Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Roki

Znalazły dom

Roki trafił do schroniska 04.12.2012.

Roki to kilkuletni pies średniej wielkości o czarnej, kręconej sierści. Jest bardzo spokojny i przyjazny. Nie wykazuje agresji w stosunku do innych psów.

nr karty: 544/2012

 

 

 

 

Zozol

Znalazły dom

03.12.2012 Zozol został podrzucony pod dom pracownika schroniska i od tego czasu przebywa tam czekając na nowy dom.

Zozol to dorosły, cały biały kocur. Jest cudownym mruczkiem, który lubi pieszczoty. Jest spokojny, nie drapie, nie niszczy mebli. Zozol nie boi się innych kotów ani psów.

nr karty: 390/2012

 

 

 

Mezo

Znalazły dom

Mezo przebywa w schronisku od 30.11.2012.

Mezo to dorosły, rudy kocur. Jest zadbany, oswojony i bardzo przyjazny.

nr karty: 389/2012

 

 

Perełka

Znalazły dom

Perełka została oddana do schroniska 03.12.2012 razem z Reksem (Killerem). Dla Perełki, tak samo jak dla Reksa, jest to powrót do schroniska - została adoptowana stąd jako szczeniak w 2004 roku.

Obecnie Perełka ma prawie 9 lat. Jest małą, otyłą suczką o kręconej sierści. Przez ostatnie 1,5 roku mieszkała w domu razem z Reksem (Killerem). Jest przerażona miejscem, w którym się znalazła. W swojej obronie pokazuje zęby na widok każdego, kto próbuje się do niej zbliżyć.

nr karty: 542/2012

 

 

 

Killer/Reks

Znalazły dom

Killer (to jego pierwsze, schroniskowe, imię; w nowym domu nazywano go Reks) to pies, który trafił do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu w styczniu 2009 roku. Dopiero 2,5 roku później uśmiechnął się do niego los i Reks został adoptowany. Niestety minęło zaledwie półtora roku a on znalazł się z powrotem w schronisku.


Reks ma około 5-6 lat. Jest psem średniej wielkości o lekko przedłużonej sierści. Obecnie ma lekką nadwagę. Jest łagodny i spokojny. Lubi dzieci i inne psy. Jest nauczony czystości i nie niszczy, gdy zostaje sam. W domu, w którym spędził ostatnie 1,5 roku jego towarzyszką była 9-letnia suczka. Ona również trafiła do schroniska.


Czy ktoś ulituje się nad Reksem, który już na sam widok pracowników schroniska uciekał w najdalszy kąt mieszkania? Od 03.12.2012 Reks i Perełka przebywają w schronisku. Są przerażeni.

nr karty: 541/2012

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt