Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Traper

Znalazły dom

Traper... śmiejący się pies. Obok niego nie da się przejść obojętnie, trzeba go pogłaskać, pogadać, przytulić. Ten pies jest tak zadowolony i ciągle uśmiechnięty, że nam robi się cieplej na duszy. Traper to pies na niepogodę, na stresy, smutki, to pies przy którym każdy dzień jest dobry.  Nasz śmieszek! Jest psem żywiołowym, potrzebującym dużo ruchu, tolerującym inne psy. Ma około 3 lat. 

nr karty: 462/2010

 

 

 

Negra

Znalazły dom
Negra.... młoda kaukaska, która trafiła do nas jako pies porzucony przez właściciela. Jak na tę rasę jest bardzo łagodna.  Rozdaje uśmiechy, tuli się do człowieka.  Nie spotkaliśmy w schronisku do tej pory kaukaza o tak łagodnym usposobieniu.  Negra potrzebuje dużo ruchu, przestrzennego kojca, stałego kontakt z człowiekiem. Kaukazy to idealna rasa do pilnowania posesji. Mając takiego psa możemy spać spokojnie.
 

Pepsi

Znalazły dom

Pepsi trafiła do schroniska 01.04.2010. Jest to duża, około 4-letnia suka o szorstkim włosie.

Pepsi źle czuje się w schronisku. Jest osowiała i nie bardzo interesuje się otoczeniem. Dopiero na spacerze ożywia się i pokazuje swój prawdziwy charakter - biega, skacze, przynosi patyki.

Czy znajdzie się wreszcie osoba, która ją zauważy?

nr karty: 136/2010

 

 

Leda

Znalazły dom

Leda trafiła do schroniska 17.12.2009 roku.

Leda to kilkuletnia suczka średniej wielkości, która ma w sobie wiele uroku. Jest subtelną psiną o szlachetnych rysach a z jej oczu można wiele wyczytać. 

nr karty: 694/09

 

 

 

 

Dona

Znalazły dom

Dona trafiła do schroniska 04.10.10. Ta mniej więcej dwuletnia suczka o sierści baranka ma jamnikowatą budowę i jamnikowaty charakter.  Ciekawa, wesoła, towarzyska, choć w pierwszym kontkacie nieco nieufna... Jak jej nie pokochać?

nr karty: 447/2010

   

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt