Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Morena

Znalazły dom

Morena trafiła do schroniska razem ze swoją siostrą pod koniec marca 2011 jako kilku miesięczne szczenię. Jest to delikatnia, niewielka suczka, która żyje w zgodzie z innymi psami i tak jak one marzy o tym, byś zabrał ją do domu przed zimą.

nr karty: 126/2011

 

Emir

Znalazły dom

Emir trafił do schroniska w połowie października 2011. Jest młodym psem, który nie stracił jeszcze wiary w człowieka. Bardzo cieszy się na jego widok i uwielbia pieszczoty. Emir jest psem średniej wielkości i jak dotąd zgadza się z innymi psami.

nr karty: 530/2011

 

Fera

Znalazły dom

Fera trafiła do schroniska jako mniej więcej roczna suczka w maju 2009. Do tej pory pewnie zapomniała już, że poza schroniskowym boksem istnieje jeszcze inny świat...

Fera to suczka średniej wielkości (waży około 25 kg). Dzięki spacerom z wolontariuszami i pracownikami schroniska, początkowo wycofana i nieufna, z czasem Fera stała się wspaniałą, lgnącą do ludzi psiną, która uwielbia pieszczoty i przytulanie. Na spacerze jeszcze bardziej otwiera się i cieszy. Niestety w schronisku może liczyć na spacer tylko kilka razy w roku. Może Ty zakochasz się w jej smutnych oczach? 

nr karty: 231/09

 

Strzałka

Znalazły dom

Strzałka to młodziutka czarno-biała kotka, która trafiła do schroniska w połowie lipca 2011. Jest wesoła i skora do zabawy, uwielbia pieszczoty.

nr karty: 135/2011

 

Olaf

Znalazły dom

Olaf to młody kocurek, który przebywa w schronisku od połowy sierpnia 2011. W stosunku do człowieka jest nieufny, broni się zębami, gdy się czegoś boi. Dlatego jak najszybciej potrzebny mu jest dom i odpowiedzialny właściciel, który pokaże mu, że człowiek potrafi też być dobry.

 nr karty: 175/2011

  

 

Żelka

Znalazły dom

Żelka to maleńki szczeniaczek, który 25.10.11 został przyprowadzony do schroniska, ponieważ błąkał sie samotnie po ulicy. Ta suczka wyrośnie na niewielkiego, drobnego psa. Nie pozwól, by stało się to w schronisku!

nr karty: 544/2011

 

Kora

Znalazły dom

Kora to około roczna suczka, która trafiła do schroniska w pierwszych dniach października. Średniej wielkości, pospolitej urody. Czy wśród 300 innych psów ma szansę na to, że ktoś ją wypatrzy?

nr karty: 513/2011

 

Borys

Znalazły dom

Borys przebywa w schronisku od lipca 2011. Podobnie jak Jaruś wita wchodzących do kociarni. Jeśli zechcesz, w domu może tak witać Ciebie.

nr karty:115/2011

 

 

Jaruś

Znalazły dom
Jaruś to dorosły szary kocur, dla którego schronisko jest domem od czerwca 2011. Jest jednym z pierwszych kotów, które  wychodzą na powitanie osobom wchodzącym do kociarni. Jest pieszczochem wskakującym na kolana. Czy zaskarbi sobie Twoje serce?

nr: 81/2011

 

 

Fufa

Znalazły dom

Fufa to biała kotka z czarnymi znaczeniami, która trafiła do schroniska jako mały kociak w maju 2010. Ta kotka niepospolitej urody jest niestety kotem nieoswojonym.

nr karty: 79/2010

 

 


 

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy