Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Artykuły

Dzieci zwierzętom!

Artykuły

Schronisko bardzo często odwiedza szkoły, przedszkola. Rozmawiamy z dziećmi o opiece nad zwierzętami domowymi. Uczulamy, by reagować na krzywdę wyrządzaną zwierzętom. Dzieci przekazują nam dary dla schroniskowych zwierzaków. Nauczyciele kontynuują na zajęciach temat humanitarnej opieki nad zwierzętami. Organizują różnego rodzaju konkursy dla dzieci o tematyce pro-zwierzęcej.

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 23 w Elblągu zrobiły nam niespodziankę i nagrodzone prace przekazały do Schroniska.

Nagrodę otrzymała Ola Kuczyńska z klasy 6b za niezwykle wzruszający list do mamy.

 

Nagrody za prace plastyczne otrzymali: Anna Słoń klasa 6b, Gabriela Miśta klasa 4b, Elwira Kamińska klasa 2b; Katarzyna Neumann klasa 6b


Prace plastyczne przeznaczyliśmy na aukcję, za zdobyte z nich pieniądze zakupimy nowe miski dla schroniskowych zwierzaków.

Aukcje na allegro: http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=5389398

Dzieciom serdecznie dziękujemy!!!

Wszystkich serdecznie zapraszamy do licytowania!

 

Wakacje z pupilem!

Artykuły
W okresie wakacyjnym liczba porzucanych zwierząt wzrasta nawet o 30% i zdarza się, że do schroniska niekiedy trzeba przyjąć 10 psów dziennie. Zwierzęta są przywiązywane do drzew, wyrzucane z samochodu, podrzucane.

Dlaczego? Przecież jest tak dużo możliwości na zapewnienie zwierzęciu opieki na czas wyjazdu (oddanie pod opiekę rodziny, oddanie do hotelu dla zwierząt, zatrudnienie petsittera) albo zabranie swojego pupila ze sobą na wakacje.

Obecnie jest już wiele baz internetowych, gdzie można znaleźć ośrodki, campingi, hotele w których nasi pupile są mile widziani. Mało tego – mają tam zapewnione atrakcje i specjalne warunki. Korzystając z tego, że mamy urlop, możemy odbyć w takim ośrodku szkolenie z psem, albo nauczyć się jak, odpowiednio dbać o zdrowie naszego zwierzaka. Możemy aktywnie i wspólnie uciec od zgiełku miasta.

Pamiętajmy jednak aby zadbać o komfort i bezpieczeństwo w trakcie podróży.

Więcej…

 

To jakiś dramat?

Artykuły
Ludzie opamietajcie się!!!
Sterylizujcie swoje suczki i kastrujcie psy.
NIE MNÓŻCIE kolejnych nieszczęść!!!

 

W przeciągu ostatnich trzech dni do schroniska trafiło 36 psów w tym 33 to szczeniaki... Nie mamy gdzie ich umieszczać, noce są zimne, buda nie wystarczy a izolatki nie są z gumy.

 

Pilnie szukamy nowych domów, albo chociaż domów tymczasowych.

Bardzo prosimy o pomoc!!! 

 

DOM  TYMCZASOWY 

Dom tymczasowy, to miejsce, w którym pies przebywa do momentu znalezienia dla niego domu stałego. Przebywa wówczas pod bezpośrednią opieką wolontariusza bądź innej osoby dobrej woli. W tym samym czasie prowadzona jest akcja adopcyjna, która ma na celu znalezienie osób chętnych do przygarnięcia psa w potrzebie na stałe.

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy