Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Artykuły

Ratujemy Przez Adopcję

Artykuły
Adopcja bezdomnego zwierzaka to dla niego najwspanialszy dzień w życiu. Jeśli w Twoim domu jest miejsce dla psa lub kota, nie czekaj.
Wspólnie z serwisem "Alegratka.pl” rozpoczęliśmy akcję "Ratujemy przez adopcję" - szukamy w ten sposób KOCHAJĄCYCH RODZIN dla naszych schroniskowych podopiecznych.
Zapraszamy na stronę akcji: www.adopcje.ale.gratka.pl
 

Wygrana w konkursie TESCO!!!

Artykuły
Oj było i się działo!!!
Wygraliśmy dzięki Wam - przyjaciołom zwierząt!!!
Otrzymaliśmy już wygraną: 7 492 zł !!!! 
Zapłaciliśmy za olej opałowy, który grzał nasze sierotki w lutym.
To co zostało przeznaczymy na remont kociego wybiegu, gdyż zbieramy na to usilnie środki, by zrobić to co niezbędne dla kociaków.
Musimy naprawić koniecznie dach wybiegu i wyremontować środek kociarni.
Dziękujemy przede wszystkim, tym którzy głosowali na nasze schronisko!!!!!!!!
Dziękujemy TESCO!
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili sie do tego zwycięstwa!!!!
 

Zrozumieć emocje psa

Artykuły
W weekend 26-27 lutego 2011 roku pracownicy naszego schroniska brali udział w pierwszym w Polsce szkoleniu TTouch prowadzonym przez Sarah Fisher w Gdyni.
The Tellington TTouch jest metodą szkolenia psów i innych zwierząt, która łączy pracę z ciałem oraz szkolenie, poprzez stosowną poprawę koordynacji, równowagi i sprawności fizycznej oraz pogłębienie późniejszej komunikacji i zrozumienia pomiędzy zwierzęciem z jego przewodnikiem. TTouch dodatkowo wzmacnia pewność siebie i samokontrolę u zwierzęcia.
TTouch jest szeroko stosowane przez miłośników zwierząt na całym świecie.
Sarah Fisher jest instruktorem metody TTouch, i prowadzącą popularnych programów o problemach ze zwierzętami w brytyjskiej telewizji. Jest najlepiej wytrenowanym instruktorem metody w Wielkiej Brytanii. Autorka książek o psach takich jak: "Unlock your dogs potential, "100 ways to train a perfect dog", "100 ways to solve your dog's problems" , "Anti stress program for dogs" oraz książki dotyczącej TTouch u koni 'Know Your Horse Inside Out: A Clear, Practical Guide to Understanding and Improving Posture and Behaviour" .
 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy