Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

5letnia Amelka - od szczeniaczka w schronisku

Znalazły dom

Amelka przebywa w schronisku już od listopada 2007. Trafiła tutaj jako mały szczeniak, niestety nikt jej wtedy nie zauważył i tak niezauważona pozostaje do dziś.

Amelka ma teraz około 5 lat. Jest suczką średniej wielkości o wzruszająco smutnym spojrzeniu. Jedyny świat jaki zna to ten schroniskowy. Czy to się kiedyś zmieni?

nr karty:14/07

 

 

Kira młodziutki rudasek

Znalazły dom

Kira to młoda ok. 1, 5 roczna suczka. Jest bardzo przyjazna i łagodna. Kira uwielbia chodzić na spacerki. Wtedy jest radosna i zapomina o tym, że za chwilę znów powróci do schroniska. W schronisku smutna siedzi za kratami i wyczekuje swojego człowieka. Kira jest odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana. Istnieje możliwość sterylizacji.

 

 

Młodziutka czekoladowa Kleo

Znalazły dom

Kleo to młoda ok. 8miesięczna suczka. Ktoś wyrzucił ją na ulicę. Ktoś inny przygarnął, po czym oddał do schroniska. Kleo jest pięknym kochanym pieskiem. Bardzo boi się schroniska i innych psów. Prosimy o dobry odpowiedzialny dom dla niej. Na zawsze! Kleo jest odrobaczona, zaszczepiona, przed adopcją zostanie wysterylizowana.

 

 

 

 

 

 


Kleo znalazła nowy, kochający dom :)

 

 

Skoczek średni pies- wspaniały charakter

Znalazły dom

Skoczek to najwspanialszy pies, jakiego miałam okazję poznać. Jest średniej wielkości, kilkuletni. Łagodny, mądry, posłuszny. Szczęśliwy  i radosny na spacerkach- z powrotem przy budzie zamienia się w smutnego, stęsknionego za człowiekiem psa. Skoczuś tęskni za własnym panem, za ludzką dłonią na łebku, za własnym ciepłym domem. To nieprawda, że dorosłe psy nie kochają tak jak mlode- jak szczeniaki. Kochają mocniej, kochają całym wdzięcznym, gorącym psim serduszkiem. Nie ma większego oddania niż oddanie psa, którego ktoś pokochał i podarował nowy dom. Dorosły pies nie gryzie przedmiotów, nie piszczy nocami, jest już nauczony czystości lub szybciutko uczy się załatwiać swoje potrzeby w odpowiednim miejscu. Skoczek jest grzeczny, ładnie chodzi na smyczy. Jest bardzo łagodny i delikatny- może zamieszkać w domu z dziećmi. Piesek posiada wszystkie aktualne szczepienia, jest zaczipowany i wykastrowany.

 

 

 

 

 

Kudłaty średniej wielkości Brus

Znalazły dom

Brus to około 3 letni, bardzo towarzyski i wesoły pies. Jest posłuszny, uwielbia spacery, ładnie chodzi na smyczy. Ma piękną sierść. Sięga do kolana. Brus uwielbia pieszczoty i potrzebuje bliskiego kontaktu z człowiekiem. Szybko przywiązuje się do ludzi, jest  ufny- będzie wiernym i  oddanym   przyjacielem. Jak wszystkie psy w schronisku jest  zaczipowany, ma wszystkie bieżące szczepienia. Przed adopcją zostanie wykastrowany.

 

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt