Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Artykuły

"Chodź, pomaluj mój świat"

Artykuły

Zapraszamy 8 czerwca od godziny 9:00 na wielkie malowanie schroniskowych bud, ogrodzeń i krat. Każdy kto ma ochotę może przyjść i pomóc. Organizujemy też zbiórkę farb i pędzli. Prosimy o pomoc, bo wymalowanie 200 bud to wielki koszt, ale wspólnie nam się uda! Farby do drewna lub metalu preferowane kolory to zielony, czerwony i niebieski. Zapraszamy!

 

WZYWAMY WSZYSTKICH LUDZI WRAŻLIWYCH NA CIERPIENIE ZWIERZĄT!!!

Artykuły
Zbieramy się 12.06.(środa) o godz.13.00 w Warszawie pod gmachem Ministerstwa Rolnictwa ul.Wspólna 30, aby zaprotestować przeciwko legalizacji uboju rytualnego.

Chcemy, aby nasz marsz był Wielkim Sprzeciwem polskiego
społeczeństwa wobec znęcania się nad zwierzętami, jakim jest zabijanie na żywca, bez wcześniejszego ogłuszania!
Dajmy wyraźny sygnał politykom, że partykularne interesy kilkunastu właścicieli rzeźni nie mogą być ważniejsze od cierpienia setek tysięcy zwierząt uśmiercanych w tak haniebny sposób!!!

Ten krwawy proceder wykonywany jest na żądanie żydowskich i muzułmańskich ortodoksów, choć nie wszyscy wyznawcy islamu i judaizmu go popierają.

Okrucieństwo uboju jest jawnie sprzeczne z etyką i moralnością polskiego społeczeństwa!
Przemaszerujemy spod Ministerstwa Rolnictwa na ul. Wiejską pod Sejm, gdzie ostrzeżemy polityków, że stracą nasze głosy, jeżeli przegłosują wprowadzenie uboju rytualnego w życie.

I DLATEGO WAŻNYM JEST, ABY BYŁO NAS DUŻO!!!

Organizujmy się we wszystkich miastach Polski! Piszcie prosimy, jeśli ktoś ma własny środek transportu i wolne miejsca.

Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 

Szkoła dla psów HAUUU-WARD partnerem OTOZ Animals!!!

Artykuły
Dzięki współpracy z Panią Alicją Makowiec ze Szkoły dla psów HAUUU-WARD psiaki w naszym schronisku zaczęły nabywać nowych umiejętności z zakresu podstawowego posłuszeństwa dla psa rodzinnego, socjalizują się z otoczeniem i budują pozytywny kontakt z człowiekiem. Pani Alicja szkoli również pracowników i z czasem zacznie pracować z chętnymi wolontariuszami, w zakresie zoopsychologii i umiejętności szkolenia i socjalizacji psów. Wszystkie te działania zwiększają szansę schroniskowych psów na adopcję. Istnieje możliwość kontynuowania szkoleń zaadoptowanego psa w Szkole dla psów HAUUU-WARD.
 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy