Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Lulu - około roczny szaleniec

Znalazły dom

 

 

Lulu to 11-miesięczny mieszaniec charta. Początkowo nieufna w stosunku do człowieka, ponieważ poprzedni właściciel źle ją traktował, po kilku dniach poświęcania jej uwagi i okazywania ciepła na pewno znowu będzie potrafiła pokochać całym sercem. Lulu jest bardzo energiczną i żywiołową suczką, która potrzebuje dużo ruchu i zabawy, toteż szukamy dla niej najchętniej domu z ogrodem.
Suczka jest wysterylizowana, zaszczepiona przeciwko chorobom wirusowym i wściekliźnie, a także zaczipowana.

 

Niko

Znalazły dom

Niko miał dopiero 4 miesiące, kiedy jest właściciel postanowił się pozbyć psiaka. Było to na początku 2009 roku.

Relacja wolontariuszki:

"Idąc na spacer z własnym pupilem zauważyłam "coś" ruszającego się na rzece. Podbiegłam i zobaczyłam małego pieska walczącego o życie w mroźnej wodzie... W pewnym momencie nurt rzeki wciągnął psa pod lód... Na szczęście nie był daleko od brzegu, więc zdołałam wyciągnąć go z wody."

Od tamtego dnia minęły już blisko 4 lata. Niko dwa razy znalazł dom i dwa razy został odebrany. Pierwszy raz był trzymany na łańcuchu. W drugim domu, jego właściciele wypuszczali go samego na spacer. Więc biegał sobie ulicami miasta pomiędzy rozpędzonymi samochodami... aż do momentu, kiedy zobaczyli go pracownicy schroniska i zabrali z powrotem. Tutaj Nikuś znowu czeka na ten jeden jedyny dom!

Niko ma około 4 lat, jest dosyć dużym i silnym psem. Uwielbia spacery, jest bardzo energiczny. To posłuszny pies, grzecznie chodzi na smyczy, chociaż czasami potrafi pociągnąć, jest bardzo żywiołowy - chętnie uczy się nowych rzeczy, uwielbia ruch i będzie optymalnym towarzyszem dla ludzi lubiących aktywny tryb życia. 

nr karty: 577/09


 

 

Dog niemiecki Ela

Znalazły dom

Ela trafiła do schroniska wycieńczona i wychudzona. Jest starszą sunią, schorowaną. Bardzo długo bała się nam zaufać

W tej chwili Ela jest królową schroniska. Dostojna, mądra, niezwykle cierpliwa.


 

1,5 roczny sportowiec Opel

Znalazły dom

Opel to ca. 1, 5 roczny piesek. Będzie wspaniałym kompanem człowieka lubiącego aktywny ruch na swieżym powietrzu. Nadaje się do wszelkich psich zabaw i sportów. Opel jest aktywny, wesoły, radosny i posłuszny. Jest zaszczepiony i zaczipowany. Warunkiem adopcji jest kastracja pieska ( na koszt schroniska).

 

 

 

 

                                                                               

 

3letni Arnold w typie amstaff

Znalazły dom

Arnold to 3letni pies w typie amstaffa. Łagodny i przyjazny, zaczepiony potrafi się obronić. Arnold jest psem bardzo energicznym. Potrzebuje sporej dawki ruchu oraz pracy umysłowej, którym mógłby się oddać na profesjonalnym szkoleniu.Szukamy dla niego osoby odpowiedzialnej i zrównoważonej, która chce i będzie pracować z psem. Warunkiem adopcji jest wizyta w przyszłym miejscu zamieszkania pieska. Arnold jest zaszczepiony, zaczipowany. Po zabiegu kastracji będzie gotowy do adopcji.

 

 

 

 

 

 

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt