Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Artykuły

Zmień swoje życie 8 października - w najbliższą sobotę

Artykuły
Otwarty Dzień Schroniska w Elblągu w godz. 1200 – 1700

z okazji  Światowego Tygodnia Zwierząt.

 Psy i koty przygotowane do adopcji, z książeczkami zdrowia, po obowiązkowych szczepieniach

Nawet kilkuminutowy spacer dziennie ma zbawienny wpływ na ludzkie serce. Zalecenia lekarzy są proste: zaparkuj samochód kilometr od domu. Wybierz schody zamiast windy. A jeśli chcesz zatroszczyć się nie tylko o siebie: przygarnij psa.

Czy będzie mały czy duży,  swoją rolę spełni  na pewno: z każdym trzeba wyjść na spacer. Przynajmniej dwa razy dziennie, a najlepiej trzy. Niezależnie od pogody, temperatury na zewnątrz i osobistego nastawienia. Pies musi wyjść,  a z psem ty. Spadnie cholesterol, będziesz dużo spokojniejszy, a po pewnym czasie  dostrzeżesz kolejne plusy. Okaże się, że o tej samej porze na spacery wychodzi interesująca sąsiadka. Pytanie o środek na pchły, czy dobrego weterynarza wcale nie będzie głupie. Dostrzeżesz nowy świat. Zamiast  tracić czas na nudne seriale, zyskasz grono nowych przyjaciół. Zdziwisz się, gdy się okaże, że nie tylko pies czeka na wieczorne wyjście… I to wszystko za sprawą małego Ciapka. A teraz pomyśl: w naszych schroniskach takich psów jest kilka tysięcy. Możesz więc zmienić życie nie tylko swoje, ale i znajomych. Zabierz swoich znajomych ósmego października na dzień otwarty schronisk OTOZ „Animals”.

Adres schroniska: ul. Królewiecka 233; Elbląg

tel: 55 234-16-46

 

 

Chcemy zdążyć do domu przed zimą!

Artykuły
 

Posłowie zagłosowali na TAK!

Artykuły
Posłowie zagłosowali na TAK!
Sejm uchwalił nowelizację ustawy o ochronie zwierząt.

Dziękujemy wszystkim, którzy poparli nowelizację ustawy o ochronie zwierząt uczestnicząc w marszu „Polskie zwierzęta proszą o głos na TAK”.

Przeczytajcie artykuł o marszu na portalu wp.pl

 Zobaczcie także zdjęcia z marszu poprzedzającego głosowanie:

 


 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy