Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Kokos jego pan umarł- on został sam

Znalazły dom

Kokos ma 8 lat i straszne przeżycia za sobą. Jego ukochany pan i właściciel umarł, a rodzina nie chciała zając się psem. Kokos trafił więc do schroniska. Nie potrafi się tutaj odnaleźć. Psy go nie lubią, a on woli być sam. Tęskni za własnym domem i człowiekiem. Nie rozumie dlaczego po 8 latach miękkiego i ciepłego posłanka wylądował w zimnym betonowym boksie. Kokos przez kilka miesięcy nie reagował na nic, nie był zainteresowany niczym, pogrążony w smutku i tęsknocie. Jednak uparci wolontariusze powolutku dotarli do przerażonego psiego serduszka. Kokos cieszy się na widok ludzi, z radością chodzi na spacerki. Ale to tak mało, tak mało, a on potrzebuje czułości i stabilności na co dzień. Marzymy o tym, ze ktoś da mu dom i pozwoli spokojnie i bezpiecznie żyć. Szanse nie są duże, piesek ma 8 lat i nie jest szczególnie urodziwy. Ale jego złamane psie serduszko odwdzięczy się ogromnym przywiązaniem i wiernością. Jeśli nie jesteś pewien, czy chcesz zaadoptować właśnie Kokosa przyjdź do schroniska i zabierz go na spacerek. W ten sposób poznasz psa i jego zachowanie. Zapraszamy.

Kokoś jest grzeczny i posłuszny, potrafi chodzić na smyczy. Jest zaszczepiony i zaczipowany. Istnieje możliwość kastracji.

 

 

Szczota- królowa schroniska:)

Znalazły dom

Szczota trafiła do schroniska 04.10.2008 roku. Jest to dorosła, duża i wyjątkowa suczka. Jest niezwykle łagodna, pojętna i inteligentna. Nie oddala się poza teren schroniska, dlatego też często biega luzem. Sama otwiera sobie drzwi witając pracowników i osoby odwiedzające schronisko. Wykazuje się też czujnością-szczeka, gdy nadchodzi ktoś obcy lub dzieje się coś niedobrego. Uwielbia patrolować teren schroniska i sprawdzać, czy wszystko jest na swoim miejscu. Lubi biegać za kijkiem. Zna podstawowe komendy. Ta suka będzie prawdziwie mądrym i wiernym przyjacielem. 

nr karty: 51/08

 

 

 

Działka- spragniona uczucia głucha sunia

Znalazły dom

Ogłoszeń o psach, które szukają nowego domu są setki, tysiące.
Każdy z nich zasługuje na schronienie, na dom o którym marzy.
Czy mimo to, każdy z nich ma taką samą szansę na szczęście?
Czy szansę ma 6-letnia, średnia sunia, przypominająca wyglądam amstaffa?
Czeka na swoich ludzi od roku. Przez kilka miesięcy koczowała na działkach, gdzie spędziła między innymi zimę.
Obecnie przebywa w schronisku w Elblągu. Działka, bo tak na imię tej niezwykłej suni,nie akceptuje innych psów. Działka kocha ludzi! To bardzo uczuciowy pies, spacery i kontakt z wolontariuszami
sprawiają jej ogromną radość. Suka jest głucha. Mimo to, radzi sobie naprawdę dobrze. Jest czułym psem, potrafi chodzić na smyczy. Jest zaszczepiona, odrobaczona,
zaczipowana i ma książeczkę zdrowia.
Jest typowo domowym psem. Nie będzie dobrym stróżem, ponieważ potrzebuje ciągłego kontaktu z człowiekiem. Działka zawsze z wielkim uśmiechem i wielką radością wita każdego, kto tylko idzie lub patrzy w jej stronę.

 


 

Szukamy dla Działki osoby zrównoważonej, konsekwentnej, odpowiedzialnej i cierpliwej.
Szukamy miłośnika rasy, najlepiej osoby z doświadczeniem, kogoś, kto miał już do czynienia z tego typu psiakami.
Szukamy kogoś, kto poradzi sobie z tym pewnym siebie i swojej siły psem, kogoś,
kto będzie wiedział, jak z takim psem postępować.
Szukamy domu bez innych zwierząt. Szukamy osoby, która ofiaruje suni dom,
miłość i ciepły kąt, na przyszłe lata jej życia. Mamy ogromną nadzieję, że KTOŚ taki znajdzie się
i pokaże Działce, czym jest prawdziwe, szczęśliwe życie, u boku swojego człowieka.
Sunia po sterylizacji będzie gotowa do adopcji.

nr karty: 187/09

 

 


 

 

5letnia Amelka - od szczeniaczka w schronisku

Znalazły dom

Amelka przebywa w schronisku już od listopada 2007. Trafiła tutaj jako mały szczeniak, niestety nikt jej wtedy nie zauważył i tak niezauważona pozostaje do dziś.

Amelka ma teraz około 5 lat. Jest suczką średniej wielkości o wzruszająco smutnym spojrzeniu. Jedyny świat jaki zna to ten schroniskowy. Czy to się kiedyś zmieni?

nr karty:14/07

 

 

Kira młodziutki rudasek

Znalazły dom

Kira to młoda ok. 1, 5 roczna suczka. Jest bardzo przyjazna i łagodna. Kira uwielbia chodzić na spacerki. Wtedy jest radosna i zapomina o tym, że za chwilę znów powróci do schroniska. W schronisku smutna siedzi za kratami i wyczekuje swojego człowieka. Kira jest odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana. Istnieje możliwość sterylizacji.

 

 

Młodziutka czekoladowa Kleo

Znalazły dom

Kleo to młoda ok. 8miesięczna suczka. Ktoś wyrzucił ją na ulicę. Ktoś inny przygarnął, po czym oddał do schroniska. Kleo jest pięknym kochanym pieskiem. Bardzo boi się schroniska i innych psów. Prosimy o dobry odpowiedzialny dom dla niej. Na zawsze! Kleo jest odrobaczona, zaszczepiona, przed adopcją zostanie wysterylizowana.

 

 

 

 

 

 


Kleo znalazła nowy, kochający dom :)

 

 

Skoczek średni pies- wspaniały charakter

Znalazły dom

Skoczek to najwspanialszy pies, jakiego miałam okazję poznać. Jest średniej wielkości, kilkuletni. Łagodny, mądry, posłuszny. Szczęśliwy  i radosny na spacerkach- z powrotem przy budzie zamienia się w smutnego, stęsknionego za człowiekiem psa. Skoczuś tęskni za własnym panem, za ludzką dłonią na łebku, za własnym ciepłym domem. To nieprawda, że dorosłe psy nie kochają tak jak mlode- jak szczeniaki. Kochają mocniej, kochają całym wdzięcznym, gorącym psim serduszkiem. Nie ma większego oddania niż oddanie psa, którego ktoś pokochał i podarował nowy dom. Dorosły pies nie gryzie przedmiotów, nie piszczy nocami, jest już nauczony czystości lub szybciutko uczy się załatwiać swoje potrzeby w odpowiednim miejscu. Skoczek jest grzeczny, ładnie chodzi na smyczy. Jest bardzo łagodny i delikatny- może zamieszkać w domu z dziećmi. Piesek posiada wszystkie aktualne szczepienia, jest zaczipowany i wykastrowany.

 

 

 

 

 

Kudłaty średniej wielkości Brus

Znalazły dom

Brus to około 3 letni, bardzo towarzyski i wesoły pies. Jest posłuszny, uwielbia spacery, ładnie chodzi na smyczy. Ma piękną sierść. Sięga do kolana. Brus uwielbia pieszczoty i potrzebuje bliskiego kontaktu z człowiekiem. Szybko przywiązuje się do ludzi, jest  ufny- będzie wiernym i  oddanym   przyjacielem. Jak wszystkie psy w schronisku jest  zaczipowany, ma wszystkie bieżące szczepienia. Przed adopcją zostanie wykastrowany.

 

 

Korek- prawie spaniel

Znalazły dom

Korek to około 8-9 letni pies w typie spaniela, bądź płochacza niemieckiego. Korek bardzo ładnie chodzi na smyczy. Uwielbia pieszczoty i długie spacery. Nie wiemy, jak reaguje na koty, na widok dzieci cieszył się z daleka. Nie reaguje na nadjeżdżające samochody i rowery. Nie lubi zabiegów pielęgnacyjnych, mimo to znosi je bardzo dzielnie.
Jest wykastrowany, zaczipowany i zaszczepiony. Prawdopodobnie jest trochę niedosłyszący . Mamy jednak nadzieję, że mimo to, znajdzie się osoba, która zaopiekuje się nim do końca jego dni i pokocha takim, jakim jest. Korek stracił już nadzieję, że ktoś go pokocha, jest smutny i zrezygnowany. Dom to jedyna szansa dla tego pieska.

 

Młoda piękna, czarna, w typie dobermana

Znalazły dom

Farao to piękna, duża, dostojna suka w typie dobermana. Jest młoda, ma około 1,5 roku. Jest łagodnym i przyjaznym psem. Jej atutem jest niewątpliwie wyjątkowa uroda oraz posłuszeństwo i karność. Jest  łagodną, łaknącą kontaktu z człowiekiem suką. Serdeczna w stosunku do ludzi, łagodna również w stosunku do innych psów i suk. W schronisku mieszka w boksie z 5 młodziutkimi szczeniakami, sama zachowuje czystość i w dodatku sprząta po maluchach! Na smyczy trochę ciągnie, ale gdy ją ze smyczy puścić nie ma problemu z jej przywołaniem.
Jest zaszczepiona przeciwko chorobom wirusowym i wściekliźnie, zaczipowana i wysterylizowana.

 

 

 
PayPal:
1% dla zwierząt