Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Misiek

Znalazły dom

Misiek został oddany do schroniska razem z Pusią 30.10.2012. Psy już od pewnego czasu mieszkały na wysypisku śmieci, ale nie mogły dłużej tam pozostać. 

Misiek jest niedużym psem, który ma około 1-2 lata. Na razie rzeczywistość schroniskowa go przeraża.

nr karty: 470/2012

 

Drops

Znalazły dom

Drops mieszka w schronisku od października 2010 roku. Trafił tutaj jako kilkumiesięczny szczeniak, który w swoim dotychczasowym życiu przeżył dużo złego. Spędzał żywot zamknięty w ciemnym garażu, karmiony sporadycznie. Został odebrany w wyniku interwencji inspektorów d/s ochrony zwierząt OTOZ Animals.

Drops dobrze dogaduje się z innymi psami i bardzo lgnie do człowieka. Na spacerze uwielbia biegać, aportować i pławić się w wodzie. Zamknięty w boksie wyciąga za ogrodzenie łapkę i prosi odwiedzających schronisko, aby zwrócili na niego uwagę. Niestety nikt jeszcze tego nie zrobił.

Drops jest psem średniej wielkości. W tej chwili ma dwa lata (październik 2012).

nr karty: 487/2010

 

 

 

kot Da Vinci

Znalazły dom

Kot Da Vinci trafił do schroniska 26.10.2012. Kocurek ma około 5 miesięcy i jest oswojonym i bardzo przyjaznym pieszczochem.

nr karty: 352/2012 

 

Amanda

Znalazły dom

Amanda została wyrzucona z samochodu na Modrzewinie. Kotka była tak wystraszona, że przez całą dobę nie ruszyła się z miejsca, w którym tak bezdusznie pozostawił ją człowiek. 23.10.2012 trafiła do schroniska.

Amanda jest dorosłą kotką, która przymilnie łasi się do człowieka i lubi gdy się ją głaszcze. 

nr karty: 350/2012

 

Wars

Znalazły dom

Wars przebywa w schronisku już od sierpnia 2009 roku. Jest kilkuletnim psem pospolitej urody.

Wars mieszkał już z wieloma psami i nigdy nie był konfliktowy. W stosunku do ludzi jest łagodny i przyjazny. Lubi spacery, które dla schroniskowych psów są niestety rzadkością.

nr karty: 424/09

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy