Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Cher

Znalazły dom

Cher trafiła do schroniska w lipcu 2011, ponieważ błąkała się samotnie po Bażantarni.

W tej chwili (październik 2012) Cher ma około 2 lat. Jest niedużą i drobną suczką.

Cher jest jednym z tych psów, które na widok człowieka podbiegają do ogrodzenia boksu i przyciskają pyszczek do siatki, by polizać wyciągnięta dłoń. Chce być blisko człowieka, a tak rzadko ma ku temu okazję...

nr karty: 370/2011

 

Kajtek

Znalazły dom

Kajtek mieszka w schronisku już od marca 2011 roku. 

Jest to kilkuletni, nieduży pies. Nie zwrócił dotąd niczyjej uwagi. Pewnie dlatego, że pod względem urody nie wyróżnia się niczym szczególnym. Ale jeśli zdecydujesz się zabrać go ze sobą na spacer, zobaczysz, że Kajtek jest wesoły i pełen energii i uwielbia biegać zarzuconym mu kijem.

nr karty: 137/2011

 

Maj

Znalazły dom

Domem tego psiaka, któremu daliśmy na imię Maj, już od października 2010 jest schronisko. Można powiedzieć, że to jedyny dom, jaki kiedykolwiek miał, gdyż trafił tutaj jako kilkutygodniowy szczeniak.

W tej chwili (październik 2012) Maj ma 2 lata. Jest to nieduży pies średniej wielkości. Jak większość psów, które od szczenięcia przebywają w schronisku, Maj doskonale czuje się w towarzystwie swoich czworonożnych przyjaciół, ale w stosunku do ludzi jest ostrożny i nieufny.

Maj potrzebuje wyrozumiałego opiekuna, który nauczy go czystości, chodzenia na smyczy, pokaże czym są schody, samochody, ruch uliczny, miękkie posłanie i własna miska. Krótko mówiąc kogoś, kto pokaże mu, jak wspaniały jest świat bez krat.

nr karty: 427/2010

 

Lir

Znalazły dom

Lir przebywa w schronisku już od 28.06.2012. Trafił tutaj jako malutki kociak, ale jako że nie wyróżniał się niczym szczególnym, jeszcze nikt z osób chętnych do adoptowania czworonoga nie wypatrzył go wśród innych towarzyszy niedoli.

Lir ma w tej chwili (czerwiec 2014) około 2 lat. Jest trochę nieśmiały.

nr karty: 168/2012

 

Czaruś

Znalazły dom
Czaruś trafił do schroniska wraz z czworgiem rodzeństwa jako malutki kociak 23.06.2012.

W tej chwili (maj 2013) Czaruś ma około 1 roku. Jest pięknym, czarnym kocurkiem. W stosunku do nowo poznanych osób jest początkowo nieco nieśmiały, ale jeśli pozna kogoś bliżej, staje się bardzo przyjacielski i przymilny.

nr karty: 160/2012

 

 


 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy