Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Artykuły

Schronisko na Dniach Elbląga 2011

Artykuły

W ramach obchodów Dni Elbląga, w niedzielę 19 czerwca organizacje pozarządowe z naszego miasta oraz terenu powiatu elbląskiego we współpracy z Centrum Organizacji Pozarządowych przygotowują XII Elbląskie Forum Inicjatyw Pozarządowych.

Nasze schronisko, podobnie jak w ubiegłym roku będzie miało swoje stoisko.

 Tego dnia chcemy zachęcić mieszkańców oraz pozostałych uczestników wydarzenia do adopcji zwierząt ze schroniska i pomocy im.

Obecnie w schronisku najbardziej brakuje puszek z mokrą karmą dla psów i kotów oraz koców i ręczników na legowiska dla zwierząt. Do akcji włączyły się już elbląskie szkoły. Może to uczynić również każdy z nas. Wystarczy przynieść ze sobą na Forum, to, co możemy podarować zwierzętom i nam przekazać.

XII Elbląskie Forum Inicjatyw Pozarządowych odbędzie się 19 czerwca (niedziela) w godzinach 12 - 16 przy ul. Stary Rynek (plac przed Bramą Targową).

Zapraszamy!

 

Nie porzucaj! Dbaj i kochaj!

Artykuły
 

Dzieci zwierzętom!

Artykuły

Schronisko bardzo często odwiedza szkoły, przedszkola. Rozmawiamy z dziećmi o opiece nad zwierzętami domowymi. Uczulamy, by reagować na krzywdę wyrządzaną zwierzętom. Dzieci przekazują nam dary dla schroniskowych zwierzaków. Nauczyciele kontynuują na zajęciach temat humanitarnej opieki nad zwierzętami. Organizują różnego rodzaju konkursy dla dzieci o tematyce pro-zwierzęcej.

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 23 w Elblągu zrobiły nam niespodziankę i nagrodzone prace przekazały do Schroniska.

Nagrodę otrzymała Ola Kuczyńska z klasy 6b za niezwykle wzruszający list do mamy.

 

Nagrody za prace plastyczne otrzymali: Anna Słoń klasa 6b, Gabriela Miśta klasa 4b, Elwira Kamińska klasa 2b; Katarzyna Neumann klasa 6b


Prace plastyczne przeznaczyliśmy na aukcję, za zdobyte z nich pieniądze zakupimy nowe miski dla schroniskowych zwierzaków.

Aukcje na allegro: http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=5389398

Dzieciom serdecznie dziękujemy!!!

Wszystkich serdecznie zapraszamy do licytowania!

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy