Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Artykuły

POMÓŻ PRZETRWAĆ ZIMĘ ZWIERZĘTOM ZE SCHRONISKA!

Artykuły

W związku ze zbliżającą się nieuchronnie zimą, w imieniu naszych podopiecznych zwracamy się z prośbą o przynoszenie do schroniska wszelkich niepotrzebnych Państwu rzeczy, jak: KOCE, POŚCIEL, NARZUTY, SWETRY, RĘCZNIK, PŁASZCZE, BAWEŁNIANA ODZIEŻ.

Są one nam potrzebne, dla młodych i chorych zwierząt, oraz do wyścielenia bud i legowisk w boksach i izolatkach.

Wiele psów znajdujących się w schronisku, nie jest przystosowanych do życia na dworze, wiele jest prosto z wymoszczonych kanap. Zima to dla nich piekło! Wszelkie dary pomogą przetrwać mroźne noce w budzie, w tęsknocie.

Prosimy też, w imieniu naszych psów i kotów o pomoc wolontariacką. Wolontariusze, to promyki słońca dla naszych zwierząt. Przytulanie, czesanie, głaskanie, zabieranie na spacery - to jedyna namiastka miłości i domowego ciepła, na jaką mogą liczyć te biedne zwierzęta.

 Jeśli masz ukończone 15 lat - zapraszamy do współpracy i pomocy!

Elbląg, ul. Królewiecka 233

 

 

 

 

Psy, psy, psy... to był ich dzień!

Artykuły

Bardzo serdecznie dziękujemy organizatorom II ELBLĄSKIEGO DNIA PSA - CSE Światowid, Fundacji Psy Dzieciom oraz Husse - za zaproszenie schroniska na tą imprezę! Mamy nadzieję, że pomoże to znaleźć kolejne domy dla naszych podopiecznych!

Bardzo dziękujmy również wszystkim, którzy nas odwiedzili, w szczególności tym, z naszymi, a już teraz Waszymi pupilami! Miło było widzieć szczęście w ich oczach!

Nie sposób wymienić wszystkie, zobaczcie sami te uśmiechnięte pysie!

 Balbinka; Piasek; Melektra Montana; Skoczek; Wigor

 
Max; Gaja; Nutka i Isola 
 

Blecky; Burka; Sali
 
 
Serdecznie dziękujemy za Wielkie Serca!
 

NIK pozytywnie ocenia pracę OTOZ Animals

Artykuły
Najwyższa Izba Kontroli przeprowadziła w sierpniu 2010 roku kontrolę w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu w zakresie przestrzegania praw zwierząt. OTOZ Animals, otrzymał pozytywną ocenę działalności w badanym zakresie. Podstawą tej oceny jest zapewnienie dobrych warunków pobytu zwierząt, sprawowanie systematycznej opieki weterynaryjnej, podejmowanie skutecznych działań na rzecz adopcji zwierząt oraz prawidłowe wykorzystanie środków finansowych przeznaczonych na finansowanie działalności schroniska.

Pozytywnie oceniono również, znaczne zmniejszenie ilości eutanazji oraz zgonów zwierząt w latach 2009 – 2010, porównując z rokiem 2008 kiedy schronisko nie było prowadzone przez OTOZ Animals.

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy