Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Syria

Znalazły dom

Syria trafiła do schroniska 13.09.2019 z okolicy elbląskiego Dworca PKP.

Syria to zadbana, łagodna i przyjazna suczka w średnim wieku. Syria czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 311/2019

 

Laki

Znalazły dom

Laki został oddany do schroniska 11.09.2019 przez swoich opiekunów, ponieważ, pozostawiony sam w domu, niszczył.

Laki to nieduży, 10-miesięczny szczeniak. Jest wesołym i lgnącym do ludzi stworzeniem. Oczywistym jest, że takiego psiaka można i trzeba jeszcze wszystkiego nauczyć. Szukamy dla niego odpowiedzialnych opiekunów, którzy zdają sobie sprawę z faktu, że posiadanie szczeniaka, to nie tylko radość i przyjemność, ale również obowiązek.

nr karty: 309/2019

 

Kevin

Znalazły dom

Kevin trafił do schroniska 10.09.2019 z ulicy Grunwaldzkiej. Był zaniedbany - na jego ciele widać było liczne wyłysienia będące najprawdopodobniej odczynem alergicznym na pogryzienia pcheł.

Kevin to mały psiak, który, w momencie gdy znalazł się w schronisku, miał około 5 lat. Jest trochę nieufny w stosunku do mężczyzn, ale w stosunku do kobiet jest łagodny, przymilny i łasy na pieszczoty.

nr karty: 306/2019

 

Lisek

Znalazły dom

Lisek trafił do schroniska 09.09.2019  z ulicy Robotniczej.

Lisek to średniej wielkości psiak w wieku mniej więcej 5 miesięcy. Jest łagodnym i bardzo przyjaznym w stosunku do ludzi psem.

nr karty: 304/2019

 

Diana

Znalazły dom

10.09.2019 trafiło do nas pięć przepięknych kociaków w wieku około 2 miesięcy. Wśród rodzeństwa są trzy kotki i dwa kocurki. Maluszki są zdrowe, dorodne i oswojone. Szukają nowych opiekunów jak najszybciej, ale nie za wszelką cenę! Prosimy nie kierować się tylko ich nadzwyczajną urodą, lecz dobrze przemyśleć decyzję o adopcji - będzie to decyzja na długie lata i zaważy na życiu tych istot.
Warunkiem adopcji kotków jest podpisanie umowy adopcyjnej, wniesienie opłaty w wysokości 40 zł oraz posiadanie transporteka/koszyka do przewożenia zwierzęcia.
W odpowiednim czasie kociaki zostaną odrobaczone i zaszczepione, a gdy osiągną odpowiedni wiek, wysterylizowane na koszt schroniska.
Osoby zainteresowane adopcją kociaków proszone są o kontakt telefoniczny ze schroniskowym biurem adopcyjnym w godzinach od 12:00 do 17:00, od poniedziałku do soboty, pod numerem telefonu 55 234 16 46.

nr karty: 142/2019


 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt