Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Maja

Znalazły dom

 

 

Maji zawalił się świat. Wystraszoną kotkę przyniesiono do schroniska po śmierci jej pani, nikt nie pomyślał co ona przeżywa. Przerażona kotka znalazła się wśród całej masy innych kotów,  zamknięta w klatce. Maja jest bardzo zadbana, wypielęgnowana. Jak ma żyć w schronisku?

 

Maria

Znalazły dom

 

 Maria to dorosła kotka o nie tuzinkowej urodzie. Piękna, dostojna o bardzo ciekawym ubarwieniu. Maria lubi delikatne głaskanie za uszkiem i dobre jedzonko. To nie za wiele za jej oddanie i przymilne mruczenie.

 

Tytus

Znalazły dom

 

 

Tytus mieszka w schronisku od 03.11.2009... urodziwe, dzieciakowate psisko. Kolos o wielkim, przepełnionym miłością sercu. Ciągle radosny, ciągle domaga się pieszczot. Jak tu takiego nie kochać?

Tytus jest wykastrowany.

nr karty:621/09

 

Dżana

Znalazły dom

 

 

Zachęcam do poznania naszej dostojnej Dżany, suczki, która nie wiedzieć czemu, jak za karę, od dawna pokutuje w schronisku. Dżana nie ma żadnych wad, jest ładna, ułożona, wpatrzona w człowieka, tylko jakoś nie ma szczęścia! My jednak nie tracimy nadziei, że złe fatum się kiedyś odwróci i Dżanę ktoś pokocha.

nr karty:06/07

 

Bawarka

Znalazły dom
Bawarka to ok.3 letnia, duża suka w typie sznaucera. Rozbrykana, wesoła, kochająca wszystkich ludzi. Jest dużym psem i może mieszkać zarówno w domu jak i w budzie Bawarka chce bardzo do kogoś należeć, może do Ciebie, może to Ty będziesz jej panem ?
 

Hektor

Znalazły dom

Hektor, cudowne 100 % rasowego owczarka niemieckiego. Hektor ma tatuaż. Ktoś miał kaprys posiadania rasowego psa, ktoś zapłacił za psa zapewne niemałe pieniądze. Gdy pies stracił na urodzie, stał się niepotrzebny.

Hektor to przemądry pies, inteligentny jak wszystkie owczarki. Jest w dobrej kondycji zdrowotnej.

 

Levi

Znalazły dom

Levi trafił do schroniska pod koniec września 2009. Jest to kilkuletni pies średniej wielkości.

Levi mieszka w boksie z dwiema suczkami, gdyż w stosunku do samców nie jest zbyt przyjazny. Jest natomiast łagodny i bardzo przyjazny w stosunku do ludzi - na widok osób zainteresowanych adopcją czworonoga, przyciska swój pysk do ogrodzenia boksu i nadstawia łepek, by go pogłaskać. Ładnie chodzi na smyczy.

nr karty: 541/09

 

Atlanta

Znalazły dom
Przedstawiamy urodziwą sunię o oryginalnej urodzie i imieniu - Atlanta. Sunia jest młoda, chętna do zabawy, uwielbia ruch i długie spacery. To zwierzę jest bardzo przyjazne człowiekowi, w którego wpatruje się figlarnymi oczami. Atlanta ma piękną dłuższą sierść o biszkoptowej barwie. Jest duża i masywna. Atlanta jest wysterylizowana.
 

Coli

Znalazły dom

 

 Coli to pies dosyć młody o ładnej  budowie i umaszczeniu.  Z wyglądu przypomina border coli. Do ludzi jest baaaardzo łagodny, przyjacielski, posłuszny. Do psów nie wykazuje agresji.  Ten pies dobrze czuje się w budzie, ale może też mieszkać w domu.

 

Borys

Znalazły dom

 

 

Borys... nie duży, pocieszny piesek w typie sznaucera. Nie można wiele o nim napisać. Nie rzuca się do krat, nie walczy przy misce, nie szaleje - spokojny, ułożony pies, który tak długo już czeka na dom. W  jego oczach widzimy tylko smutek!

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy