Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Melodia

Znalazły dom
Melodia to młoda sunia, spokojna, dogadująca się z innymi suczkami w boksie. Jej atutem jest lekko falująca, błyszcząca sierść, bajeczna. Melodia jest psem średniej wielkości, ładnie chodzi na smyczy, lubi długie spacery. Ona ma jeszcze nadzieję, że pan po nią przyjdzie do schroniska. My wiemy, że nikt jej nie szuka.
 

Traper

Znalazły dom

Traper... śmiejący się pies. Obok niego nie da się przejść obojętnie, trzeba go pogłaskać, pogadać, przytulić. Ten pies jest tak zadowolony i ciągle uśmiechnięty, że nam robi się cieplej na duszy. Traper to pies na niepogodę, na stresy, smutki, to pies przy którym każdy dzień jest dobry.  Nasz śmieszek! Jest psem żywiołowym, potrzebującym dużo ruchu, tolerującym inne psy. Ma około 3 lat. 

nr karty: 462/2010

 

 

 

Negra

Znalazły dom
Negra.... młoda kaukaska, która trafiła do nas jako pies porzucony przez właściciela. Jak na tę rasę jest bardzo łagodna.  Rozdaje uśmiechy, tuli się do człowieka.  Nie spotkaliśmy w schronisku do tej pory kaukaza o tak łagodnym usposobieniu.  Negra potrzebuje dużo ruchu, przestrzennego kojca, stałego kontakt z człowiekiem. Kaukazy to idealna rasa do pilnowania posesji. Mając takiego psa możemy spać spokojnie.
 

Pepsi

Znalazły dom

Pepsi trafiła do schroniska 01.04.2010. Jest to duża, około 4-letnia suka o szorstkim włosie.

Pepsi źle czuje się w schronisku. Jest osowiała i nie bardzo interesuje się otoczeniem. Dopiero na spacerze ożywia się i pokazuje swój prawdziwy charakter - biega, skacze, przynosi patyki.

Czy znajdzie się wreszcie osoba, która ją zauważy?

nr karty: 136/2010

 

 

Leda

Znalazły dom

Leda trafiła do schroniska 17.12.2009 roku.

Leda to kilkuletnia suczka średniej wielkości, która ma w sobie wiele uroku. Jest subtelną psiną o szlachetnych rysach a z jej oczu można wiele wyczytać. 

nr karty: 694/09

 

 

 

 

Dona

Znalazły dom

Dona trafiła do schroniska 04.10.10. Ta mniej więcej dwuletnia suczka o sierści baranka ma jamnikowatą budowę i jamnikowaty charakter.  Ciekawa, wesoła, towarzyska, choć w pierwszym kontkacie nieco nieufna... Jak jej nie pokochać?

nr karty: 447/2010

   

 

Sproket

Znalazły dom

Sproket trafił do schroniska 05.11.2010. Ten rozczochrany zawadiaka ma coś z pudla i sznaucera. Jest dosyć spokojnym psem, lgnie do ludzi. Z zaciekawieniem lustruje każdego kto przychodzi do schroniska, ma nadzieję, że po niego. Sproket jest  psem w średnim wieku, średniej wielkości.

nr karty: 504/2010

 

 

Sproket po strzyżeniu:

 


 

 

Brychu

Znalazły dom

Brychu.... ok. 4m-czny psiak, porzucony i stęskniony kontaktu z człowiekiem. Wyrośnie na psa średniej wielkości. Brychu to ładny piesek o niespotykanej złoto-rudej barwie, jego oczy i nos są również rude. Brychu to super pies na spacery i towarzysz długich zimowych wieczorów.

 

 

 

 

Beza

Znalazły dom
Opowiem Wam bajkę o cudownym szczeniaczku o słodkim imieniu Beza...                                                                                        Beza miała swoja mamusię, która o nią dbała, karmiła, chroniła gdy malutka czegoś się bała. Beza była najszczęśliwszym szczeniaczkiem pod słońcem. Ale razu pewnego, ciemną nocą, ręce człowieka zabrały malutką od jej mamy, zamknęły w ciemnym pudle... oj jak Beza się bała! Człowiek dobrze wiedział dokąd ma zanieść szczeniaczka, komu podrzucić pod drzwi. Wiedział, że za drzwiami mieszka ktoś, kto pracuje w schronisku i nie da skrzywdzić malutkiej psinki. Beza czeka w schronisku na innego człowieka, bardziej odpowiedzialnego, dobrego...
 

Bryza

Znalazły dom
Bryza.... jamnikowata, młodziutka sunia o mądrych, wiernych oczach.                                                                                 "Podłość ludzka nie zna granic ", bo jak nazwać fakt, że się wyrzuca bezbronnego szczeniaka, tak jak wyrzuca się z domu śmieci.  Bryza trafiła do nas wystraszona do granic możliwości. Już nam zaufała, ale ona nie może spędzać dzieciństwa w schroniskowym boksie!
 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy