Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Artykuły

Walentynkowo

Artykuły

Ot tak... dla wszystkich naszych przyjaciół - Walentynkowo!!!

Nasze zwierzaki są w Waszych sercach, a one dzięki Wam znoszą niewolę.

Wspieracie... Dziękujemy... Kochamy!!!

 

"Psie Adopcje"

Artykuły

Od 02.01.2012r. na antenie nowej stacji TTV (www.TTV.pl) ruszył serial dokumentalny pt. "Psie adopcje", który serdecznie polecamy.

W każdym odcinku widzowie poznają historie nowych psiaków, zarówno tych trafiających do rodzin jak i oczekujących na adopcję. Mamy nadzieję, że niebawem, również elbląskie psiaki zagoszczą w programie.

 Psie Adopcje

„Adoptując jednego psa nie zmienisz świata, ale zmieni się świat  dla tego jednego psa” to  motto, którym kieruje się Kasia Pisarska w swoich działaniach promujących psie adopcje.

Kasia  – promotorka psich adopcji była właścicielką znanego w Internecie psa literata o imieniu Rocky. To właśnie ten wzięty ze schroniska  pies zainspirował  Kasię  do rozpoczęcia akcji społecznej propagującej ideę świadomej  adopcji psów. Rocky był ulubieńcem internautów, a jego blog miał rekordowe ilości odsłon.

„Psie Adopcje” to serial dokumentalny  przygotowany dla TTV, w którym wzięcie psa ze schroniska jest jedynie punktem wyjścia dla naszej opowieści. Bo tak naprawdę ten  serial to opowieść o potrzebie miłości i bliskości, które tkwią zarówno w człowieku jak i w zwierzęciu.

 

Mróz zabija - szukamy domów tymczasowych

Artykuły

 

Panująca aura pogodowa i jeszcze bardziej przerażające prognozy powodują, że zwracamy się do wszystkich z apelem o pomoc dla psów przebywających w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt przy ul. Królewieckiej 233 w Elblągu.
Prosimy o tymczasowe przygarnięcie psów i zapewnienie im ciepłego schronienia na czas największych mrozów. Każde ciepłe posłanko jest lepsze niż schroniskowa buda. Może macie taką możliwość, ciepłą werandę, ciepły korytarz - to jest dla nich tak wiele!
Może macie ciepłe serce, którym możecie podzielić się z marznącymi psami - prosimy!
Obecna aura jest szczególnie niebezpieczna dla psów starszych i krótkowłosych – nasz apel dotyczy szczególnie tych właśnie psów.
Już od jutra od godziny 12 można zgłaszać się do schroniska i pomóc przetrwać największe mrozy psom w potrzebie.
Liczymy na Państwa pomoc, wierzymy, że elblążanie nie zawiodą czworonogów w potrzebie.

 

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy