Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Perełka

Znalazły dom

Perełka została oddana do schroniska 03.12.2012 razem z Reksem (Killerem). Dla Perełki, tak samo jak dla Reksa, jest to powrót do schroniska - została adoptowana stąd jako szczeniak w 2004 roku.

Obecnie Perełka ma prawie 9 lat. Jest małą, otyłą suczką o kręconej sierści. Przez ostatnie 1,5 roku mieszkała w domu razem z Reksem (Killerem). Jest przerażona miejscem, w którym się znalazła. W swojej obronie pokazuje zęby na widok każdego, kto próbuje się do niej zbliżyć.

nr karty: 542/2012

 

 

 

Killer/Reks

Znalazły dom

Killer (to jego pierwsze, schroniskowe, imię; w nowym domu nazywano go Reks) to pies, który trafił do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu w styczniu 2009 roku. Dopiero 2,5 roku później uśmiechnął się do niego los i Reks został adoptowany. Niestety minęło zaledwie półtora roku a on znalazł się z powrotem w schronisku.


Reks ma około 5-6 lat. Jest psem średniej wielkości o lekko przedłużonej sierści. Obecnie ma lekką nadwagę. Jest łagodny i spokojny. Lubi dzieci i inne psy. Jest nauczony czystości i nie niszczy, gdy zostaje sam. W domu, w którym spędził ostatnie 1,5 roku jego towarzyszką była 9-letnia suczka. Ona również trafiła do schroniska.


Czy ktoś ulituje się nad Reksem, który już na sam widok pracowników schroniska uciekał w najdalszy kąt mieszkania? Od 03.12.2012 Reks i Perełka przebywają w schronisku. Są przerażeni.

nr karty: 541/2012

 

Rufi

Znalazły dom

Rufi przebywa w schronisku od 03.12.2012.

Rufi jest 3-letnim psem w typie rasy cocker spaniel. Jest bardzo wystraszony.

nr karty: 540/2012

 

Stefania

Znalazły dom

Stefania trafiła do schroniska razem ze swoim dzieckiem (Sopel, nr karty 536/2012) 01.12.2012.

Stefania jest kilkuletnią, małą i drobną suczką. Jest bardzo przyjazna w stosunku do ludzi ale ( w boksie) zadziorna w stosunku do innych psów. Poza boksem Stefcia nie szuka zwady, a jedynie kontaktu z człowiekiem. W biurze kładzie się na psim legowisku i spokojnie leży. Jest grzeczna, cicha, lubi być głaskana.

nr karty: 535/2012

 


 

 

Tira

Znalazły dom
Tira i jej siostra Tina zostały przywiezione do schroniska 03.12.2012. Podobno znaleziono je na działkach.

Suczki mają około 2-3 miesięcy. Obecnie są nieufne i bardzo wystraszone.

Gdy dorosną, będą prawdopodobnie średniej wielkości.

nr karty: 539/2012

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt