Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Teodor

Znalazły dom

Teodor trafił do schroniska do schroniska wraz z dwójką rodzeństwa 04.10.2012. Kociaki mają około dwóch miesięcy i są gotowe do adopcji.

nr karty: 325/2012

 

Tusia

Znalazły dom

Tusia trafiła do schroniska do schroniska wraz z dwójką rodzeństwa 04.10.2012. Kociaki mają około dwóch miesięcy i są gotowe do adopcji.

nr karty: 324/2012

 

Felix

Znalazły dom

Felix trafił do schroniska 03.10.2012 jako piękny dwumiesięczny kotek.

Felix ma piękną, puszystą sierść.

nr karty: 323/2012

 

 

Semi

Znalazły dom
Historia Semiego jest taka sama jak historia Sagiego, ponieważ psy są braćmi. Semi trafił więc do schroniska już w sierpniu 2010 roku jako kilkutygodniowy szczeniak wraz z trójką rodzeństwa. Niestety przez te dwa lata tylko jednemu z nich udało się znaleźć nowy dom.

Semi wyrósł na psa średniej wielkości, o wadze około 30 kg. Jak większość psów, które wychowały się w schronisku, Semi dobrze się czuje w towarzystwie innych psów, ale poza boksem jest trochę bojaźliwy. Widać jednak, że bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem  - gdy przechodzi się koło boksu, w którym mieszka razem z Sagim, oba psiaki przez kraty wyciągają łapy, szczekają i popiskują, by zwrócić na siebie uwagę. Gdy im się to uda, mocno wtulają się w wyciągnięta dłoń.

Semi, tak jak jego brat, potrzebuje wyrozumiałego opiekuna, który nauczy go czystości, chodzenia na smyczy, pokaże czym są schody, samochody, ruch uliczny, miękkie posłanie i własna miska. Krótko mówiąc kogoś kto pokaże mu, jak wspaniały jest świat bez krat.

nr karty: 629/2010

                             

 

Sagi

Znalazły dom

Sagi trafił do schroniska już w sierpniu 2010 roku jako kilkutygodniowy szczeniak wraz z trójką rodzeństwa. Niestety przez te dwa lata tylko jednemu z nich udało się znaleźć nowy dom.

Sagi wyrósł na psa średniej wielkości, o wadze około 30 kg. Jak większość psów, które wychowały się w schronisku, Sagi dobrze się czuje w towarzystwie innych psów, ale poza boksem jest trochę bojaźliwy. Widać jednak, że bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem  - gdy przechodzi się koło boksu, w którym mieszka, przez kraty wyciąga łapę, szczeka i popiskuje, by zwrócić na siebie uwagę. Gdy mu się to uda, mocno wtula się w wyciągnięta dłoń.

Sagi potrzebuje wyrozumiałego opiekuna, który nauczy go czystości, chodzenia na smyczy, pokaże czym są schody, samochody, ruch uliczny, miękkie posłanie i własna miska. Krótko mówiąc kogoś, kto pokaże mu, jak wspaniały jest świat bez krat.

nr karty: 627/2010                                             

 

 

 

 


 

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy