Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Taurus

Znalazły dom
Taurus trafił do schroniska razem ze swoją matką i rodzeństwem 10.11.2012, ponieważ właściciel psów nie był w stanie zapewnić im właściwej opieki.

Pieski mają w tej chwili około 6 tygodni. Gdy dorosną, będą średniej wielkości.

nr karty: 499/2012

 

Tasman

Znalazły dom
Tasman trafił do schroniska razem ze swoją matką i rodzeństwem 10.11.2012, ponieważ właściciel psów nie był w stanie zapewnić im właściwej opieki.

Pieski mają w tej chwili około 6 tygodni. Gdy dorosną, będą średniej wielkości.

nr karty: 498/2012

 

Tęcza

Znalazły dom

Tęcza trafiła do schroniska razem ze swoją matką i braćmi 10.11.2012, ponieważ właściciel psów nie był w stanie zapewnić im właściwej opieki.

Pieski mają w tej chwili około 6 tygodni. Gdy dorosną, będą średniej wielkości.

nr karty: 497/2012

 

 

Sonia

Znalazły dom

Sonia i Kropka to kotki, które 03.11.2012 zostały oddane do schroniska z powodu choroby ich właścicieli.

Czarno-biała Sonia ma 5 lat. Domowe, dorosłe koty, które trafiają do schroniska po latach życia spędzonych na czyichś kolanach, najczęściej bardzo źle znoszą pobyt  w schronisku. Tak dzieje się i w tym przypadku. Kotki są apatyczne i nie chcą jeść. Chowają się w najdalszy kąt klatki, starając się być niewidzialnymi.

Czarno biała Sonia już po pierwszej dobie pobytu w schronisku trafiła do tzw. domu tymczasowego. Tam też jest przerażona - schowała się pod szafę i na razie nie chce spod niej wyjść. Wiemy, że będzie potrzebowała jeszcze kilku (a może i kilkunastu) dni, żeby oswoić się z nowym otoczeniem i zacząć wychodzić.

Czy znajdzie się ktoś, kto da dom tym kotkom? Osoba na tyle cierpliwa i wyrozumiała, by poczekać, aż minie trochę czasu, zanim koty zaczną ją witać słodkim mruczeniem i ocieraniem się o nogi? Gorąco w to wierzymy! 


nr karty: 364/2012

 

 

Bonifacy

Znalazły dom

Bonifacy trafił do schroniska 05.11.2012. Został oddany przez swojego właściciela, który po niedawnej stracie swojej żony, zobojętniał na los ich wieloletniego czworonożnego przyjaciela. Stwierdził, że ma swoje problemy i nie obchodzi go, co stanie się z kotem. Nie potrafił nam nawet powiedzieć, jak kot ma na imię ani czy jest kocurem, czy kotką.

Bonifacy to starszy kot, dla którego przebywanie w schronisku to wielki dramat!
Kto pokocha Bonifacego i wróci w nim chęć do życia?

nr karty: 366/2012

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy