Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Emi

Znalazły dom

Emi przebywa w schronisku od 29.11.2012. Osoba, która ją do nas przywiozła, powiedziała nam, że dzień wcześniej ktoś zostawił ją na klatce schodowej pod drzwiami jednego z mieszkań.

Emi to około 7-8-tygodniowa suczka.  Gdy dorośnie będzie prawdopodobnie niedużym psem.

nr karty: 526/2012

 

Zocha

Znalazły dom

Zocha trafiła do schroniska 29.11.2012.

Zocha jest około 6-7-tygodniowym szczeniakiem. Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie średniej wielkości.

nr karty: 525/2012 

 

Ciapata

Znalazły dom

Ciapata została przyniesiona do schroniska 29.11.2012.

Ta słodka suczka ma około 9 tygodni. Jest pełna energii i wigoru. W domu nie boi się niczego, ale na dworze czuje się troszeczkę zagubiona. Lubi się bawić a w zabawie, jak większość szczeniąt, używa zębów, które teraz są ostre niczym igiełki.  

Ciapata wyrośnie najprawdopodobniej na średniego lub dużego psa.

nr karty: 524/2012

 

Bobek

Znalazły dom

Bobek trafił do schroniska 23.11.2012.

Ten mniej więcej 8-tygodniowy kocurek przebywa obecnie w tzw. domu tymczasowym . Dzięki temu wiemy, że Bobek jest bardzo śmiałym kocurkiem, który doskonale czuje się nawet w zupełnie nowym dla siebie miejscu. Jest bardzo towarzyski i "zagaduje" człowieka. Lubi także towarzystwo innych kotów i psów. Załatwia się do kuwety.

 

nr karty: 387/2012

 

Laguna

Znalazły dom

Lagunę znaleziono na ulicy Ogólnej 27.11.2012. Ta biało-szara kotka z charakterystyczną łatką na nosku, wśród przechodniów szukała swojego opiekuna. Okazało się, że jest świeżo po zabiegu sterylizacji. 

Laguna jest oswojoną i przyjazną kotką. Jest bardzo przymilna - gdy tylko wejdzie się na kociarnię, podbiega, wskakuje na kolana i domaga się pieszczot. Boi się psów.

nr karty: 388/2012

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt