Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Artykuły

Apel o pomoc

Artykuły

Zwracamy się do wszystkich elblążan z gorącym apelem o pomoc bezdomnym psom i kotom, którymi opiekuje się schronisko. Nie mamy wystarczająco dużo koców, by ogrzać chore zwierzaki, by wymościć im legowiska. Dlatego bardzo prosimy, żeby każdy, kto ma stare, niepotrzebne koce, ręczniki, pościel, swetry, bawełnianą odzież podarował je naszym zwierzętom.

Zapraszamy: Elbląg, ul. Królewiecka 233

Zapraszamy również na nasze aukcje allegro.

Kupując cegiełkę pomożesz nam zabezpieczyć zwierzęta przed zimą:

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5389398

 

 

 

Apel o pomoc

Artykuły

 

Zwracamy się do wszystkich elblążan z gorącym apelem o pomoc bezdomnym psom i kotom, którymi opiekuje się schronisko. Nie mamy wystarczająco dużo koców, by wymościć im legowiska. Dlatego bardzo prosimy, żeby każdy, kto ma stare, niepotrzebne koce, ręczniki, pościel, swetry, bawełnianą odzież podarował je naszym zwierzętom.

Zapraszamy: Elbląg, ul. Królewiecka 233

 

Cześć Ich pamięci!

Artykuły

W obliczu bezmiaru tragedii, która wydarzyła się 10 kwietnia br., solidaryzujemy się z rodzinami i bliskimi jej ofiar. Prezydent Lech Kaczyński znany był jako miłośnik zwierząt. Za Jego kadencji utworzono po raz pierwszy w Polsce stanowisko Pełnomocnika ds. Zwierząt przy Kancelarii Prezydenta RP. Wśród tragicznie zmarłych były osoby aktywnie wspierające działania na rzecz humanitarnej ochrony zwierząt.

Cześć Ich pamięci!

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy