Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Kopia

Znalazły dom

Kopia trafiła do schroniska 11.09.2009. Miała wtedy około 8 tygodni i była ślicznym, kudłatym szczeniakiem. Teraz Kopia ma prawie 5,5 roku i jest piękną, średniej wielkości suczką o długiej sierści. Jest pełna energii i wigoru, ale na smyczy zachowuje się wzorowo - nie ciągnie i nie szaleje, a spuszczona z niej wraca na zawołanie. Kopia nie zna innego życia niż to w schronisku, więc potrzebuje cierpliwego opiekuna, który powoli nauczy ją, czym jest świat bez krat.

nr karty: 509/2009

 

 


 

 

Imponujący Reks

Znalazły dom

Reks, to piękny kilku letni pies. Jest piękny i całkowicie oddany człowiekowi. Reks jest dużym i silnym psem. Nie jest agresywnym psem. Jednak jego wygląd i wielkość skutecznie może odstraszyć intruzów. Reks jednak nie powinien mieszkać sam na podwórku. Przeskakuje każdy płot.  Reks nadaje się na psa domowego. Wystarczą mu spacery z panem i jego ciepły kącik.

Kto przytuli do serca wielkiego "pluszaka"? 

 

Soraya

Znalazły dom

Soraya trafiła do schroniska jako 8-tygodniowy, słodki i malutki szczeniak w sierpniu 2009 roku.

Teraz ma prawie 6 lat i jest spokojną, lgnącą do ludzi suczką. Soraya jest przyjacielska w stosunku do ludzi i innych zwierząt. Bardzo cieszy się z każdej chwili, którą poświęci jej człowiek.

Czy znajdzie się wreszcie ktoś, kto zechce zaopiekować się Sorayą? 

nr karty: 426/09

 

 

 

 

 

 

Królowa Sara

Znalazły dom

Sara to piękna suczka, która trafiła do nas z wielką gromadką dzieci. Sara jednak zawsze wsystraszona i wylękniona, mieszkała bardzo długo w biurze. Zawsze wita wszystkich radośnie i wesoło. Sara jednak nie umie chodzić na smyczy. Nadaje się jedynie do domu, w którym może wyjść do zabezpieczonego ogrodu. Sara jest kochanym i oddanym człowiekowi zwierzakiem. Zawsze chodzi za pracownikami i dogląda porządku w schronisku. Jednak, ciągle czeka. Widzi inne psy wychodzące do nowych domów i marzy, żeby i ją ktoś ze sobą zabrał.

Sara jest dominującą sunią, więc powinna być jedynym psem. Wiemy też, że gania koty. Ma około 2 lat.

 

Kudłaty Sax

Znalazły dom

Sax przebywa w schronisku od 07.01.2010. Jest to duży, około 8 letni pies. Jego olbrzymie sterczące uszy to znak rozpoznawczy. Sax jest bardzo silnym i pewnym siebie psem. Mieszka w boksie z suczkami, które dominuje. Nie dogaduje się z psami. W stosunku do człowieka Sax nie jest bardzo wylewny. To pies, który potrzebuje pewnego siebie i zdecydowanego właściciela, który mądrze nim pokieruje. Sax na pewno sprawdziłby się jako stróż. Nie powinien jednak mieszkać w domu, w którym są małe dzieci, ponieważ jest mało delikatny.

Sax jest wykastrowany i czeka na swojego człowieka.

nr karty: 07/201

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt