Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Saya niebawem straci wzrok, w schronisku nie ma szans.

Znalazły dom

Saya błąkała się po Elblągu. Trafiła do schroniska...
To piękna, około 5-letnia suczka w typie rasy samojed.
Jest cierpliwa, grzeczna i bardzo mądra.
Ładnie chodzi na smyczy.
Uwielbia ludzi.

Po konsultacji u dra Garncarza, wiemy, że Saya musiała mieć wypadek.
Widzi tylko na jedno oko, a niedługo całkowicie straci wzrok.
My, jako schronisko, nie możemy nic więcej zrobić. Tata wolontariuszki pojechał z nią do dra Garncarza, wydał on opinię, powiedział, że Saya musi szybko znaleźć dom, bo każdy dzień w schronisku to dla niej stres, a przez to szybciej traci wzrok...

 

 


Saya jest już w nowym kochającym domu! Przemierzyła wiele kilometrów, ale na reszcie jest szczęśliwa!
 Oto list z nowego domu Sayji :

 


"
Saya byla cala droge grzeczna w samochodzie.
Dzisiaj jet jej pierwszy dzien " w pracy". Klienci sa niazachwyconi. Moj maz tez.Dzisiaj rano bylysmy razem " na rowerze". Jak na pierwszy razbylo super.Saya ma u nas w domu swoj osobny pokoj. Z duzym koszem i poduszkami. Ona uwielbia " ogladac telewizje" ! Dzisiaj po poludniu kupimy nowasmycz i szelki. A w poniedzialek idziemy "do szkoly".Saya i ja bedziemy przechodzily trening dla slepych psow. To na wypadek jakby Saya wzrok calkiem stracila.W przyszlym tygodniu przesle zdjecia.Pozdrowienia z Porta WestfalicaH. L.
P.S. Kotami sie na prawde wcale nie interesuje."

Wszyscy jesteśmy bardzo szczęśliwi! Nasza piękna Saya zasługiwała na kochający dom i taki  też się jej trafił :) 

 

Szczeniak ON - zaniedbana Vilga ZNALAZŁA DOM!

Znalazły dom

 

Vilgę do schroniska przyprowadził Pan z ulicy. Była strasznie zaniedbana. Na brzuchu miała z brudu stany zapalne, a całą sierść przerzedzoną z braku witamin.
Po kilku tygodniach w schronisku wygląda lepiej. Nie mniej jednak podejrzewamy, że Vilga ma krzywicę. Po ogłoszeniach mamy sporo chętnych, ale każdy rezygnuje jak się dowiaduje o stanie zdrowia małej.
Jej stan psychiczny też nie jest najlepszy.

 

 

 


Nowa Pani Vilgi napisała do nas list:

 

"Witam serdecznie!!!!!!!

Vilga w tej chwili jest na etapie wymiany zęboli i zaczyna sie znecac nad misiem (maskotka). Biegunka juz w środę ustała i przytyła już 0,5kg. Je prawie wszystko poprostu połyka i jak pije to cała kuchnia jest mokra, ponieważ wszystko robi w biegu... Po parku lata jak szalona i zaczepia Sarę aby się z nią bawiła. Jest wspaniałym psem, a najważniejsze, nie załatwia sie w domu, biegnie na trawkę jak ma potrzebę

pozdrawiam"

 

Julia - znalazła dom

Znalazły dom

 

 Julia trafiła do schroniska jako trzytygodniowe szczenię. Została wyrzucona z samochodu pod marketem. Jako tak małe dziecię nie miała szans, nie poradziła by sobie sama w schronisku. Trafiła do pracownika schroniska jako do domu tymczasowego. Od 3 lipca, dzień po dniu uczyła się jeść, spać bez mamy i jakoś na nowo żyć. Teraz Juleczka już jest samodzielna. Szuka rodziny, która ją pokocha i da dom, taki na zawsze, pełen miłości.

 


 


Juleczka już jest w nowym domu!
 

Wars

Znalazły dom

 

 

Wars to piękny wyżeł

Trafił do schroniska odebrany z interwencji. Miał kolczatkę wrośniętą w szyję. 

Jest bardzo łagodnym psem. Przed adopcją zostanie wykastrowany.

 

 


Wars zamieszkał w nowym kochającym domu!! :) Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!!

 

 

Vigor - znalazł dom

Znalazły dom

 

Oto Vigor, nasza około trzyletnia sierotka - trafił do schroniska po śmierci swojego właściciela. Troszeczkę kuleje po operacji stawu biodrowego, przydałby mu się nowy dom i ktoś kto zapewniłby mu sporo ruchu.
Chudzinka z niego, a spojrzenie chwyta za serce..

 

 

 


 Vigor znalazł dom, a jego nowa rodzina napisała do nas list:

"Dzień Dobry!!!
Minęły już 3 tygodnie jak nasza rodzina powiększyła się o kolejnego członka. Wigor zmienił się w Tofika:) Pięknie reaguje na imię i przychodzi na każde zawołanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pieska. Byliśmy psychicznie nastawieni na szereg problemów jakie mógłby nam przysporzyć Tofik. Ku naszemu zaskoczeniu, okazał się bardzo spokojnym i dobrze wychowanym psem. Niewymagającym większego szkolenia. Trzeba było tylko nauczyć, że kotek jest częścią rodziny, co nie było zbyt trudne. Obecnie jest w trakcie nauki zostawania samemu w domu. Jak na razie nie wyje i nie szczeka (uczymy go od 2 tygodni). Boi się również gości wchodzących do domu, jednak jak się go przekupi czymś smacznym akceptuje "psią babcię, ciocię i wujka" :)

Zaadaptowanie dorosłego zwierzaka jest jak poznawanie człowieka. Każdego dnia dowiaduję się człowiek czegoś nowego. Tofik np. ma słabość do bananów i solonych orzeszków:) Nie lubi także suchej karmy, dlatego pewnie był taką chudzinką. Za to domowe jedzonko uwielbia i ładnie już przybrał. Już nie wstydzę się chodzić z nim po ulicy, zmieniło się mu także umaszczenie.
Pozdrowienia z miasta Malborka ślą:
Edyta, Krzyś, Tepiś i Tofik:) "

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt