Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Czip i Deil

Znalazły dom
Czip i Deil... urocze kocięta, rozrabiaki, które tęskno spoglądają w okno, łapiąc każdy podmuch świerzego powietrza, czyli tajemniczy świat poza granicami klatki. Kocięta w tym wieku są cudowne, wesołe, rozweselą cały dom, tylko kto im go da? 
 

Luna

Znalazły dom
 Brak słów aby opisać co przeżywa Luna oddana do schroniska po 7 latach pobytu w domu, czyli prawie całe życie. Urodziło się dziecko i kotka stała się nie potrzebna! Leży nie ruchomo w klatce, nie je, nie pije, jej swiat się zawalił !
 

Largo

Znalazły dom
Largo to około półroczny wesoły psiak. Do schroniska trafił bardzo chory, obecnie już dokazuje i za wszelką cenę stara się zwrócić na siebie uwagę. Largo będzie dużym psem. Potrzebuje domu, by całego dzieciństwa nie spędzić za kratami...
nr.kart. 96/11
 

Rzepka

Znalazły dom
Rzepka to młoda, łagodna kotka, nauczona czystości. Wtula się w człowieka i przepięknie mruczy.
 

Graf

Znalazły dom

Graf to młody piesek, średniej wielkości, który trafił do schroniska nie dawno. Jest bardzo wystraszony, szuka kontaktu z ludzmi, tuli się i nie chce być w boksie z innymi psami. Bardzo tęskni za kimś kto go wychował i kogo kochał tak jak potrafią kochać tylko psy. On u nas jest bardzo nieszczęśliwy. Psów podobnych do Grafa mamy wiele, cudownych zwierzaków skazanych na zamknięcie za kratami z winy człowieka.

Graf prosi ..... weż mnie do domu i swojego serca!

 

 

 

Pik

Znalazły dom
Pik...... urocze psie dziecko, wesołe, rozkrzyczane, istne cudeńko !
 

Kaja i Kobi

Znalazły dom
Kaja i Kobi to maleńkie suczki -mama i córka. Sunie trafiły do nas, ponieważ ich pani trafiła do domu opieki społecznej. Sunie są bardzo wystraszone, nie dają sobie rady w schronisku, siedzą przytulone do siebie i drżą. Boimy się o ich stan psychiczny. Suczki są maleńkie, pinczerkowate.
 

Jaga

Znalazły dom

Jaga to młoda koteczka, która straciła swój dotychczasowy dom i od lutego 2011 w schronisku czeka na nowy. Schronisko  ja przeraża i odbiera chęć do życia. W kontakcie z człowiekiem początkowo jest strachliwa, ale w stosunku do osób, które dobrze zna jest przymilna i łaknie pieszczot. Korzysta z kuwety.

nr karty: 07/2011

 

Syjam

Znalazły dom

Syjam... piękny, dorosły kot rasy syjamskiej. Do schroniska trafił kilka dni temu. To zrównoważony, dobrze wychowany kot, zachowuje sie iście po królewsku. Ma na szyi obróżkę, był kotem domowym i mamy nadzieję, że właściciel go odnajdzie. Jest wykastrowany.

 

Karolek

Znalazły dom

Karolek.... duży, młody pies , którego światem jest schroniskowy boks, ponieważ jest on od szczeniaka w schronisku. Obecnie świat Karolka powiększył horyzonty gdyż zrobiliśmy z niego psa biurowego, tzn. Karolek sam się nim zrobił. Uciekł z boksu, wpadł do pokoju socjalnego i  położył na kanapie. Nie mamy sumienia go wygonić. Karolek jest spokojny, nie wykazuje agresji do psów, które również mieszkają w biurze.

Na zdjęciu Karolek chowa się za pracownika, nie chce abym  zrobiła mu zdjęcie.

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy