Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Profesor

Znalazły dom

Profesor to piękny, rudy, dorosły kocur. Wita radośnie każdego kto pokaże się w kociarni. Usilnie próbuje zwrócić na siebie uwagę. Lubi pieszczoty, ale nie wylewne okazywanie uczuć (np. mocne przytulenia). Został poddany zabiegowi kastracji. Czasem dominuje koty przy miskach z jedzeniem.  

Więcej zdjęć

 

Ara

Znalazły dom
Ara to dorosła kotka, która jest wielką indywidualistką. Nie lubi być brana na ręce i to ona decyduje kiedy jest pora na pieszczoty i głaskanie. Na pewno nie jest to kot, który powinien mieszkać z małymi dziećmi.
 

Goliat

Znalazły dom
Goliat to potężnie zbudowany, wysterylizowany kocur.  Jest bardzo spokojnym i statecznym kotem, który chętnie przebywa w otoczeniu człowieka, pozwala się głaskać i brać na kolana, ale mimo to chodzi własnymi ścieżkami. 
 

Adolfina Wąs

Znalazły dom
Adolfina Wąs to młoda, bardzo przyjazna kotka. Chętnie lgnie do człowieka, oraz wchodzi na kolana. Adolfina akceptuje inne koty oraz kotki. Ta śliczna kotka nie wykazuje cienia agresji wobec ludzi czy zwierząt. Nie reaguje na psy w kociarni. Koteczka jest wysterylizowana.
 

Lisiczka

Znalazły dom

Lisiczka, to przyjazna wesoła i rozszczekana suczka. Jest młoda, ma około 2 lat. Zawsze chętna do zabawy i w każdej wolnej chwili szuka kontaktu z człowiekiem. ładnie zachowuje się na spacerach, dość dobrze chodzi na smyczy. Lisiczka lubi dominować. Najlepiej, żeby była jedynym psem w domu.

Lisiczka mieszkała wcześniej w mieszkaniu, więc podejrzewamy, że umie zachować czystość w mieszkaniu.  Lisiczka czeka na odpowiedzialnych i kochających właścicieli. 

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt