Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Artykuły

Koci dramat...

Artykuły
Apelujemy - sterylizujcie swoje kotki, bo konsekwencją każdego kolejnego miotu jest powiększanie populacji już niechcianych kotów.
W schronisku obecnie jest ponad 100 kotów w tym ok 70 to kociaki...Domagają się pieszczot i uwagi, a my nie mamy czasu, bo musimy walczyć o ich życie, o zwalczanie wirusów, by mogły żyć, o dezynfekcję, by jedne drugich nie zarażały. Widząc te oczka każdego dnia walczymy dla nich - BO JAK INACZEJ? 

 

 

PLAY pomogło naszemu schronisku!

Artykuły

29 czerwca nasze zwierzaki otrzymały prezent od firmy PLAY - 1,5 tony karmy dla psów i dla kotów.
Dziękujemy ogromnie, to dla nas niezwykle cenna pomoc! To jest budujące, że problemy zwierząt zaczynają być szeroko zauważane! Dziękujemy!

 

1 lipca - Międzynarodowy Dzień Psa

Artykuły

1 lipca - Międzynarodowy Dzień Psa...

To dobra okazja, by zastanowić się nad tym, jak psy są traktowane w naszym społeczeństwie. Jeśli mowa o tych, które są kochane i mają odpowiedzialnych właścicieli, sprawa jest prosta: są odpowiednio minimum trzy razy dziennie wyprowadzane, jedzenie jest w misce, świeża woda stoi obok, pilnujemy dat profilaktycznych szczepień, by nasze psiaki były zdrowe, mają kolorowe piłeczki do zabawy i gryzaki.

Gorszy jest los tych porzuconych, katowanych, przywiązywanych do drzew, tych niekochanych...

W ten i każdego innego dnia myślmy o nich, zmieniajmy dla nich świat i pamiętajmy, że to nie jest tak, że zmiana losu jednego psiaka dla ogółu nie wiele znaczy, bo dla tego właśnie psa to całe życie, życie, które my zmieniliśmy na lepsze, uratowaliśmy, polepszyliśmy. Dla nich i z nimi bądźmy zawsze i zmieniajmy dla nich świat!

Udało nam się zakupić z okazji ich święta kilka basenów dla naszych psiaków - niech lato nie będzie straszne!

Może macie ochotę z okazji ich święta podarować im kolejne baseniki? 

Koszt jednego to 27 zł - podaruj psiakom odrobinę szczęścia!

Nasze konto: 41 1160 2202 0000 0001 2949 7297

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy