Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Delikatna Otylia

Znalazły dom

Otylia trafiła do schroniska jako mniej więcej 11 miesięczna sunia 07.03.2009. Ktoś wyrzucił z auta przy drodze wyjazdowej z Elbląga. Pies w poszukiwaniu jedzenia i schronienia, dotarł do zakładu wodociągów, gdzie pracownicy dokarmiali ją przez jakiś czas. Pewnego razu jedna z wolontariuszek naszego schroniska zauważyła ją, wałęsającą się w okolicy zakładu, niebezpiecznie krążąc w okolicy bardzo ruchliwej ulicy. Przywiozła ją do schroniska i niestety ciągle tu jest.

Otylia jest bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem, ale jednocześnie przestraszona. W stosunku do innych psów jest uległa.

nr karty: 131/09 

 

 

Niuśka

Znalazły dom

Niuśka to nieduża , nie sięgająca kolan, suczka. Ma około 2 i pół roku. Większość swojego życia spędziła w domu, na ciepłej kanapie. Nagle wszystko się skończyło i biedna Niusia wtula się w kąty budy. Suczka pięknie chodzi na smyczy i zgadza się z psami i sukami. Najchętniej bawiłaby się z każdym.

 

Piękny pies - Kolia

Znalazły dom

Kolia przebywa w schronisku od 07.12.2009 roku. Jest to piękny, kilkuletni pies średniej wielkości. Jest wesoły i chętny do zabawy. Dobrze dogaduje się z innymi psami. Na początku bywa trochę nieśmiały, jednak bardzo szybko przekonuję się do człowieka. Kolia czeka na rodzinę, która podaruje mu ciepły kąt i odrobinę miłości.

nr karty: 676/09

 

 

Kopia

Znalazły dom

Kopia trafiła do schroniska 11.09.2009. Miała wtedy około 8 tygodni i była ślicznym, kudłatym szczeniakiem. Teraz Kopia ma prawie 5,5 roku i jest piękną, średniej wielkości suczką o długiej sierści. Jest pełna energii i wigoru, ale na smyczy zachowuje się wzorowo - nie ciągnie i nie szaleje, a spuszczona z niej wraca na zawołanie. Kopia nie zna innego życia niż to w schronisku, więc potrzebuje cierpliwego opiekuna, który powoli nauczy ją, czym jest świat bez krat.

nr karty: 509/2009

 

 


 

 

Imponujący Reks

Znalazły dom

Reks, to piękny kilku letni pies. Jest piękny i całkowicie oddany człowiekowi. Reks jest dużym i silnym psem. Nie jest agresywnym psem. Jednak jego wygląd i wielkość skutecznie może odstraszyć intruzów. Reks jednak nie powinien mieszkać sam na podwórku. Przeskakuje każdy płot.  Reks nadaje się na psa domowego. Wystarczą mu spacery z panem i jego ciepły kącik.

Kto przytuli do serca wielkiego "pluszaka"? 

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt