Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Fiona

Znalazły dom
Fiona wiedzie smutny żywot schroniskowego psa już od września 2008 roku.

Niedawno Fionę wypatrzyło starsze małżeństwo, które chciało dać dom małemu psiakowi w potrzebie. Miało być pięknie - regularne spacery, spanie na poduszce, opiekunowie zawsze w domu. Niestety po trzech dniach Fionę odprowadzono do schroniska. Decyzję tę argumentowano faktem, iż suczka była bojaźliwa i załatwiała się w domu. Tłumaczyliśmy, że trzy dni po 4 latach spędzonych w schronisku, to za mało, że z czasem wszystko się zmieni, że trzeba dać Fionie szansę, okazać trochę wyrozumiałości i serca. Niestety bezskutecznie.

Fiona wróciła więc do schroniskowego boksu i swoich schroniskowych przyjaciół. Czy uda się jej jeszcze kiedyś opuścić schronisko na zawsze?

nr karty: 41/2008


 

Margo

Znalazły dom

Margo trafił do schroniska razem z Largo 25.09.2012. Są to młode, duże psy. Oba psy są bardzo przestraszone i nieufne. Na razie mieszkają razem w osobnym pomieszczeniu. Margo nie chce wyjść - warczy, gdy próbuje się do niego podejść.

 

nr karty: 430/2012

 


 

 

Loki

Znalazły dom

Loki mieszka w schronisku od 14.08.2012. Przyniesiono go tutaj jako około dwutygodniowego kociaka.  W tej chwili (lipiec 2013) Loki ma 1 rok. Jest wspaniałym kocurkiem, który bardzo lubi kontakt z człowiekiem - gdy tylko wejdzie się do tzw. małej kociarni, Loki przybiega, łasi się, wskakuje na kolana i domaga pieszczot.

Mgiełka spowijająca jego prawe oko jest śladem po przebytej w dzieciństwie chorobie.

nr karty: 246/2012

 

 

 

Zołzek

Znalazły dom

Zołzek trafił do schroniska 27.09.2012. Jest to blisko 6-miesięczny kocurek. Zołzek jest ufny i odważny - wszędzie czuje się jak u siebie. Nie lubi jednak towarzystwa psów.

 

nr karty: 317/2012

 

Znajdek

Znalazły dom

Znajdek trafił do schroniska 19.09.2012 jako blisko 4-miesięczny kocurek.

Znajdek to delikatny, oswojony i lgnący do ludzi kot. Dziwi nas, że przez tak długi czas, nie zaskarbił sobie niczyjego serca.

nr karty: 300/2012 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy