Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Artykuły

Zakończył się remont!

Artykuły

W ubiegłym roku, dzięki inwestycji Gminy Miasto Elbląg, rozpoczął się remont budynku "psiarni". W tym roku została wyremontowana druga część, tym samym remont został zakończony! Psy mieszkają w lepszych warunkach. Zostały spełnione zalecenia inspekcji weterynaryjnej. Wszystko wygląda bardzo dobrze! Zobaczcie sami!

Przed remontem:

 Po remoncie:

  Przed remontem:

 Po remoncie:

 Dziękujemy w imieniu psów i cieszymy się, że poprawiamy ich byt!

Naszym marzeniem jest teraz, by wyposażyć wyremontowaną "psiarnię" w plastikowe palety.

Od jakieś czasu już zbieramy pieniążki, ale nadal jeszcze dużo brakuje...

Zima nas przeraża, robimy co możemy... Pomóżcie im proszę!

 

Dzień Otwarty - 04 grudzień 2010!

Artykuły
 
Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Animals rozpoczyna Zimową Akcję Adopcyjną "Chcemy zdążyć do domu przed zimą". Jeżeli chcesz znaleźć czworonożnego przyjaciela, który ofiaruje Ci bezwarunkową miłość odwiedź najbliższe schronisko dla bezdomnych zwierząt i przygarnij psa lub kota! W ten sposób uszczęśliwisz zwierzaka, który bardzo tęskni za Twoim towarzystwem. Dzięki prowadzonej przez nas kampanii „Adoptując mnie ratujesz mi życie” udało nam się w tym roku uratować i znaleźć nowe domy dla 3241 psiaków i 1070 kotów. Mimo naszych starań do schronisk codziennie trafiają porzucone, skrzywdzone przez los zwierzęta, a część z nich na nową, schroniskową rzeczywistość reaguje ogromnym stresem. Schroniskowe kojce i opieka pracowników oraz wolontariuszy nie mogą zastąpić domowej kanapy, ciepła rąk kochającego opiekuna. Najbardziej cierpią zwierzaki oddane do schroniska po śmierci właściciela lub często wyrzucone na ulicę jak stare zabawki. Dla nich zima w schronisku jest wyjątkowo trudnym okresem. Bardzo tęsknią za swoim człowiekiem, poczuciem bezpieczeństwa, gestami czułości i wspólną zabawą z przyjacielem, któremu za okazane serce odwdzięczą się wiernością i wielką miłością.

Adoptując zwierzaka ze schroniska zyskasz wiernego przyjaciela, który za okazane serce odwdzięczy się bezwarunkową miłością!

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do naszego schroniska na Dzień Otwarty.
W najbliższą sobotę, 04.12. w godzinach od 11:00 do 15:00.
 
Pieski i koty z Elbląga z wielką niecierpliwością czekają na "swoich" ludzi!!!
Uratuj zwierzaka! Nie pozwól mu spędzić zimy (w wielu przypadkach kolejnej) w schronisku!
 
 

Byśmy mogli szybciej ratować zwierzeta...

Artykuły

Zbliża się koniec drugiego roku, kiedy prowadzimy schronisko w Elblągu. Wiemy już więcej o związanych z tym problemach i o tym, co jest nam potrzebne, by móc szybciej, skuteczniej i z jeszcze większą determinacją ratować życie elbląskich psów i kotów, porzuconych, lub takich, które uciekły właścicielom, zranionych w wypadkach, cierpiących. Staramy się, by one wszystkie, chore i tak bardzo bezbronne, znalazły u nas pomoc...

Aparat USG...

W związku z tym, że wygospodarowane przez nas środki finansowe nie pokrywają w całości tego naszego marzenia,  zwracamy się do wszystkich ludzi wielkiego serca, firm i instytucji z serdeczną prośbą o wsparcie inicjatywy ufundowania schronisku aparatu USG, o pomoc w spłacie aparatu.

Mamy nadzieję, że nasza prośba znajdzie u Państwa uznanie, a tym samym, wspólnie uratujemy kolejne istnienia.

Tych, którzy zdecydują się poprzeć tę szczytną inicjatywę, prosimy o wpłaty na konto schroniska:

 OTOZ ANIMALS Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu

ul. Królewiecka 233
82-300 Elbląg
41 1160 2202 0000 0001 2949 7297
tytułem: darowizna na USG
 
 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy