych psiaków, zarówno tych trafiających do rodzin jak i oczekujących na adopcję. Mamy nadzieję, że niebawem, również elbląskie psiaki zagoszczą w programie.

 Psie Adopcje

„Adoptując jednego psa nie zmienisz świata, ale zmieni się świat  dla tego jednego psa” to  motto, którym kieruje się Kasia Pisarska w swoich działaniach promujących psie adopcje.

Kasia  – promotorka psich adopcji była właścicielką znanego w Internecie psa literata o imieniu Rocky. To właśnie ten wzięty ze schroniska  pies zainspirował  Kasię  do rozpoczęcia akcji społecznej propagującej ideę świadomej  adopcji psów. Rocky był ulubieńcem internautów, a jego blog miał rekordowe ilości odsłon.

„Psie Adopcje” to serial dokumentalny  przygotowany dla TTV, w którym wzięcie psa ze schroniska jest jedynie punktem wyjścia dla naszej opowieści. Bo tak naprawdę ten  serial to opowieść o potrzebie miłości i bliskości, które tkwią zarówno w człowieku jak i w zwierzęciu.

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy