Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Nora- 5miesięcy

Znalazły dom

Nora 5miesięczna wesoła suczka. Jak każdy szczeniak potrzebuje wychowania i podstawowego szkolenia (nauka czystości, nauka chodzenia na smyczy itp.) Suczka będzie średniego wzrostu. Nora posiada wszystkie szczepienia, jest zaczipowana. Warunkiem adopcji jest sterylizacja suki (na koszt schroniska)

 

 

 

 

 

 


 Nora mieszka już w nowym kochającym domu! :) Życzymy dużo szczęścia!

 

Kokos jego pan umarł- on został sam

Znalazły dom

Kokos ma 8 lat i straszne przeżycia za sobą. Jego ukochany pan i właściciel umarł, a rodzina nie chciała zając się psem. Kokos trafił więc do schroniska. Nie potrafi się tutaj odnaleźć. Psy go nie lubią, a on woli być sam. Tęskni za własnym domem i człowiekiem. Nie rozumie dlaczego po 8 latach miękkiego i ciepłego posłanka wylądował w zimnym betonowym boksie. Kokos przez kilka miesięcy nie reagował na nic, nie był zainteresowany niczym, pogrążony w smutku i tęsknocie. Jednak uparci wolontariusze powolutku dotarli do przerażonego psiego serduszka. Kokos cieszy się na widok ludzi, z radością chodzi na spacerki. Ale to tak mało, tak mało, a on potrzebuje czułości i stabilności na co dzień. Marzymy o tym, ze ktoś da mu dom i pozwoli spokojnie i bezpiecznie żyć. Szanse nie są duże, piesek ma 8 lat i nie jest szczególnie urodziwy. Ale jego złamane psie serduszko odwdzięczy się ogromnym przywiązaniem i wiernością. Jeśli nie jesteś pewien, czy chcesz zaadoptować właśnie Kokosa przyjdź do schroniska i zabierz go na spacerek. W ten sposób poznasz psa i jego zachowanie. Zapraszamy.

Kokoś jest grzeczny i posłuszny, potrafi chodzić na smyczy. Jest zaszczepiony i zaczipowany. Istnieje możliwość kastracji.

 

 

Szczota- królowa schroniska:)

Znalazły dom

Szczota trafiła do schroniska 04.10.2008 roku. Jest to dorosła, duża i wyjątkowa suczka. Jest niezwykle łagodna, pojętna i inteligentna. Nie oddala się poza teren schroniska, dlatego też często biega luzem. Sama otwiera sobie drzwi witając pracowników i osoby odwiedzające schronisko. Wykazuje się też czujnością-szczeka, gdy nadchodzi ktoś obcy lub dzieje się coś niedobrego. Uwielbia patrolować teren schroniska i sprawdzać, czy wszystko jest na swoim miejscu. Lubi biegać za kijkiem. Zna podstawowe komendy. Ta suka będzie prawdziwie mądrym i wiernym przyjacielem. 

nr karty: 51/08

 

 

 

Działka- spragniona uczucia głucha sunia

Znalazły dom

Ogłoszeń o psach, które szukają nowego domu są setki, tysiące.
Każdy z nich zasługuje na schronienie, na dom o którym marzy.
Czy mimo to, każdy z nich ma taką samą szansę na szczęście?
Czy szansę ma 6-letnia, średnia sunia, przypominająca wyglądam amstaffa?
Czeka na swoich ludzi od roku. Przez kilka miesięcy koczowała na działkach, gdzie spędziła między innymi zimę.
Obecnie przebywa w schronisku w Elblągu. Działka, bo tak na imię tej niezwykłej suni,nie akceptuje innych psów. Działka kocha ludzi! To bardzo uczuciowy pies, spacery i kontakt z wolontariuszami
sprawiają jej ogromną radość. Suka jest głucha. Mimo to, radzi sobie naprawdę dobrze. Jest czułym psem, potrafi chodzić na smyczy. Jest zaszczepiona, odrobaczona,
zaczipowana i ma książeczkę zdrowia.
Jest typowo domowym psem. Nie będzie dobrym stróżem, ponieważ potrzebuje ciągłego kontaktu z człowiekiem. Działka zawsze z wielkim uśmiechem i wielką radością wita każdego, kto tylko idzie lub patrzy w jej stronę.

 


 

Szukamy dla Działki osoby zrównoważonej, konsekwentnej, odpowiedzialnej i cierpliwej.
Szukamy miłośnika rasy, najlepiej osoby z doświadczeniem, kogoś, kto miał już do czynienia z tego typu psiakami.
Szukamy kogoś, kto poradzi sobie z tym pewnym siebie i swojej siły psem, kogoś,
kto będzie wiedział, jak z takim psem postępować.
Szukamy domu bez innych zwierząt. Szukamy osoby, która ofiaruje suni dom,
miłość i ciepły kąt, na przyszłe lata jej życia. Mamy ogromną nadzieję, że KTOŚ taki znajdzie się
i pokaże Działce, czym jest prawdziwe, szczęśliwe życie, u boku swojego człowieka.
Sunia po sterylizacji będzie gotowa do adopcji.

nr karty: 187/09

 

 


 

 

5letnia Amelka - od szczeniaczka w schronisku

Znalazły dom

Amelka przebywa w schronisku już od listopada 2007. Trafiła tutaj jako mały szczeniak, niestety nikt jej wtedy nie zauważył i tak niezauważona pozostaje do dziś.

Amelka ma teraz około 5 lat. Jest suczką średniej wielkości o wzruszająco smutnym spojrzeniu. Jedyny świat jaki zna to ten schroniskowy. Czy to się kiedyś zmieni?

nr karty:14/07

 

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy