Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

PAUL

Znalazły dom

Paul, piękny i spokojny psiak. Paul jest młody, duży i strasznie smutny. Paul nigdy nikomu się nie narzucał, zawsze spokojny i kochany. Uwielbia gdy się go głaszcze, ale nie jest nachalny. Bardzo ładnie chodzi na smyczy i pozwala się mocno przytulać. Paul nigdy nie będzie i nie jest psem nadającym się na stróża. Nie broni się przed atakującymi go psami, każdego człowieka wita miłym spojrzeniem. Nie szczeka prawie wcale. Czeka na kogoś kto znajdzie dla niego miejsce w swoim domu i sercu.

 

 

 

 


Paul jest już w nowym kochającym domu!

 

 

RZEPAK

Znalazły dom

Rzepak, to piękny, jamnikowaty i rudy psiak. Spokojny i bardzo smutny. Zdominowany w boksie, nie jest nachalny. Podchodzi do człowieka i nieśmiało delikatnie trąca nosem. Jesteśmy pewni, że w domu pełnym miłości, okaże się wesołym i kochającym psiakiem.

 

HIPOLIT

Znalazły dom

Hipolit, to nie duży i wspaniały psiak! Na początku trochę boi się człowieka, ale po chwili chętnie wchodzi na kolana, bawi się i sprzedaje całuski. Schronisko bardzo źle na niego wpływa, Hipolit jest strasznie chudy :(.

Hipolitek bardzo prosi o kochający dom, pełen miłości. 

 

 

 


Szczęście uśmiechnęło sie również do Hipolita! Zakochali się w nim wspaniali ludzie, jest teraz oczkiem w głowie swoich nowych właścicieli. Hipolit mieszka teraz w trójmieście! Powodzenia kolego!

 

 

KAZIA

Znalazły dom

Kazia to starsza suczka, która nie jest większa od jamnika. Kazia przyszła do nas ze swoim synkiem, który już znalazł nowy kochający dom. A jego biedna mama nadal czeka w schronisku. Kazia ma czasem swoje humorki, ale gdy widzi piłkę, od razu młodnieje. Biega, aportuje i domaga się uwagi - taka starsza wysportowana pani! :)

Kazia na ogół spokojna, strofuje inne psy gdy za bardzo szaleją. 

Wierzymy, że znajdzie się ktoś, kto nie pozwoli zostać Kazi w schronisku do końca jej dni. 

 

BETA

Znalazły dom

Beta, to młoda suczka, która ma około roku. Jest nie duża, sięga lekko pod kolano, jest wesoła i kochana. Betka przeszła uraz łapki, który już pięknie się wyleczył. Dogaduje się z innymi psami, gania koty, zachowuje czystość i przede wszystkim - kocha ludzi!

Teraz czeka, aż ktoś pokocha ją...

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt