Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Artykuły

Szkoła dla psów HAUUU-WARD partnerem OTOZ Animals!!!

Artykuły
Dzięki współpracy z Panią Alicją Makowiec ze Szkoły dla psów HAUUU-WARD psiaki w naszym schronisku zaczęły nabywać nowych umiejętności z zakresu podstawowego posłuszeństwa dla psa rodzinnego, socjalizują się z otoczeniem i budują pozytywny kontakt z człowiekiem. Pani Alicja szkoli również pracowników i z czasem zacznie pracować z chętnymi wolontariuszami, w zakresie zoopsychologii i umiejętności szkolenia i socjalizacji psów. Wszystkie te działania zwiększają szansę schroniskowych psów na adopcję. Istnieje możliwość kontynuowania szkoleń zaadoptowanego psa w Szkole dla psów HAUUU-WARD.
 

Podziękowanie

Artykuły

 

W imieniu naszych podopiecznych serdecznie dziękujemy wszystkim miłośnikom zwierząt za przekazanie 1% podatku dla bezdomnych czworonogów ze Schroniska OTOZ Animals w Elblągu. Będziemy Was informować na bieżąco o naszych działaniach, które możemy podejmować dzięki Waszemu wsparciu.

Zapraszamy do odwiedzania schroniska.
 

Wesołych Świąt

Artykuły
Pełnych spokoju i radosnych Świąt Wielkanocnych,
dobrego wypoczynku w rodzinnym gronie
oraz optymizmu, energii i nadziei na lepszą przyszłość
dla nas i dla naszych podopiecznych.
 

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy